محصولات کیونپ

مدلهای کیونپ محصولات کیونپ ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ دستگاه‌های تحت شبکه کیونپ

محصولات کیونپ QNAP PRODUCT

از مشخصات مدلهای کیونپ داشتن انحصاری اپلیکیشن های مخصوص خود است. که به راحتی اپلیکیشن های مورد نیاز خود که کاربردی می باشند را در شبکه استفاده نمایید.

مدلهای کیونپ در بازار جهانی یکی از بهترین ابزارهای ذخیره سازی به حساب می آید. مدلهای کیونپ کاربری بسیار آسان، امکان ذخیره سازی در مقیاس بالا، دوام و کیفیت بالایی دارند .

شرکت کیونپ ، یکی از معتبرترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌ها درزمینه تولید محصولات ذخیره‌سازی و تولیدکننده دستگاه‌های مدیریت فضای ابری به‌حساب می‌آید. محصولات شرکت qnap کیونپ ، دارای ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی هستند و بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که طرز کار این محصولات چگونه است و سؤالات بسیار زیادی در رابطه با محصولات ساخته‌شده توسط این شرکت دارند، که ما در ادامه مطلب هم به چند نمونه از پرسش و پاسخ‌های این افراد می‌پردازیم تا شما هم با آن‌ها آشنا شوید و اگر این سوال ها سؤالات شما هم باشد، می‌توانید جواب خود را دریافت کنید. یکی از سؤالات مهمی که در رابطه با محصولات این شرکت پرسیده شده است، این است که دستگاه‌های تی وی اس و تی اس ساخته‌شده توسط این شرکت چه کاربردی دارند؟ باید بگوییم که این دستگاه‌ها، برای افرادی کاربرد دارند که می‌خواهند یک ذخیره‌سازی متمرکز برای پشتیبان‌گیری و اشتراک‌گذاری داده‌هایشان داشته باشند.


از دیگر سؤالات درباره محصولات شرکت qnap nas

در این بخش می‌خواهیم به دیگر سؤالاتی که افراد در رابطه با محصولات شرکت کیونپ ، پرسیده‌اند جواب دهیم. یکی دیگر از سؤالاتی که درباره محصولات این شرکت زیاد پرسیده شده است، این است که پورت‌های usb این شرکت، در چه مواردی استفاده می‌شود؟ در رابطه با این مورد، باید گفت که پورت‌های usb این شرکت، در جلو و پشت اکثر دستگاه‌ها استفاده می‌شود که این دستگاه‌ها می‌توانند درایوهای سخت خارجی، دانگل وای فای، دوربین‌ها و صفحه‌کلید، ماوس و بلندگوها و از این پورت usb، در دسترسی سریع به کامپیوتر یا مک هم استفاده می‌شود. یکی دیگر از سوال ها این است که دستگاه‌های تولیدشده توسط این شرکت، تا چه حد صدا ایجاد می‌کنند؟ باید بگوییم که اکثر دستگاه‌های تولیدشده توسط این شرکت، بی‌صدا یا کم‌صدا هستند؛ اما اگر می‌خواهید بی‌صداترین دستگاه‌ها را انتخاب کنید، می‌توانید از ‏ssd ها استفاده کنید و باید بدانید که اکثر دستگاه‌های این شرکت، دارای فن‌های هوشمند هستند و شما می‌توانید مقدار دما و سرعت این فن‌ها را هم کنترل کنید. از سوال های دیگر به ترتیب می‌توان به اینکه آیا دستگاه‌های این شرکت دارای دو کنترل‌کننده هستند؟ که در جواب باید بگوییم بله دستگاه ES1640dc v2 دارای دو کنترل‌کننده است.

دلایلی که شرکت کیونپ را از رقبا جدا می‌کند

همان‌طور که می‌دانید شرکت کیونپ ، یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌ها درزمینه ساخت محصولات متنوع مدیریت فضای ابری است. دلیلی که می‌تواند این شرکت را از بقیه شرکت‌های دیگر جدا کند، محصولات شرکت کیونپ و نرم‌افزارها و دستگاه‌های کیونپ یا  qnap nas که جزء نرم‌افزارهای کاربردی قدرتمندی به‌حساب می‌آیند و دارای سخت‌افزار عالی و بی‌نظیر هستند. دستگاه‌های ساخته‌شده توسط این شرکت، از ویژگی‌های قدرتمند فضاهای ابری مانند اسنپشات، استفاده می‌کنند و قابلیت پشتیبان گیری و تکثیر بی‌نظیر را ارائه می‌دهند. همچنین این شرکت، می‌تواند به‌عنوان میزبان وب‌سایت‌ها شناخته شود و به‌صورت یک سرور رسانه، اجرا شود؛ همچنین صدها دستگاه و نرم‌افزار در این شرکت تولیدشده است که می‌توانید به‌وسیله آن‌ها، فضاهای ابری خود را مدیریت کنید.