QNAP Mattermost

فرصتی فراهم می‌کند تا کار تیمی و همکاری بین اعضا آسان‌تر و در عین حال به صورت ایمن پیش برود. این مساله باعث افزایش بهره‌وری ارتباطات بین هم‌ تیمی‌ها می‌شود و برای تک‌تک‌ اعضای تیم مفید بوده و در نهایت به موفقیت بیشتر تیم می‌انجامد. در این مقاله مروری کوتاه بر این کارکرد پلتفرم خواهیم داشت.

(ارتباط، همکاری و مدیریت تیمی آسان و ایمن)

•    کار تیمی و همکاری خود را با استفاده از پلتفرم Mattermost، و با کمک محافظت از داده‌های ایمن، پیش برده و بهره‌وری ارتباطات را افزایش دهید تا از توانایی بالقوه تیم خود استفاده نمایید.
•    با ارتباطات و هماهنگی‌های محل کار که اکنون در فناوری اطلاعات ریشه دارد، مشاغل با چالش‌های رو‌به‌رشد مدیریت و ایمن‌سازی کانال‌های ارتباطی روبرو هستند. کیونپ برنامه‌ها و خدمات مختلفی را در سطح سازمانی برای بهبود کار تیمی و همکاری (از جمله پیام‌رسانی فوری، انتقال فایل، یادداشت‌برداری و اتوماسیون) ارائه می‌دهد. با ادغام این برنامه‌ها و خدمات در QNAP NAS، مشاغل و سازمان‌ها می‌توانند از کنترل و مدیریت کامل اطمینان حاصل کنند و از مزایای مختلف سایر ویژگی‌های NAS استفاده نمایند.

Mattermost qnap فرصتی است برای افزایش بهره‌وری ارتباطات تیمی!

 
Mattermost، فرصتی است برای افزایش بهره‌وری ارتباطات تیمی!

 

Mattermost QNAP چیست؟

(پیام خصوصی فوری، بسیار امن، ابر خصوصی جایگزین)

•   کیونپ Mattermost یک پلتفرم پیام فوری امن و مشترک است که اکنون برای QNAPNAS در دسترس است. این پلتفرم، چت‌های عمومی و خصوصی، انتقال فایل و سایر ویژگی‌های افزایش بهره‌وری ارتباطات را برای اعضای تیم فراهم می‌کند. در صورتی که با QNAPNAS مرتبط شوید، از 24 ساعت در دسترس بودن، حداکثر قابلیت اطمینان و ذخیره‌سازی بالقوه بالایی برخوردار خواهید شد.
ایستگاه یادداشت‌ها در Mattermost

•    NotesStation 3 ویرایش مشترک Google Docs و یادداشت Evernote را با استفاده از یک برنامه واحد در QNAPNAS ترکیب می‌کند. سرویس یکپارچه نوآورانه، مزایای یادداشت‌برداری مشترک را با بهره‌وری بهتر فراهم می‌کند تا کارایی بالاتری را برای گروه کاری شما فراهم کند.

یادداشت‌برداری مشترک با کمک NotesStation qnap


 یادداشت‌برداری مشترک با کمک NotesStation

 

نماینده IFTTT

•    قوانین QNAPNAS خود را ایجاد کنید.
•    نماینده IFTTT با اقتباس از جدیدترین و محبوب‌ترین سرویس اتوماسیون وب یعنی IFTTT (چنانچه پس از آن انجام شود) استفاده می‌کند و به شما امکان می‌دهد QNAP NAS خود را با دستگاه‌های تلفن همراه و بیش از 300 برنامه (از جمله جیمیل، فیس‌بوک و توییتر) برای اتوماتیک کردن کارهای روزانه متصل کنید. با استفاده از نماینده IFTTT می‌توانید قوانین یا وظایف تقریباً نامحدودی را برای افزایش بهره‌وری خود ایجاد نمایید.

بهره‌ وری ارتباطات یکی از دغدغه‌های اساسی اکثر تیم‌هایی است که فعالیت خود را از طریق انواع سامانه‌های الکترونیکی به انجام می‌رسانند. اتلاف وقت در ارتباطات بین فردی و بین هم‌ تیمی‌ها در به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها، فایل‌ها و منابع اطلاعاتی می‌تواند کارایی فردی و تیمی را کاهش دهد. Mattermost در این زمینه مدعی است کارایی لازم را دارد و می‌تواند در جهت افزایش بهره‌وری گام‌های موثری بردارد.