کیونپ سازمانی

ذخیره ساز تحت شبکه QNAP مدل سازمانی راهکارهای یکپارچه ای را جهت طبقه بندی اطلاعات بهمراه  عملکردی بالا، ظرفیتی ایده آل برای ذخیره اصلاعات تحت شبکه ، سازگاری با شبکه های  10GbE برای نسل های آینده شبکه و خدمات مختلفی  از راهکارهای مجازی سازی سرور ها برای قدرت بخشیدن به سازمان های بزرگ
ذخیره ساز تحت شبکه QNAP سازمانی جهت بهینه سازی منابع با حداکثر کارایی

دستگاههای NAS کیونپ سازمانی برای برطرف ساختن نیازهایی در شبکه نظیر تهیه نسخه بکاپ از اطلاعات سرور ها  ، به اشتراک گذاری فایل ها بین کاربران شبکه ، راهکارهای مجازی سازی سرور ها و ... راهکارهای ذخیره سازی  قدرتمند اطلاعات QNAP ،قابل اطمینان و توسعه پذیر ارائه نموده است. یکی از قابلیتهای بسیار خوب ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ پشتیبانی از تکنولوژی  SSD Caching  عملکرد I/O  را بسیار بهبود می بخشد و برای رفع  نیازهایی مانند مجازی سازی سرور ها در QNAP ، که به IOPS  بالاتری نیاز دارد می باشد.

در ذخیره ساز شبکه ای کیونپ سازمانی می توانید با استفاده از ایستگاه مدیریت ITT  مدیریت متمرکز منابع موجود در NAS QNAP ، برنامه ها و سیستم عامل های مختلف QNAP  بسیار آسان میشود.

با دستگاه های ذخیره ساز کیونپ مدل سازمانی ذخیره سازی کارآمد، یکپارچه و مستحکم ایجاد کنید

قابلیت گسترش ظرفیت ذخیره سازی در NAS های کیونپ

شرکتهای استفاده کننده از ذخیره ساز کیونپ سازمانی می توانند پس از خرید NAS سرور QNAP و هنگام راه اندازی اولیه NAS ، با توجه به نیاز وضعیت موجود شبکه ظرفیت مورد نیاز ذخیره ساز کیونپ  را خریداری کرده و در صورتی که در آینده شبکه آن سازمان  نیاز به ذخیره ساز NAS با  ظرفیت بیشتری داشته باشند ، دستگاه NAS QNAP خود را با توجه به میزان مورد نیاز خود توسعه دهند و با این روش هزینه خود را بهینه سازی نمایند. ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ با ارائه راهکارهای گسترش ظرفیت بالا با کارایی مناسب، افزایش ظرفیت ذخیره ساز تحت شبکه QNAP  را با توجه به رشد اطلاعات کاری، بسیار آسان نموده است.
ذخیره ساز QNAP تضمینی برای  انجام بی وقفه عملیات

Turbo NAS یک مرکز قدرتمند ذخیره سازی شبکه ای است که عملکرد بسیار بالائی را ارئه می دهد و از شبکه های با سرعت بالا و راهکارهای مجازی سازی Microsoft,VMware,Citrix حمایت می نماید. قابلیت انعطاف در گسترش ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات شبکه  و قابلیت حفاظت اطلاعات مهم سازمانی  از جمله رمزگذاری دسترسی به اطلاعات  و رمزگذاری بر اساس پارتیشن مانند  AES-256  به شکل کاملا امن،Turbo NAS  را به یک راهکار قابل اطمینان برای ذخیره سازی اطلاعات تحت شبکه NAS  و بهینه سازی عملکرد سازمان  تبدیل نموده است.