Security Counselor و پورتال امنیتی شما در QNAP NAS

Security Counselor با افزایش تهدیدات امنیتی در فضای مجازی، نقاط ضعف را بررسی می‌کند و برای ایمن‌سازی داده‌های شما در برابر روش‌های حمله متعدد، توصیه‌هایی را ارائه می‌دهد. مشاور امنیت همچنین برای اطمینان از محافظت کامل از QNAP NAS شما، نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس و آنتی¬بدافزار را ادغام می‌کند. مشاور امنیت با این ویژگی‌ها، به امنیت NAS شما کمک می‌کند و به شما آرامش خاطر بیشتری می‌دهد.
 
بررسی، اسکن و ایمن‌سازی

_ از بین سه سیاست امنیتی پیش‌فرض یک مورد را انتخاب کنید و یک بررسی امنیتی دستی یا برنامه‌ریزی‌ شده را اجرا کنید. همچنین می‌توانید سیاست امنیتی خود را شخصی سازی کنید.
_ در مرور کلی می‌توانید ویروس‌ها یا بدافزارها را اسکن کنید. آنتی‌ویروس و آنتی بدافزار می‌توانند در برنامه‌های امنیتی نصب شوند.
_ با خواندن توصیه‌های امنیتی برای یادگیری بیشتر در مورد نحوه محافظت از NAS و داده‌های خود، تنظیمات امنیتی QNAP خود را ویرایش کنید و به‌روز باشید.
 
در بخش امنیتی کیونپ سه برنامه امنیتی به صورت پیش‌فرض در نظر گرفته شده است

داشبوردی برای در امان ماندن از تهدیدات امنیتی
داشبورد، یک نمای کلی از Security Checkup و اجزای اصلی امنیتی NAS را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید مؤلفه‌ها را فعال یا غیرفعال کنید، تاریخ‌های آخرین عملیات را بررسی کنید، گزارش‌ها را در همان صفحه بخوانید یا تعیین کنید که بتوانید یک عملکرد یا مؤلفه خاص را با یک کلیک اجرا کنید.
 
نمای کلی از Security Checkup

یک سیاست امنیتی ترجیحی تنظیم کنید یا آن را مطابق با نیازهای خود تغییر دهید
بر اساس الزامات امنیتی محیط شبکه خود، می‌توانید یکی از سه سیاست امنیتی پیش‌فرض (پایه / متوسط / پیشرفته) را انتخاب کنید. Security Checkup هنگامی¬که سیستم شما را اسکن می‌کند از خط‌مشی انتخابی شما استفاده خواهد کرد. همچنین می‌توانید سیاست خود را با انتخاب خط‌مشی امنیتی سفارشی پیکربندی کنید.

انواع خط‌مشی امنیتی
•    پایه‌ای
•    حد واسط
•    پیشرفته
•    سفارشی

یک بررسی امنیتی اجرا کنید، یا طبق نیاز خود برنامه‌ریزی کنید
Security Counselor شما را به قسمت سیستم مربوطه می‌برد تا تنظیمات لازم جهت ارتقا امنیت NAS خود را تغییر دهید. برای اطمینان از حداکثر حفاظت، می‌توان یک بررسی امنیتی را به صورت دستی یا برنامه‌ریزی‌شده اجرا کرد. برنامه را می‌توان به روش‌های مختلفی زمان‌بندی کرد (روزانه / روزهای هفته / آخر هفته / روز خاص هفته) تا اطمینان حاصل شود که کار شما بدون وقفه صورت می‌گیرد. شما می‌توانید بر روی نتایج اسکن کلیک کنید.

 
در Security Counselor می‌توان تنظیمات لازم جهت ارتقا امنیت NAS را تغییر داد.

راه‌کار تک برنامه برای تغییر تنظیمات امنیتی، نصب برنامه‌های امنیتی و خواندن مشاوره‌های امنیتی
همچنین می‌توانید تنظیمات امنیتی بیشتر را تغییر دهید، برنامه‌های امنیتی نصب کنید و توصیه امنیتی QNAP را در Security Counselor بخوانید. با تمام این توابع امنیتی در یک برنامه واحد، مشاور امنیت نه تنها در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند بلکه باعث آرامش خاطر بیشتری نیز می‌شود.


•    تنظیمات امنیتی
تنظیمات اضافی مانند بلوک IP، گواهی‌های امنیتی، سیاست اجرای گذرواژه و موارد دیگر را تنظیم کنید.

•    برنامه‌های امنیتی
برنامه‌های Malware Remover و McAfee Antivirus در حال حاضر در دسترس هستند.

•    مشاوران امنیتی
به راحتی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار و مشاوره‌های امنیتی منتشر شده توسط تیم پاسخ امنیتی QNAP را بررسی کنید.
 

1398/2/24

هم اکنون در کیونپ به سرعت به سراغ پشتیبان گیری و بازگرداندن عملکردها و سرویس ها در پشتیبان گیری محلی می روید. به طوریکه تنظیمات سیستم عامل یا گزینه های پشتیبان گیری بسیاری در اختیار تان قرار می گیرد تا تمامی محتوا را ذخیره کنید.

1398/2/23

Turbo NAS با پروتکل های VMware vSphere NFS و iSCSI، Citrix XenServer تطبیق داشته و با محیط مایکروسافت Hyper-V سازگار است. این سازگاری اجازه می دهد تا Turbo NAS به آسانی بتواند به عنوان یک فضای ذخیره سازی رایج در یک محیط آزمایشی مجازی که در آن کاربران به اجرای انواع مختلف پلتفرمها و برنامه های کاربردی نرم افزاری نیاز دارند، به کار گرفته شود.

1398/2/23

با استفاده از Qphoto عکس بگیرید، آلبوم های خود را ایجاد کرده و تصاویرتان را به اشتراک بگذارید و همه چیز را بدون نگرانی ذخیره کنید.. NAS QNAP برایتان فضای ذخیره سازی ترابایتی ای را فراهم نموده که تنها با یک کلیک در دسترس است.

1398/2/23

RAID (ارایه افزونه دیسکهای مستقل ) ترکیب چندین درایو در یک فضای ذخیره سازی مشترک با قابلیت ذخیره فراوان اطلاعات است. QNAP برای حفظ امنیت اطلاعات از تنظیمات جامع RAID پشتیبانی می کند. بر اساس تعداد دیسک های سخت افزاری Turbo NAS ، شما می توانید یکی از پیکربندیهای RAID 0، 1، 5، 6، 10، 50، و 60 را انتخاب کنید. با توجه به ظرفیت ذخیره سازی و افزایش عملکرد، شما می توانید مناسب ترین پیکربندی RAID را انتخاب نموده و لذا ریسک از دست دادن داده های ناشی از نقص غیر منتظره هارد دیسک را به حداقل برسانید