نظارت هوشمند کیونپ با استفاده از QVR Elite

QVR Elite کیونپ یک راه‌حل نظارت هوشمند مبتنی بر اشتراک است که به شما امکان می‌دهد به راحتی یک سیستم نظارتی با تی سی او پایین‌تر و مقیاس پذیری بالاتر بسازید. همچنین چندین راه¬حل تجزیه و تحلیل ویدیویی مبتنی بر AI QNAP را جهت ساخت تشخیص چهره هوشمند برای سیستم‌های دسترسی خرده فروشی‌ها و درب با QNAP NAS ادغام می‌شود.

ایجاد چندین فضای ضبط برای ضبط‌های QVR کیونپ

با دوربین های QNAP NAS، QVR Elite و IP یک سیستم نظارت بسازید

فقط با استفاده از QNAP NAS، دوربین‌های IP و اشتراک QVR Elite، می‌توانید از یک سیستم نظارت هوشمند پیشرفته بهره‌مند شوید. QVR با داشتن یک سیستم مجوز کانال قابل ارتقا، به شما امکان می‌دهد تا 192 کانال (2 کانال به صورت رایگان در آن گنجانده شده است) را متناسب با هرگونه نیاز نظارتی، در دفاتر کوچک خصوصی گرفته تا پردیس‌های گسترده دانشگاه مستقر کنید.

اکنون یک سیستم نظارتی بسازید!

•    راه اندازی آسان
همه آنچه شما نیاز دارید یک QNAP NAS، دوربین‌های IP و اشتراک QVR Elite است.

•    برنامه‌های اشتراک انعطاف پذیر
یک سیستم نظارت هوشمند با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای خود بسازید، همگی با TCO پایین‌تر 

•    نظارت بلادرنگ
فیدهای مستقیم، فیلم و پخش اعلان‌ها را از طریق تلفن همراه، رایانه شخصی یا از طریق خروجی مستقیم HDMI دریافت کنید.

تفاوت بین QVR Elite و سایر راه‌حل‌های نظارت QNAP چیست؟

•    ضبط با استفاده از قالب MP4
•    اشتراک انعطاف پذیر
•    ظرفیت قابل ارتقا
•    برنامه‌های AI با ارزش افزوده

سیستم‌های نظارتی QVR Elite

 

ضبط با استفاده از قالب ویدئو MP4

QVR Elite فایل‌های ویدئویی را با فرمت MP4 و با یک پشتیبانی جهانی ضبط کرده و امکان پخش روان را در همه دستگاه‌های شما فراهم می‌کند. علاوه بر این، شما می‌توانید به راحتی با استفاده از Hybrid Backup Sync یا HybridMount از ضبط‌ها در QTS یا QuTS یا فضای ذخیره سازی ابری پشتیبان تهیه کنید.

ورود برنامه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای خدمات با ارزش افزوده

تصاویر نظارتی QVR Elite را می‌توان با استفاده از چندین برنامه تجزیه و تحلیل ویدیویی مبتنی بر AI QNAP (به عنوان مثال QVR Face، QVR Human، QVR Door Access) پردازش کرد تا سیستم‌های نظارتی شما را با دسترسی به درب هوشمند، تشخیص چهره، قابلیت شمارش انسان و موارد دیگر تقویت کند.

ارتقا ظرفیت آسان

می‌توانید چندین فضای ضبط برای ضبط‌های QVR کیونپ ایجاد کنید. اگر فضای ذخیره¬سازی شما تمام شود، می‌توانید با اتصال به محفظه‌های انبساط QNAP، فضای ذخیره سازی NAS خود را به راحتی گسترش دهید.

طرح اشتراک انعطاف پذیر کم هزینه

QVR Elite مبتنی بر اشتراک است و دارای برنامه‌های اشتراک ماهانه، سالانه و 3 ساله است. شما می‌توانید یک سیستم نظارتی قوی برای هر کانال ایجاد کنید. برای دستیابی به بازدهی بالاتر می‌توانید اشتراك را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

به راحتی با گوشی‌تان QVR Pro هر گوشه‌ای را کنترل کنید

نرم‌افزار QVR Pro Client را می‌توان بر روی Windows و macOS نصب کرد. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد از طریق سیستم‌عامل‌های مختلف بر مناطق تحت نظارت، کنترل کامل داشته باشید.

با QVR Pro Client سیستم‌های نظارتی QVR Elite را کنترل کنید

کنترل سیستم‌های نظارتی QVR Elite

 

1.    پخش فوری

•    سوئیچینگ بین حالت‌های پخش زنده، جداگانه و همگام‌سازی با یک کلیک
•    مشاهده زنده چندین کانال را کنترل کرده و ضبط‌ها را روی یک رابط انجام دهید.
•    با کلیک روی جدول زمانی یا انتخاب محدوده زمانی، ضبط‌ها را در یک زمان خاص مشاهده کنید.

2.    چیدمان قابل تنظیم

•    صفحه نمایش قابل تنظیم
•    برای برآوردن نیازهای نظارتی خود، نسبت صفحه نمایش کانال را تغییر دهید، صفحه را مرتب کنید یا از ماژول نمایشگر داخلی استفاده کنید.

3.    منطقه مورد نظر

•    بدون محدودیت در انتخاب، چندین قسمت را در تصویر نمای کلی تعریف و بزرگ کنید.
•    کیفیت تصویر بالا، نظارت بدون لکه‌های کور
•    از چندین عکس منطقه‌ای از یک دوربین در حالت نمایش زنده و پخش مجدد پشتیبانی می‌کند.

4.    نقشه الکترونیکی

•    مجموعه‌ای از نقشه‌های طبقات را بارگذاری کنید و دوربین‌های IP را روی آن‌ها علامت‌گذاری کنید.
•    اگر رویدادی رخ دهد، می‌توانید بلافاصله مکان دوربین را بر روی نقشه الکترونیکی مشاهده کنید تا از پاسخ به موقع اطمینان حاصل کنید.

5.    چند روش اطلاع رسانی

•    هنگامی که یک رویداد رخ می‌دهد، آن را با زنگ‌های تلفن همراه و اعلان‌ها خبر می‌دهد و بدین ترتیب به کاهش زمان پاسخ کمک می‌ کند.
•    اعلان رویداد، چندین روش برای آگاهی از وقایع در حال ظهور از جمله مرزهای قرمز چشمک‌زن کانال‌ها، زنگ‌های هشدار و نماد حرکت در نقشه الکترونیکی را شامل می‌شود.

6.    فناوری Qdewarp

•    فناوری نوآورانه Qdewarp، کاربران را قادر می‌سازد بدون تأثیر بر تصاویر ضبط شده اصلی، ضبط‌های استاندارد دوربین چشم ماهی را در نسبت‌ها و اندازه‌های متناسب مشاهده کنند.
•    شما می‌توانید به جای اینکه از 3 دوربین IP برای زاویه‌های مختلف ضبط استفاده کنید، فقط یک دوربین 360 درجه fisheye نصب کنید تا به کاهش هزینه‌های استقرار تجهیزات نیز دست یابید.

نظارت جهانی با برنامه Client QVR Pro موبایل

برنامه تلفن همراه QVR Pro Client چندین طرح صفحه نمایش را ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد چندین کانال را به طور هم‌زمان کنترل کنید. در نمای تک کانال، می‌توانید به سرعت بین حالت زنده و پخش جابجا شوید. اگر اتصال شبکه شما کند یا محدود است، می‌توانید برای مشاهده جریان بهینه شده حالت پهنای باند را بدون تأثیر بر کیفیت ضبط‌ها انتخاب کنید. همچنین می‌توانید وضعیت دوربین‌های PTZ و نقطه از پیش تعیین شده دوربین را از طریق برنامه کنترل کنید. از ویژگی‌های دیگر این برنامه می‌توان به نمایش دوربین از طریق نقشه الکترونیکی و اعلان‌های تلفن همراه اشاره کرد.

QVR Elite فوق‌العاده است زیرا توجه به جزئیات دارد

نیازهای سیستمی پایین و کم هزینه آن هم فقط برای 1 گیگابایت RAM!

QVR Elite با طیف گسترده‌تری از QNAP NAS کار می‌کند و فقط به 1 گیگابایت RAM نیاز دارد.

توجه: حداقل 2 گیگابایت RAM برای تجربه استفاده بدون مشکل توصیه می‌شود.

تنظیمات خاص امتیاز

می‌توانید از تنظیمات امتیاز بندی NAS برایQVR، از جمله کاربران و گروه‌های کاربر استفاده کنید. QVR همچنین تنظیمات جزئیات امتیازبندی برنامه و امکان تنظیم دسترسی شخصی یا گروهی را نیز فراهم می‌کند و مناسب محیط‌های مختلف است. علاوه بر نقش‌های پیش‌فرض از جمله مدیر، سرپرست و بیننده، می‌توانید نقش‌های جدیدی ایجاد کنید و به آن‌ها دسترسی سفارشی دهید تا طرح‌ها و کانال‌های خاص و همچنین نقشه الکترونیکی را مشاهده کنید.

رمزگشایی ویدئویی تسریع شده توسط سخت‌افزار بین پلت فرم

هنگام تبدیل تصاویر چشم ماهی با نرم‌افزار مانیتورینگ رایج، بار پردازنده دستگاه تا 75٪ خواهد بود. با این وجود، با QVR Pro Client، بار پردازنده دستگاه فقط هنگام تبدیل هم‌زمان 9 کانال به 25٪ می‌رسد.

توجه: رمزگشایی ویدئو، به وسیله سرعت بخشیدن به سخت‌افزار با استفاده از کارت گرافیک (یا گرافیک یکپارچه در CPU) جهت کاهش بار پردازنده دستگاه به دست می‌آید، این کار به شما امکان می‌دهد دوربین‌های بیشتری را هم‌زمان کنترل کنید درحالی‌که دستگاه به طور روان کار می‌کند.

مدیریت فضای ضبط انعطاف پذیر

ظرفیت ذخیره سازی را از قبل مشخص کنید و فضای ضبط شده اختصاصی را برای ضبط هر دوربین بر اساس دامنه و اهمیت نظارت بر دوربین تعیین کنید. همچنین می‌توانید حداکثر و حداقل روزهای ضبط را برای تک‌تک دوربین‌ها تعیین کنید و با یک نگاه کلی، از همه فضاهای ضبط فیلم استفاده کنید.

مدیریت و پشتیبانی قدرتمند دوربین

•    شامل 2 کانال رایگان، قابل ارتقا به 192 کانال
هر اشتراک QVR Elite دارای 2 کانال تعبیه شده رایگان است. با افزودن مجوزهای 192 کانال می‌توانید نظارت خود را افزایش دهید.

•    از دوربین‌های ONVIF پشتیبانی می‌کند
QVR از بیش از 140 مارک تجاری و هزاران دوربین ONVIF پشتیبانی می‌کند.

•    دوربین‌ها را به صورت دسته‌ای اضافه یا مدیریت کنید
با افزودن دسته‌ای دوربین‌ها، در زمان استفاده از دوربین‌ها صرفه‌جویی کنید. دوربین‌های یکسان را می‌توان با همان تنظیمات اضافه کرد.

•    مدیریت پهنای باند بهینه
برای بهینه سازی استفاده از منابع سیستم NAS و اطمینان از ضبط روان، به هر دوربین پهنای باند اختصاص دهید.

•    بستر رویداد را باز کنید
با استفاده از پیوند RTSP / RTMP بدون نیاز به ادغام، در QVR Elite ضبط کنید. چندین منبع فیلم پشتیبانی می‌شود و نه فقط دوربین‌های IP.

•    جستجوی دوربین بین شبکه‌ای
به راحتی دوربین‌هایی را از شبکه‌های مختلف اضافه کنید تا بتوانید شرایط راحتی‌تری برای سازمان‌هایی با محیط چند شبکه فراهم کنید.

QVR Face - سیستم تشخیص و تجزیه و تحلیل صورت در زمان واقعی

QVR با راه حل تشخیص چهره هوشمند QVR Face ادغام می‌شود تا تجزیه و تحلیل ویدئویی را به طور مستقیم از دوربین‌های متصل ارائه دهد. این تجزیه و تحلیل ویدیوها می‌تواند پروفایل‌ها، گروه‌ها و اعلان‌های رویداد را برای شناسایی فوری صورت تنظیم کند. شرکای شخص ثالث می‌توانند از QNAP API برای استفاده از داده‌ها جهت ساخت سیستم‌های هوشمند دسترسی به درب برای مدیریت حضوروغیاب بسیار کارآمد، علامت‌گذاری دیجیتال هوشمند یا سیستم‌های شناسایی اعضا برای ارائه خدمات خرده فروشی هوشمند استفاده کنند. همچنین، سیستم  QVRمی‌تواند همراه با برنامه‌های تجزیه و تحلیل ویدیوی مبتنی بر AI QNAP، با ویژگی‌های هوشمند AI مانند تشخیص جنسیت و سن مشتری، شمارش افراد، نقشه حرارتی فروش، تشخیص چهره و دسترسی کنترل درب قدرتمند شود.

QNAP’s QGD-3014-16PT ترکیبی از قابلیت‌های تغییر شبکه سرور، NAS و PoE را در یک دستگاه واحد دارد. QGD-3014-16PT همراه باQVR یک پایگاه باورنکردنی برای استقرار یک سیستم نظارتی با ظرفیت بالا، متمرکز و با مدیریت آسان فراهم می‌کند.

امکان تعیین مکان دوربین در طبقات بر روی برنامه

سؤالات متداول

1-    چه تفاوتی بین QVR Elite و QVR Pro وجود دارد؟

QVR Elite یک راه حل مبتنی بر اشتراک، اقتصادی، مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است. شما می‌توانید از بین برنامه‌های اشتراک ماهانه، سالانه یا 3 ساله، ساخت یک سیستم نظارتی با 1.99 دلار آمریکا در هر ماه را برای هر کانال انتخاب کنید. برای دستیابی به بازده و انعطاف پذیری بالاتر می‌توانید اشتراک را بر اساس نیاز خود تغییر دهید. به¬علاوه، می‌توانید مجوزQVR  خود را به NAS دیگر منتقل کنید؛ اما QVR Pro یک مدل مجوز دائمی سنتی اس  که مدل اشتراک ماهانه انعطاف پذیر ندارد و به هزینه تنظیم زیادی برای بار اول نیاز دارد.

2-    سیستم مورد نیاز QVR Elite و QVR Pro چیست؟

QVR Elite به سیستم آن‌چنانی نیاز ندارد و با حداقل 1 گیگابایت RAM با تمام QNAP NAS سازگار است. QVR همچنین از سیستم‌های قوی QTS و QuTS پشتیبانی می‌کند.

در مقابل، QVR Pro حداقل به 4 گیگابایت RAM نیاز دارد و فقط از NAS مبتنی بر x86 با QTS پشتیبانی می‌کند.

3-    چند کانال می‌توانند QVR Elite و QVR Pro را گسترش دهند؟

QVR تا 192 کانال (از QVR 1.0.1) پشتیبانی می‌کند.

QVR Pro حداکثر 128 کانال را پشتیبانی می‌کند.

4-    چه تفاوتی بین QVR Elite و Surveillance Station وجود دارد؟

توابع و ویژگی‌های QVR بیشتر از ایستگاه نظارت است. به عنوان مثال، اختصاص دادن ذخیره کانال ضبط شده به هر کانال و تعیین حداقل یا حداکثر روز ضبط برای هر دوربین. QVR Elite همچنین از برنامه مدیریتی مشابه QVR Pro و QVR Pro Client استفاده می‌کند. با QVR Pro Client می‌توانید تمام ضبط‌ها را مشاهده کرده و بین حالت‌های پخش زنده و پخش جابه جا شوید.

5-    چگونه می‌توان از QUSBCam2 با دوربین‌های USB استفاده کرد؟

QUSBCam2 دوربین‌های USB (از جمله وب کم) را به دوربین‌های IP با سازگاری ONVIF و پشتیبانی کامل از RTSP تبدیل می‌کند. نمای زنده آن به افزونه‌های اضافی مرورگر نیاز ندارد و برای خانه‌ها و دفاتر کوچک مفید است.

6-    آیا می‌توانم مجوز QVR Elite خود را به NAS دیگری منتقل کنم؟

بله

یک راه حل نظارتی مبتنی بر اشتراک ماهانه از طریق QNAP QVR Elite

تایپه تایوان ، پیشگام راه حل محاسبات شبکه و ذخیره سازی، در تاریخ  25 ژانویه 2021 یک راه حل جدید نظارت مبتنی بر اشتراک  QVR Elite QNAP را راه اندازی کرد. برنامه های اشتراکی قابل تنظیم QVR Elite با قابلیت اجرا بر روی QuTS hero و QTS NAS به کاربران امکان می دهد تا یک سیستم نظارت بر اساس نیازهای تجاری خود با TCO پایین تر (کل هزینه مالکیت) را ایجاد کنند. تصاویر نظارت QVR Elite همچنین می تواند توسط چندین برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی QNAP پردازش شود تا قابلیت شناسایی چهره و شمارش انسان توسط هوش مصنوعی فراهم شود ، و این امکان را برای دستیابی به فرصت های جدید تجاری از تصاویر نظارتی فراهم می سازد.

بنا به گفته آلن کو مدیر محصولات QNAP  "QVR Elite بر اساس سیستم نظارت پیشرفته QVR Pro QNAP بنا شده تا یک سرویس مبتنی بر اشتراک مدرن ارائه دهد که انتخاب مقرون به صرفه تری را برای کاربران فراهم سازد. همراه با نظارت جدید برنامه های کاربردی مانند فن آوری های شناسایی مبتنی بر هوش مصنوعی ، QVR Elite می تواند به کاربران  نه تنها در محافظت از اموال افراد ، بلکه در کنترل دسترسی به امکانات و کشف تجزیه و تحلیل های اضافی برای کمک به  رشد تجارت در خرده فروشی و تنظیمات مشابه نیز یاری رسانی کند "

اشتراک انعطاف پذیر و هزینه راه اندازی کم با QVR Elite QNAP

QVR Elite QNAP به صورت استاندارد با فراهم سازی  دو کانال ضبط شده  و با اشتراك در برنامه های اشتراكی مختلف ، از جمله اشتراك ماهانه ، سالانه و 3 ساله ، تعداد كانال ها را گسترش خواهد داد. مشاغل در هر اندازه می توانند از 1.99 دلار در هر ماه سیستم، نظارت هوشمند ساخته و برنامه های اشتراک را بر اساس نیازهای خود تغییر دهند.

QVR Pro Client می تواند روی دستگاه های Windows ، Mac ، Android و iOS نصب شود و به کاربران امکان جابه¬جایی واحد و انعطاف پذیری بین فیدهای زنده یا فیلم های ضبط شده از طریق  یک رابط واحد را خواهد داد. رابط داشبورد، راهی را برای استفاده کامل کاربران از QVR Elite شامل بازیابی تصاویر دوربین چشم ماهی و اشتراک فیلم ها را فراهم میسازد.

در نسخه 1.1 ، QVR Elite می توان از چندین برنامه تحلیلی مبتنی بر AI QNAP برای کمک به کسب اطلاعات بیشتر از ویدیوهای کاربران استفاده کرد. به عنوان مثال ، QVR Human با ایجاد یک سیستم شمارش افراد، تجزیه و تحلیل زمان واقعی را برای کمک به کاربران در تصمیم گیری های بهتر تجاری ارائه می دهد و QVR Face می توانند با ایجاد یک سیستم تشخیص چهره برای ارائه مدیریت حضور و غیاب هوشمند ، مدیریت دسترسی  و سایر راه حل های مبتنی بر تشخیص در بخشهای مختلف را هموار میسازد.

QVR Elite می تواند با استفاده  از  تنظیمات  NAS  امتیاز دسترسی به تنظیم "نقش های نظارتی" QVR Elite  دسترسی سفارشی به مشاهده طرح ها ، کانال ها و نقشه الکترونیکی را به کاربران خاص خود بدهد. نکته قابل توجه این است که  کاربرانی که دسترسی سفارشی دریافت می کنند نمی توانند به داده های دیگر NAS دسترسی پیدا کنند. QVR Elite QNAP از سیستم پرونده NAS برای ذخیره ضبط استفاده می کند و در صورت نیاز به ذخیره سازی اضافی ، محفظه های توسعه QNAP می توانند به QNAP NAS اضافه شده و در اختیار QVR Elite قرار گیرند.این نرم افزار را از مرکز برنامه QTS / QuTS hero میتوان بارگیری کرد. همچنین QVR Pro Client را می توان برای کامپیوتر (Windows و Mac) به ترتیب  از Google Play و App Center برای دستگاه های Android و iOS بارگیری کرد.

نکته:

•    با حداقل 1 گیگابایت RAM.
•    حداقل 2 گیگابایت RAM برای نرمترین تجربه استفاده توصیه می شود.
•    هنگام استفاده از خروجی HDMI حداقل 4 گیگابایت رم مورد نیاز است.
•    کانتینر ایستگاه باید نصب شود.
•    هنگام استفاده از نصب آنلاین ، Container Station به طور خودکار نصب می شود.
•    هنگام استفاده از نصب آفلاین ، Container Station باید قبل از نصب تنظیم شود.

QNAP (ارائه دهنده لوازم شبکه با کیفیت) به ارائه راه حل های جامع در توسعه نرم افزار ، طراحی سخت افزار و ساخت داخلی اختصاص یافته است. همچنین با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند تحت شبکه NAS توانایی تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات لبه ای و یکپارچه سازی داده ها را بر روی راه حل های QNAP پیاده میکند. 

* حداقل 2 گیگابایت RAM برای تجربه یک استفاده بدون مشکل توصیه می‌شود. در هنگام استفاده از خروجی HDMI برای اطمینان از منابع کافی سیستم برای QVR Pro Client حداقل 8 گیگابایت رم مورد نیاز است.

** حداکثر تعداد کانال‌های پشتیبانی شده با توجه به مدل NAS، پیکربندی شبکه و تنظیمات دوربین متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر به https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector مراجعه کنید.

*** هنگام استفاده از روش نصب آنلاین، Container Station به طور خودکار نصب می‌شود. هنگام استفاده از روش نصب آفلاین، Container Station باید قبل از نصب تنظیم شود.