کیونپ و اپل مکینتاش

 کیونپ و مکینتاش و آموزش کیونپ و اپل مکینتاش

فضای ذخیره سازی فوق العاده گسترده ترابایتی

با وجود چنین فضای ذخیره سازی گسترده ای، بهتر است خود را به ظرفیت ذخیره سازی مک محدود نکنید.. QNAP NAS فضای ذخیره سازی ترابایتی را به اسانی در اختیارتان قرار می دهد..

می توانید تمام فایلهایتان را تا ابد نگاه دارید
در هر جایی که هستید به فایلهای تان دسترسی داشته باشید. با مجموعه گسترده ای از برنامه های QNAP که برای  iOSارائه شده اند، دسترسی و مدیریت فایل ها از راه دور امکانپذیر شده است.

فضایی برای ذخیره فیلمهایتان
پشتیبانیQNAP  از فایلهای چندرسانه ای، قابلیتهای Apple TV  شما را بیشتر خواهد کرد. بنابراین میتوانید با استفاده از Airplay یا حتی با PLEX  محتوای موجود را به نمایش در اورید.

اطلاعات شما، محافظت شده اند
هرگز فایلهایتان را از دست نخواهید داد.  QNAP NAS با قابلیت حفاظتی  RAID، فضای اضافی ای را برایتان فراهم می کند، و مانع از نقص درایو و از دست رفتن فایلهایتان می شود.  QNAP اطلاعات شما را کاملا امن نگاه خواهد داشت.


با DAS خداحافظی کنید
دیگر نیاز نیست خود را به DAS محدود کنید. با استفاده از QNAP NAS، خودتان را از شر دستگاههایی که استفاده از انها فقط برای یک کاربر مجاز است خلاص کنید. در عین حال فایل های شما محافظت شده و رمزگذاری شده اند.

قفل و کلید محکم

با رمزگذاری AES 256 بیتی، اطلاعات شما همیشه به صورت امن حفظ خواهند شد.. QNAP NAS امنیت بی نظیری را برای محافظت از اطلاعات شما ارائه می نماید.

بهینه شده برای MAC OS
فضای ذخیره سازی محدود مک خود را با استفاده از QNAP NAS گسترش دهید. QNAP NAS  که برای  macOSشما طراحی شده، فضای ذخیره سازی  ترابایتی را به همراه  عملکرد و اتصال فوق العاده سریع برایتان فراهم می کند. پشتیبانی MacOS Sierra مرورگر سریعتر و ارتقا یافته ای را با برچسب های رنگی برایتان به ارمغان خواهد اورد. هنگامی که شما از ایستگاه کاری خود دور هستید، می توانید از طریق کنترل از راه دور به فایلهایتان دسترسی داشته باشید. لذا میتوانید جریان کار خود را با برنامه پیشرفته QNAP NAS  گسترش دهید.


پشتیبان گیری، ماشین زمان و بسیاری از چیزهای دیگر
با وجود قابلیت های پشتیبان گیری گسترده موجود درQNAP NAS ، هرگز هیچ فایلی را از دست نخواهید داد. در اخرین نسخه به روز شده  QST 4.3.3  QNAP،  NAS شما به صورت اختصاصی برای macOS Sierra  بهینه سازی شده و ارتقا یافته است. بک اپی فراتر از SMB  بدان معنی است که همیشه به سرعت و با ایمنی کامل می توانید از فایل های خود بک اپ بگیرید. با پشتیبانی RAID، رمزگذاری 256 بیتی و دسترسی ویژه ی هر کاربر، QNAP NAS ،  در نهایت امنیت از فایلهای شما محافظت می کند.

سرعت فوق العاده
کاربران اپل قبلا با اتصال سریع آشنا شده اند. پس چرا باید به چیز کمتری قانع شوند؟ QNAP جریان کاری شما را با ارائه اتصالی سریعتر و توان عملیاتی بالاتر از طریق تاندربولت  NAS، تسریع می کند. تاندربولت 2 QNAP ، سرعت انتقال اطلاعات بسیار سریعتری را تا 20 گیگابیت در ثانیه برایتان فراهم می اورد. و هم اکنون با تاندربولت 3 که اخیرا منتشر شده، این سرعت دو برابر شده و به 40 گیگابایت در ثانیه رسیده که سریعترین اتصال در دسترس  برای  NAS. است.

Pro Apps

کاربران Logic Pro X به محیط های ذخیره سازی خاصی نیاز دارند که از فرمت فایلهای مورد نیازشان پشتیبانی کند تا بتوانند فایل های عظیمی را که به واسطه تولید اصوات ایجاد شده اند در انها جای دهند. به همین دلیل آنها به  QNAP NAS نیاز دارند چرا که این برنامه، دارای قابلیت های گسترده ای برای نگهداری از فایلهای صوتی شماست. با وجود  QNAP NAS، بهتر است دیگر با محدودیت های خود برای ویرایش ، ضبط و تولید موسیقی خداحافظی نمایید.

QNAP NAS  به طور انحصاری برای  Apple Pro Apps بهینه سازی شده است. کاربران Final Cut Pro X با استفاده از QNAP NAS  می توانند به سرعت،  به ویرایش، و انتقال محتوای خود بپردازند. فضای ذخیره سازی ترابایتی به این معنی است که روند کاری شما هرگز به وسیله ظرفیت ذخیره سازی محدود نمی شود. . QNAP NAS فضای لازم برای ذخیره رسانه های شما را گسترش داده و در عین حال دسترسی سریع به تمام فایل ها را امکانپذیر می سازد.

فضای ذخیره سازی مستقیم
جدیدترین بسته های ذخیره سازی مستقیم QNAP (DAS) گزینه ای مناسب و قابل اطمینان برای ذخیره فایلهای شما هستند. سری TR با  فضای چهار درایو همخوانی داشته و دسترسی آسان به ان از طریق کابل یو اس بی نوع c امکانپذیر است. برای ذخیره ساده و آسان اطلاعات، تنها کافیست آن را به مک خود وصل کنید و  یا برای گسترش ظرفیت خود، ان را به NAS وصل نمایید. پشتیبان RAID * استاندارد سری TR  سبب حصول اطمینان ازین امر میشود که فایل های شما به سبب خرابی درایو از بین نمیروند و، یا در صورتی که به فضای بیشتری نیاز باشد میتوانند مطابق با  RAID 0 و JBOD پیکربندی شوند. QNAP External RAID Manager، پیکربندی گروه های RAID  و نظارت بر سالم بودن انها را تسهیل می کند.

ارتقا به 10G

با اینکه MacBook Air، MacBook Pro، iMac و iMac Pro  در حال حاضر با اتصال تاندربولت 3 ارائه میشوند، اما به راحتی نمیتوانند به دستگاه ها و محیطهای شبکه 10 گیگی متصل شوند. این درست همان جایی است که کاربرد آداپتور سری QNA   QNAP با تاندربولت 3   10GbE  مشخص میشود. اسکلت فلزی جذاب و اندازه جمع و جور آن سبب شده تا بتوانید ان را هر کجا که میروید با خود ببرید و بلافاصله تمام فضای مک خود را به 10G.  به روزرسانی کنید.  QNA شما را به محیط های سریع و حرفه ای  متصل می کند، و باعث میشود تا انتقال داده های حجیم راحت تر شه و جریان کار سریعتر شود.

کیونپ در iOS

QNAP NAS  کاملا با دستگاه های iOS شما سازگار است. بنابراین میتوانید به راحتی به عکسها و فیلم های آی فون یا اپلتان در NAS QNAP   دسترسی پیدا کنید. با استفاده از  QTS 4.3.4، نه تنها گرفتن تصاویر و فیلمها از دستگاه های iOS بسیار اسان شده است بلکه با وجود برنامه های گسترده برای iPhone یا iPad، تمام فایل ها، عکس ها و فیلم های شما فورا در دسترستان قرار دارند.