با راه‌ کارهای اصلی دورکاری QNAP، عملکرد سازمان خود را متحول کنید.

ما اکنون در عصر دفاتر کار از راه دور و سیار زندگی می‌ کنیم. با استفاده از راه‌ کارهای دورکاری QNAP، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که سازمان شما امکان فراهم نمودن آزادی کار از راه دور برای کارمندان را بدون تأثیر بر نیازهای روزمره کار و بهره‌ وری دارد. امروزه، در سراسر جهان، کار از راه دور رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده است. FlexJobs و Global Workplace Analytics دریافتند که دورکاری در ایالات‌ متحده، از سال 2016 تا 2017، 7.9٪ رشد کرده است و از سال 2005 تا 2017، 159 درصد افزایش داشته است. 

روند رشد کار از راه دور

2016 ~ 2017 نرخ رشد: 7.9
2012 ~ 2017 نرخ رشد: 44٪
2007 ~ 2017 میزان رشد: 91٪
2005 ~ 2017 نرخ رشد: 159٪

 
با استفاده از راه‌ کارهای دورکاری QNAP، می‌توان امکان کار از راه دور برای کارمندان را بدون تأثیر بر نیازهای روزمره کار و بهره‌ وری فراهم کرد .

راه‌ کارهای دورکاری QNAP

راهکار دورکاری در کیونپ

دسترسی ایمن از راه دور به داده‌های شرکت

برای دسترسی، اشتراک، بارگیری و مدیریت فایل های ذخیره شده در NAS مبتنی بر HQ از طریق اینترنت، از myQNAPcloud Link استفاده کنید. همچنین  QNAP NASاز خدمات VPN برای کارمندان از راه دور، جهت دسترسی به NAS و منابع موجود در یک شبکه خصوصی پشتیبانی می‌کند. ایستگاه مرورگر QNAP  مرورگرهای مجازی را در QNAP NAS فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد از طریق دستگاه‌های از راه دور با امنیت بالا و حریم خصوصی آنلاین، به راحتی به منابع LAN دسترسی پیدا کنید.

 پیام‌های شغلی و شخصی خود را جدا کنید

QNAP Mattermost یک پلت فرم پیام فوری امن و مشارکتی است که به اعضای تیم، امکان گفتگوی عمومی یا خصوصی و انتقال پرونده را می‌دهد. با یکپارچه سازی کامل QNAP NAS، می‌توانید تمام پیام‌ها و پرونده‌های خود را بایگانی کنید. Mattermost همچنین یک برنامه همراه تلفن همراه را نیز تدارک دیده که به اعضای تیم این امکان را می‌دهد تا هنگام حرکت و جابه‌جایی نیز در ارتباط باشند.
 
با  QNAP می‌توان یک پلت فرم پیام فوری امن و مشارکتی ایجاد نمود تا به اعضای تیم، امکان گفتگوی عمومی یا خصوصی و انتقال پرونده را بدهد

کنفرانس ویدیویی کیونپ  qnap

کنفرانس ویدیویی کیونپ

کنفرانس ویدیویی چند جانبه با کیفیت بالا

QNAP KoiMeeter یک سیستم ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا درQNAP است که ارائه‌های بی‌سیم و ارتباطات بین پلت فرم را برای شرکت‌های چند شاخه جهت ایجاد یک ارتباط با چندین مکان، با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. همچنین رونویسی صوتی AI و ترجمه بلادرنگ به شما کمک می‌کند تا موانع اختلاف زبانی را در جلسات بین‌المللی از بین ببرید. ربات همراه QNAP KoiBot همچنین از تعامل صوتی و تماس‌های ویدئویی چهار کاربر برای لذت بردن از ارتباطات از راه دور برخوردار است.
 
همکاری متقابل ساده

کارمندان از راه دور می‌توانند با استفاده از مرورگرهای وب به ایستگاه فایلQNAP  دسترسی داشته باشند و به راحتی پرونده‌ها را از رایانه خود بارگذاری و مدیریت کنند. همچنین، اسناد Microsoft Office می‌توانند به طور مستقیم به‌صورت آنلاین باز و اصلاح شوند، از طرفی، کاربران نمی‌توانند اسناد را از NAS خود برای ویرایش بارگیری کنند. داده‌های حساس را می‌توان برای امنیت و ایجاد حریم خصوصی بالاتر داده‌ها با AES 265 رمزگذاری کرد. QNAP Qsync امکان هماهنگ سازی فایل بین چندین دستگاه مرتبط را فراهم می‌کند و امکان کار تیمی و همکاری را بسیار افزایش می‌دهد.

 
کارمندان از راه دور می‌توانند با استفاده از مرورگرهای وب به ایستگاه فایلQNAP  دسترسی داشته باشند و فایل‌ها را از رایانه خود بارگذاری کنند.

کار از راه دور کیونپ

پشتیبان گیری از داده‌های ابری کیونپ

هنگام کار از راه دور، پشتیبان گیری از داده‌های ابری مهم است

کار با SaaS راحت است و تا به حال، دوست خوبی برای کارمندان از راه دور بوده است، اما در برابر از دست دادن داده‌ها و محدودیت‌های بازیابی اطلاعات آسیب پذیر است. با استفاده از QNAP Boxafe، می‌توانید از پرونده‌ها، ایمیل‌ها، تقویم‌ها و مخاطبین Google Workspace و Microsoft Office 365 به QNAP NAS پشتیبان گیری یا همگام سازی کنید. توجه داشته باشید که پشتیبان گیری از صدها یا هزاران فایل از کارمندان مختلف به‌هیچ‌وجه مشکلی ایجاد نمی‌کند.

افزایش بهره‌وری با گردش کار بین پلت فرم خودکار

با QNAP Qmiix، می‌توانید تعاملات بین چندین برنامه را تنظیم کنید تا اتوماسیون بین پلتفرم فعال شود. به عنوان مثال، هر زمان که فایل جدیدی به پوشه Dropbox اضافه شود، به طور خودکار درGoogle Drive upload بارگذاری می‌شود. پس از بارگذاری، Qmiix اعلان‌هایی را در Slack ارسال می‌کند. Qmiix مانند منشی عمل کرده و به گردش کار روزانه شما کمک می‌کند.
 
با QNAP ، می‌توانید تعاملات بین چندین برنامه را تنظیم کنید

کیونپ کلود qnap

کیونپ کلود qnap cloud

آیا NAS ندارید؟ QNAP Cloud NAS را امتحان کنید

QuTScloud یک نسخه بهینه شده از سیستم عامل QNAP NAS است که ویژگی‌های اصلیQNAP  (از جمله ذخیره سازی فایل، اشتراک گذاری، پشتیبان گیری) را بدون محدودیت سخت افزاری ثابت برای شما فراهم می‌کند و همچنین امکان دسترسی چند کاربر به پرونده‌ها از طریق اینترنت را ایجاد می‌نماید. از طرفی می‌توان به راحتی قدرت محاسبات و ظرفیت ذخیره سازی را در سیستم‌عامل‌های ابری برای تأمین نیازهای آینده ارتقا داد. 

سایر مزایای کار از راه دور با راه‌کارهای QNAP

اگر کارفرما هستید:

•    پولت را پس‌انداز کن

ارائه الگوی کار 50/50 اداری و خانگی به کارمندان می‌تواند سبب پس‌انداز بیش از 10،000 دلار در سال برای هر کارگر در زمینه‌هایی از جمله کاهش هزینه‌های تسهیلات، کاهش غیبت و هزینه‌های گردش مالی شود.

•    کارمندان شادتر

کیونپ و کارمندان شادتر با دور کاری

TinyPulse ، 509 کارمند از راه دور مستقر در ایالات‌متحده را مورد بررسی قرارداد و دریافت که آن دست از کارمندانی که 3-5 سال از زمان شغلی خود را به صورت دورکاری فعالیت نموده‌اند، 11٪ خوشحال‌تر هستند و 14٪ ارزش بیشتری برای خود قائل هستند.

 کارمندانی که دورکاری می‌کنند کارمندان شادتری هستند

•    استعدادهای جوان را به کار ببرید

68٪ از افراد جویای کار در قرن 21 اظهار داشته‌اند که گزینه کار در خانه به راحتی بر علاقه آن‌ها برای کار در یک شرکت تأثیر می‌گذارد.

•    سازگار با محیط زیست

بر اساس بررسی‌های انجام شده در سال 2017، 29 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای در ایالات‌متحده از طریق حمل‌ونقل حاصل شده است. اگر قرار باشد تعداد بیشتری از کارمندان از رفت‌وآمد خودداری کنند، این تعداد می‌تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

اگر کارمند هستید:

•    افزایش بهره‌وری

86٪ از کارمندان ایالات‌متحده می‌گویند که بیشترین بازدهی را زمانی دارند که به تنهایی کار می‌کنند، بدون حواس پرتی‌هایی که از جلسات مداوم، تنش‌های اداری و فضاهای اداری پرسروصدا ایجاد می‌شود.

•    سلامت

با کنترل کامل بر الگوهای کار و محیط کارمندان، کارکنان می‌توانند استرس خود را کاهش داده و انگیزه و موقعیت رشد بیشتری به دست آورند.

دور کاری با محصولات کیونپ

در شرایط دورکاری، کارکنان می‌توانند استرس خود را کاهش داده و انگیزه و موقعیت رشد بیشتری به دست آورند