کیونپ در صنایع  یک راه حل ذخیره سازی ایده آل

کیونپ در صنایع

امروزه مقدار داده های دیجیتال به سرعت در حال افزایش است و تقاضا برای شبکه های ذخیره سازی تقریبا در هر بخش یا اداره دولتی در حال افزایش است.  QNAP NAS یک راه حل ذخیره سازی ایده آل است که می تواند با پروژه های مبتنی بر فناوری اطلاعات دولتی هماهنگ شده و ارزش بیشتری را به محیط های کاری ببخشد. NAS از انتقال مناسب فایلها و به اشتراک گذاری انها در سراسر شبکه پشتیبانی کرده و باعث افزایش بهره وری و کارایی محیط کار میشود. نرم افزارهای چندگانه ساخته شده مانند : سرور FTP، سرور وب، رونوشت از راه دور و سرور فایل، به راحتی می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی و با تکیه بر دانش حرفه ای حاصل از فناوری اطلاعات نگهداری شوند.

مزایای QNAP

    سازگاری آسان  با پروژه های فناوری اطلاعات
    ارائه ی راه حلهایی با هزینه پایین
    کنترل دسترسی به داده های امن
    پشتیبانی از اطلاعات

سازگاری آسان با پروژه های فناوری اطلاعات

QNAP NAS  به طور کامل از پروتکل های استاندارد شبکه پشتیبانی می کند و می تواند به عنوان فضای ذخیره سازی اولیه یا ثانویه به کار گرفته شود. علاوه براین، این سرور به حداقل منابع فناوری اطلاعات برای راه اندازی و نگهداری نیاز دارد. ویژگی های سرور چند منظوره مانند سرور FTP، سرور چاپگر، سرور وب، سرور فایل، سرور پشتیبان و غیره در درون این سیستم جایگذاری شده و به راحتی میتوان انها را از طریق رابط وب و بدون داشتن دانش حرفه ای مدیریت گردد .

راه حلهایی با هزینه پایین

QNAP NAS  می تواند به عنوان فضای ذخیره سازی مشترک محیط ماشینهای مجازی و سرورهای ویندوز به کار گرفته شود. در مقایسه با سیستم های ذخیره سازی Fiber  ، NAS فضای ذخیره سازی مقرون به صرفه تر و رقابتی تری را فراهم می اورد.

کنترل دسترسی به داده های امن

QNAP NAS  داده های صنعتی را رمزگذاری نموده و باعث افزایش امنیت داده ها می شود. لذا حق دسترسی فردی می تواند به طور آنی و بدون طی هیچگونه مراحل پیچیده ای مشخص شود.. علاوه بر این، NAS یک سیستم گزارشی جامع  را برای سرپرست  IT فراهم می کند تا بتواند به پیگیری وقایع سیستم و تاریخچه اتصال پروتکل های مختلف شبکه بپردازد.

پشتیبانی از اطلاعات

QNAP NAS  می تواند به عنوان مرکز پشتیبان اولیه و ثانویه پیکربندی شود. این سرور حفاظت RAID پیشرفته ای را در برابر نقص در هارد دیسک ارائه میکند. علاوه براین شما می توانید نسخه پشتیبان قابل برنامه ریزی اتوماتیکی را به دستگاه های دیگر ارسال کنید. لذا داده ها را می توان سریع تر و راحت تر از استفاده از نوار های سنتی بازیابی کرد.