کیونپ برای تحقیق

آزمایشگاه قدرتمند با QNAP

تسهیل مجازی سازی

QNAP مجازی سازی را آسان می کند. به راحتی چند ماشین مجازی را در ایستگاه مجازی سازی قدرتمند  QNAP اجرا کنید. علاوه بر این، QNAP NAS   از VMware® vSphere ™، Microsoft® Hyper-V® و Citrix® XenServer ™ نیز پشتیبانی میکند

از رسانه های دیجیتال خود در هر دستگاهی استفاده کنید

مرکز رسانه خانگی خود را با QNAP NAS قدرتمندتر کنید. از ایستگاه ویدئو و موسیقی برای پخش تمام فایلهای خود و دسترسی به انها استفاده نمایید. هنگامی که می خواهید فیلم مورد علاقه تان را تماشا کنید،  Qmedia موجود برای Roku و AppleTV کار را برایتان اسان می کند. شما حتی میتوانید به طور مستقیم به Chromecast ،   FireTVامازون،  Xbox و PlayStation متصل شوید. از مدیا سرور. Plex  نیز به طور کامل پشتیبانی می شود و لذا با استفاده از ان یک تجربه عالی خواهید داشت. ظرفیت ذخیره سازی گسترده QNAP را برای ساخت فضایی برای فایلهایتان به خانه ببرید.

QNAP ، خانه هوشمند شما را قدرتمند تر میکند

خانه هوشمند خود را با استفاده از QNAP، Alexa، و IFTTT  قدرتمندتر کنید، چرا که این ابزارها باعث میشوند تا بتوانید از دستگاه ها و سرورهای مختلف متصل به اینترنت برای داشتن جریان کاری ساده و در عین حال قدرتمندی استفاده نمایید. اپلیکیشن های    QNAP برای IFTTT شامل گرفتن بک اپ خودکار از عکس های FB یا IG در NAS و ارسال انها، ذخیره تمام توییت های متنی در NAS ، پشتیبان گیری از فایل های Dropbox در QNAP و دیگر اپلیکیشنهای متنوع میباشند.

ابر خصوصی واقعی شما

با استفاده از  myQNAPcloud، NAS   هم اکنون به ابر خصوصی شما تبدیل شده است. بنابراین میتوانید به تمام فایلهای خود در هر کجا و در هر دستگاه . QNAP NAS دسترسی داشته باشید. به جای پرداخت هزینه های ماهیانه یا سالیانه برای یک سرویس ابر عمومی، هم اکنون شما مالک ابر خصوصی خود هستید. این ابر خصوصی از تمام امکانات و ویژگی های QNAP NAS  از جمله Plex، Virtualization، و غیره پشتیبانی میکند.. myQNAPcloud تضمین می کند که داده های شما به صورت خصوصی و امن محافظت میگردد .

اتصال امن  به وسیله QVPN

QVPN  راه ارتباطی امنی را برای دسترسی به شبکه های دیگر فراهم میکند، ولی در عین حال به عنوان یک برنامه محلی در نظر گرفته میشود. . QVPN می تواند برای ایجاد سرویس گیرنده VPN  ای که میتواند به یک سرور راه دور یا  ارائه دهنده شخص ثالث متصل شود به کار گرفته شده و دسترسی به محتوا یا خدمات را تسهیل نماید. علاوه بر این، حتی میتوانید QNAP NAS خود را به سرور VPN ای تبدیل کنید که خدمات  PPTP، OpenVPN  یا، L2TP / IPSec، را ارائه داده و با استفاده از ان میتوانید به سراسر جهان متصل شوید

Docker  و  بخشهای لینوکس

ایستگاه کانتینرQNAP  به طور انحصاری تکنولوژی های مجازی سازی LXC و Docker  را در اختیارتان قرار می دهد و باعث میشود که شما بتوانید چند سیستم مجزای لینوکس را در ان واحد بر روی یک NAS QNAP اجرا نموده و در ان واحد،  برنامه های مورد نیازتان را از Docker® Registry Hub دانلود کنید. با این برنامه دانلود فابل از انواع مختلفی از برنامه ها و سیستم عاملها امکانپذیر است.

هوش مصنوعی و اینترنت اشیا

QuAI درکیونپ

QuAI ، به محققان و دانشمندان کمک میکند تا به سرعت مدل های یادگیری ماشینی خود را با الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشینی منطبق نموده و طیف گسترده ای از چارچوبهای پشتیبان AI  را به لطف  NAS قدرتمند  QNAP طرح ریزی نموده و بهینه سازی کنند.  QNAP در حال حاضر از کارت های گرافیک مناسبی برای ارائه توانایی محاسباتی اضافی استفاده میکند که سبب میشود بتوانید وظایف خود را به شیوه موثرتری انجام دهید. چارچوب اصلی و کتابخانه ها توسط ایستگاههای کانتینری (1.8 و بالاتر) مانند  Caffe, MXNet, TensorFlow, CNTK  و  NVIDIA CUDA. پشتیبانی می شوند.شما می توانید  ایستگاه کانتینر موجود را به اسانی در پلت فرم QuAI استفاده کنید یا یک Quai جدید را طراحی کنید که مزایای کامل تمام فن آوری های شناختی را برایتان به ارمغان خواهد اورد.

 در کیونپ QIoT

QIoT  چیزی بیش از یک برنامه عادی اینترنت اشیا  موجود در  QNAP NAS  است که ماژول های عملی فراوانی را فراهم نموده و در عین حال، توسعه فرایندها و ارائه خدمات را تسریع میکند. . QioT Suite Lite ، دسترسی به  Node-RED و Freeboard را برای کمک به ایجاد محیط  مناسبی که مبتنی بر اینترنت اشیا باشد  تسهیل میکند. پشتیبانی از پروتکل های چندگانه (MQTT، HTTP و CoAP)  و داشبورد ها، امکان اتصال سریع صفحات و سنسور ها را فراهم می کند. بنابراین شما به راحتی میتوانید به مدیریت  قوانین و داشبورد خود   در QioT Suite Lite بپردازید و برنامه های IoT را در عرض چند دقیقه اغاز کنید. علاوه بر این . QioT Suite Lite ، لایه های امنیتی MQTTS و HTTP را برای برخورداری از اتصالات امن به شبکه اضافه می کند.