راه حل تشخیص چهره هوشمند QVR Face کیونپ

 

 کیونپ QVR Face  یک راه حل هوشمند

برای شناسایی چهره است که دارای تجزیه و تحلیل ویدئویی پخش زنده از دوربین‌های متصل به صورت بی‌وقفه با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیو است. می‌توان تنظیم نمایه‌ها، گروه‌ها و اعلان‌های رویداد جهت شناسایی فوری صورت را انجام داد. تشخیص چهره هوشمند با پشتیبانی از فناوری‌های شناسایی چند چهره و تشخیص چهره متحرک، چهره‌های هدف را سریع و دقیق می‌شناسد. شرکای شخص ثالث می‌توانند از QNAP API برای استفاده از داده‌های تشخیص چهره کیونپ برای ساخت سیستم‌های دسترسی هوشمند به درب، سیستم‌های شناسایی اعضا یا علامت‌گذاری دیجیتال هوشمند برای برنامه‌هایی از جمله مدیریت دسترسی خودکار به درب، مدیریت حضور و غیاب و خدمات خرده فروشی هوشمند استفاده کنند.

با کیونپ سیستم شناسایی چهره هوشمند بسازید

شما می‌توانید به سادگی نرم افزار کیونپ QVR Face را برای تجزیه و تحلیل جریان‌های ویدئویی RTSP ضبط شده از طریق دوربین‌های IP و دوربین‌های USB یا ضبط‌های ویدئویی ذخیره شده در کیونپ NAS، بر روی QNAP NAS نصب کنید. بدین ترتیب تشخیص چهره و تجزیه و تحلیل ویدئو در کیونپNAS انجام می‌شود، ساخت یک سیستم تشخیص چهره آسان‌تر و مقرون به صرفه است.

تجزیه و تحلیل ویدئو به صورت بی‌ وقفه

QNAP NAS از قدرت محاسباتی قدرتمندی برای انجام تجزیه و تحلیل ویدئویی اولیه برخوردار است. برای دستیابی به تجزیه و تحلیل ویدئو به صورت بی‌وقفه، نیازی به خدمات رایانش ابری یا کارت‌های شتاب دهنده محاسبات اضافی نیست، بنابراین هزینه‌های کلی استقرار سیستم کاهش می‌یابد و دقت تشخیص نیز افزایش یافته است. QVR Face به طور موثر 70٪ از چهره‌هایی را که برای تشخیص نامناسب هستند با استفاده از یک الگوریتم پیش پردازش، فیلتر می‌کند (از جمله چهره‌های تار، متحرک سریع یا غیرانسانی). 

هم‌زمان تحلیلی چند کاناله

تشخیص چهره کیونپ می‌تواند هم‌زمان چندین جریان ویدئو را تجزیه و تحلیل کند و هم‌زمان چندین نمایه ثبت شده و چهره‌های ناشناخته را شناسایی کند. برای ایجاد لیست‌های سیاه یا لیست‌های VIP می‌توانید از نتایج تجزیه و تحلیل ویدیو استفاده کنید.

ذخیره خصوصی داده ابری

تجزیه و تحلیل ویدیوی تشخیص چهره کیونپ و نمایه‌های ثبت شده (از جمله نام و عکس‌های شخص شناسایی شده) مستقیماً در فضای ذخیره‌سازی ذخیره می‌شوند. QNAP NAS همچنین مکانیسم کارآمد محافظت از داده‌ها را برای اطمینان از حریم خصوصی و امنیت داده‌های تشخیص چهره فراهم می‌کند.

تجزیه و تحلیل چهره QVR Face

 

ادغام آسان API

شرکای شخص ثالث می‌توانند از طریق API از داده‌های تجزیه و تحلیل چهره QVR Face (از جمله Event ، Metadata Notify و نتایج) استفاده کنند تا مدیریت خدمات خودکار مانند سیستم‌های دسترسی به درب، سیستم‌های شناسایی اعضا یا سیستم علامت‌گذاری دیجیتال را فعال کنند.

احراز هویت آسان با پایگاه داده پروفایل 

شما می‌توانید کارهای تحلیلی تشخیص چهره جریان‌های مستقیم از دوربین‌ها یا ضبط‌های ذخیره شده در  کیونپ  NAS را در فضای نرم افزار تشخیص چهره کیونپ ایجاد کنید. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل ویدیو، می‌توانید نمایه‌های افراد شناسایی شده، گروه‌های تنظیم شده (مانند گروه‌های VIP، چهره‌های ثبت نشده یا لیست‌های سیاه) و اعلان‌های رویداد را ایجاد کنید. زمانی که نرم افزار تشخیص چهره، شخصی که از قوانین چهره پیکربندی شده برخوردار است را تشخیص می‌دهد، سیستم اعلان‌های هشدار ارسال می‌شود. (شرایط قانون شناسایی چهره شامل جنس، سن و رده گروهی فرد است.) همچنین می‌توانید گزارش تجزیه و تحلیل ویدیو را برای نتایج تجزیه و تحلیل ویدیوی سابقه بررسی کنید.  

توجه: برای امنیت و حریم خصوصی داده‌ها، فقط اعضای گروه سرپرست NAS اجازه دسترسی و استفاده از برنامه QVR Face را دارند.
 
با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل ویدیو، می‌توانید نمایه‌های افراد شناسایی شده، گروه‌های تنظیم شده و اعلان‌های رویداد را ایجاد کنید.

توجه : QVR Pro و QVR Pro Client v2.0 برای استفاده از این ویژگی‌ها لازم است.

•    جریان فیلم‌ها

تشخیص چهره کیونپ، جریان‌های ویدئویی زنده را از QVR Pro تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما امکان می‌دهد به راحتی از تنظیمات QVR Pro برای تجزیه و تحلیل ویدیو استفاده کنید. نتایج تجزیه و تحلیل در QVR Pro’s Metadata Vault ذخیره می‌شود تا در آینده مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می‌توانید از جریان RTSP از جمله استفاده از برنامه QNAP QUSBCam2 برای فعال کردن RTSP در دوربین USB استفاده کنید. 

پشتیبانی از جریان‌های ویدئویی زنده از RTSP یا QVR Pro

•    ویژگی جستجوی چهره

هنگامی که با QVR Pro ادغام می‌شود، نرم افزار QVR Pro Client می‌تواند تمام فیلم‌های حاوی تصویر چهره هدف را بر اساس کلید پروفایل، نام یا عکس آن‌ها پیدا و پخش کند.

 جستجوی چهره با QVR Pro Client

•    هشدارهای رویداد را پیکربندی کنید

قوانین رویداد را می‌توان بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل QVR Face تنظیم کرد. هنگامی که یک رویداد رخ می‌دهد، سیستم تشخیص چهره اعلان‌هایی را برای شروع اقدامات (مانند ضبط رویدادها) به سرورهای متصل QVR Pro ارسال می‌کند.

راه‌ کار تشخیص چهره QVR

 •    سناریوهای برنامه

راه‌ کار تشخیص چهره QVR ، می‌تواند در دفاتر هوشمند، جوامع مسکونی، مؤسسات تحقیقاتی و فروشگاه‌های خرده فروشی ادغام شود تا مدیریت حضوروغیاب هوشمند، مدیریت کنترل دسترسی به درب، سیستم استقبال VIP و خدمات خرده فروشی هوشمند را فراهم کند.

•    مدیریت حضوروغیاب

•    برای مدیریت حضوروغیاب از تشخیص چهره برای کاهش زمان ورود و خروج در ساعات شلوغی استفاده کنید.
•    گروه‌ها و اعلان‌های VIP را تنظیم کنید. با شناسایی مدیران رده بالا، سیستم به‌طور خودکار هشدارها را ارسال می‌کند.
•    گزارش‌های رویدادی که ایجاد می‌شوند، بررسی عکس صفحه‌نمایش رویداد را فعال می‌کنند.
•    از ویژگی جستجوی چهره برای پیدا کردن و پخش همه فیلم‌های حاوی تصویر صورت هدف استفاده کنید.
 
خرده فروشی هوشمند

•    گروه‌ها و اعلان‌های VIP را تنظیم کنید. هنگام مراجعه یک فرد مهم یا یک مشتری همیشگی یا مشخص، سیستم اعلان‌هایی را برای یادآوری در مورد آمادگی‌های استقبال برای شما ارسال می‌کند.
•    QVR Face را با راه‌کار علامت‌گذاری دیجیتال ادغام کنید تا اطلاعات تبلیغاتی متناسب با سن و جنسیت ارائه دهد.
•    خرده فروشان می‌توانند چهره‌های ثبت نشده را گروه بندی و رتبه بندی کنند یا برای ارتقا بیشتر تجارت خود آن‌ها را به عنوان پروفایل‌های منظم ثبت کنند. با تلفیق بیشتر آمار جریان، سوابق فروش POS و داده‌های نقشه حرارتی، استراتژی‌های فروش سفارشی ایجاد کنید.

مدیریت دسترسی درب

•    با تلفیق QVR Face با سیستم‌های دسترسی به درب، سیستم‌های دسترسی به درب مبتنی بر کلید یا کارت شناسایی را جایگزین کنید.
•    لیست غریبه یا لیست سیاه تنظیم کنید. هنگامی که شخصی در این لیست در نزدیکی شما باشد، به نگهبان برای انجام اقدامات فوری هشدار داده می‌شود، بنابراین ایمنی محل را تأمین می‌کند.
•    با قابلیت جستجوی چهره، همه فیلم‌های بازدیدکنندگان غیرمنتظره را پیدا و پخش کنید.

Face QVR : انتخاب نسخه مناسب

دو نسخه در دسترس از برنامه تشخیص چهره کیونپ وجود دارد: QVR Face Insight و QVR Face Tiger. شما می‌توانید بر اساس سناریوهای برنامه، توابع مورد نیاز و بودجه موجود، مناسب‌ ترین نسخه QNAP NAS و QVR Face را انتخاب کنید.

حداکثر تعداد پروفایل‌ها شامل پروفایل‌های ثبت شده و چهره‌های ناشناخته بر اساس برنامه مجوز خریداری شده است. یک نمایه، حداکثر 10 تصویر صورت از همان شخص را پشتیبانی می‌کند.

QVR Face Insight

 

اکنون QVR Face را امتحان کنید!

اکنون QVR Face را از مرکز برنامه QTS / QuTS hero / QVP بارگیری کنید تا کاربرد تشخیص چهره بی¬وقفه و بدون دردسر را تجربه کنید. همچنین می‌توانید با خرید یک برنامه مجوز پیشرفته‌تر، مورد استفاده خود را در هر زمان ارتقا دهید.

QVR Face Insight: یک روش رایگان برای مجوزهای مادام‌العمر که امکان ایجاد امور تجزیه و تحلیل و ثبت حداکثر 3 پروفایل را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با پرداخت 1.99 دلار در ماه که دارای یک عملکرد جهت تجزیه و تحلیل و 10 پروفایل است (هر NAS واجد شرایط یک برنامه مجوز دارای تخفیف است)، یک مجوز اضافی با تخفیف خریداری کنید.

QVR Face Tiger: آزمایش 1 ماهه رایگان شامل ایجاد عملکرد تجزیه و تحلیل و ثبت حداکثر 10 نمایه است. شما می‌توانید با پرداخت 1.99 دلار در ماه که دارای یک عملکرد جهت تجزیه و تحلیل و 10 پروفایل است (هر NAS واجد شرایط یک برنامه مجوز دارای تخفیف است)، یک مجوز اضافی با تخفیف خریداری کنید.

ادغام آسان API

با QVR Face API می‌توانید طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها مانند مدیریت حضور، کنترل دسترسی به درب، سیستم استقبال VIP و علامت‌های دیجیتال را به راحتی ادغام کنید. داده‌های برنامه تشخیص چهره جهت خودکارسازی برنامه‌ها و سیستم‌های شما برای بهبود امنیت مقدماتی یا کمک به ایجاد خدمات نوآورانه خرده فروشی هوشمند شده است. این داده‌ها شامل نمایه‌ها، گروه‌ها، سن و جنسیت می‌باشند.

توجه: API در رابط سیستم QVR Face موجود است. API ها فقط از توابع مشابه نسخه‌های تشخیص چهره کیونپ مربوطه پشتیبانی می‌کنند، به عنوان مثال، QVR Face Insight API فقط از توابع QVR Face Insight پشتیبانی می‌کند.

سؤالات متداول

چگونه می‌توان از QUSBCam2 با دوربین‌های USB استفاده کرد؟
قالب URL QUSBCam2 RTSP چیست؟
نسخه‌های موجود و سیستم مورد نیاز QVR Face چیست؟
شرایط نصب دوربین تشخیص چهره کیونپ چیست؟
چه مجوزهایی برای تشخیص چهره کیونپ موجود است؟
ایجاد یک قانون رویداد و ارسال اعلان‌ها
چگونه می‌توان در QVR Face وظایف و نمایه‌هایی ایجاد کرد؟