امتیاز 5.00 تعداد رای 40

پشتیبانی کیونپ

پشتیبانی فنی کیونپ

پشتیبانی فنی کیونپ بسیاری از شما وقتی تصمیم به خرید یک کالا خصوصاً کالاهای الکترونیکی نظیر ذخیره ساز تحت شبکه NAS می کنید اولین چالشی که در ذهن شما رخ میدهد بحث گارانتی و مهمتر از آن پشتیبانی فنی این کالاها است .

اما خوشبختانه این چالش در خصوص محصولات ذخیره ساز شبکه کیونپ وجود ندارد چرا که مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران که تخصصی ترین مرکز پشتیبانی شبکه در ایران است پشتیبانی فنی QNAP  را نیز انجام می دهد و کارشناسان مرکز پشتیبانی انفورماتیک که همگی دارای مدارک فنی معتبر در دوره های آموزش QNAP هستند در امر خدمت رسانی به مشتریان عزیز فعالیت می نمایند .

نمایندگی فروش کیونپ علاوه بر مشاوره های فنی قبل از خرید کیونپ که برای انتخاب بهترین NAS شبکه ارائه می گردد ، بعد از خرید ذخیره ساز QNAP نیز در همه مراحل نصب و راه اندازی کیونپ ، راه اندازی سیستم های بکاپ کیونپ و سایر امور در کنار شما خواهند بود .

علاوه بر خدمات پشتیبانی QNAP  شرکت کیونپ دارای Forum  بسیار خوبی بوده که کاربران می توانند سوالات خود را در بانک دانش QNAP جستجو کرده و یا از پرسش و پاسخ دیگر کاربران و مشتریان کیونپ استفاده کنند .

خدمات پشتیبانی فنی کیونپ نیز بصورت تلفنی و یا ایمیل به شما ارائه میگردد . شما میتوانید ضمن تماس با مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران به بخش پشتیبانی فنی  ذخیره ساز تحت شبکه ، متصل شده و موارد و سوالات خود را مطرح نمائید . همچنین در صورتی که جهت راه اندازی ذخیره ساز شبکه نیاز به حضور کارشناسان فنی QNAP در محل خود دارد نیز می توانید درخواست خود را با کارشناسان پشتیبانی کیونپ مطرح نمائید .

اولین قدم برای پشتیبانی QNAP

اگر شما خرید ذخیره ساز کیونپ را انجام داده اید و یا در حال استفاده از انواع ذخیره ساز تحت شبکه QNAP هستید و سوالات یا مشکلاتی  دارید قدم اول برای رفع مشکل مراجعه به فروم پرسش و پاسخ کیونپ بوده و بدنبال راهکار و جواب مناسب برای سوال خود بگردید . 

  1. Product Selection
  2. Hard Drive Compatibility List
  3. Popular tutorials on how to use the NAS
  4. Download the latest firmware and software tools
  5. How to initialize your NAS

قدم دوم پشتیبانی کیونپ 

اگر نیاز به نرم افزار یا ابزار خاصی برای استفاده از امکانات مختلف ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ دارید باز وب سایت کامل کیونپ منبع بسیار کاملی را برای شما فراهم نموده تا با استفاده از آن بتوانید به انواع نرم افزار ها ، ابزارهای کیونپ و منابع آموزشی کیونپ شامل متن های آموزشی و یا ویدئو های آموزشی دسترسی پیدا کنید .

قدم سوم تماس با واحد پشتیبانی فنی

در صورتی که از هیچکدام از روشهای فوق به نتیجه مورد دلخواه خود نرسیدید نگران نباشید ، شما می توانید با مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران ،  تماس گرفته و سوالات خود را مستقیماً با کارشناسان فنی پشتیبانی ذخیره سازکیونپ مطرح نمائید .

امتیاز دهید :