ویدئو دردستگاه کیونپ

با استفاده از دستگاه ذخیره ساز کیونپ ، به راحتی فیلم های  خود را ذخیره ، بکاپ، مدیریت و به اشتراک بگذارید. کیونپ در ذخیره ساز های خود  یک ابر شخصی Personal Cloud را  برای علاقمندان به فیلم ساخته است. QNAP NAS یک فضای بزرگ را برای خیره سازی هزاران فیلم ویدیویی شما فراهم می کند و همچنین به شما اجازه می دهد تا با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد ترانس کدینگ از پخش فیلم روان لذت ببربد.
 
- آرشیوی بزرگ از تمام فیلم های شما بر روی NAS QNAP
- QNAP قعطه ای کوچک با ظرفیتی بزرگ 

شما میتوانید با استفاده از هاردهای ظرفیت بالا در ذخیره ساز کیونپ  ، ترابایت ها فضای ذخیره سازی برای فیلم های ویدیویی خود در دسترس داشته باشید و به شما اجازه می دهد تا حافظه و فضای ذخیره سازی دستگاه های موبایل و نوت بوک هایتان را خالی کرده و فیلمهائی را که با موبایل گرفته اید براحتی روی ذخیره ساز کیونپ ذخیره کنید . 

اشتراک گذاری فایل بین دستگاه ذخیره ساز کیونپ و سایر تجهیزات شما

دستگاه های ذخیره ساز کیونپ ، با قابلیت پشتیبانی از ویندوز، مک، لینوکس و یونیکس و صرف نظر از سیستم عامل مورد استفاده تمام  اعضای خانواده شما می توانند فیلم ها را در  QNAP NAS  ذخیره کنند. 

 
مجموعه فیلم های خود را در مرورگر وبتان سازماندهی کنید

سیستم عامل QTS مربوط به QNAP کامپیوتر دسکتاپ شما را به مرورگرهای وب متصل می کند . به راحتی مرورگر وب را باز کنید و از File station برای ارسال فایل ، دانلود ومدیریت فیلم ها استفاده کنید. File station همچنین از استخراج فایل ، ایجاد پوشه وجستجوی هوشمند فایل ها وپوشه ها پشتیبانی می کند.
 

ترانس کدینگ فیلم های HD  به صورت آفلاین و بلادرنگ
QNAP NAS   ترانس کدینگ فیلم Full HD و 4K  بلادرنگ فوق العاده ای را ارائه می دهد و می تواند فیلم هایتان را به فرمتی تبدیل کند که روی کامپیوتر ،موبایل وتلویزیون هوشمند روانتر (بدون لگ) اجرا شوند.
 
در نرم افزار کیونپ برای سرگرمی بیشتر به راحتی دانلود کنید

Download station به عنوان یک مرکز دانلود بدون توقف کار می کند و از دانلود BT،PT (Private Trackers ) ،Magnet link ، HTTP/HTTPS ، FTP/FTPS ، thunder:// ،flashget:// وqqdl:// پشتیبانی می کند و همچنین از دانلود اتوماتیک RSS درتمام فرمت های فایل پشتیبانی می کند.
 
Happy Get : بکاپ فیلم های آنلاین 
Happy Get به راحتی به شما کمک می کند تا از فیلم و موسیقی های موجود در یوتیوب  و ویمو در QNAP NAS بکاپ بگیرید . همچنین می توانید لیست پخش موسیقی دلخواهتان را با مرورگر وب کروم بسازید.
 
حفاظت از مجموعه فیلم های شما
QNAP NAS راه حل های متعددی برای امنیت داده ها و تهیه نسخه پشتیبان ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا زمانی که ممکن است ویدیوهای خود را حفظ کنید.
 
Video Station
QTS Video station  برای سازماندهی فیلم های ویدیویی شما ایده آل است. برای آرشیو کردن فیلم های خود خیلی راحت آنها را در دسته های مختلف دسته بندی کنید و بوسیله اینترنت آنها را با دوستان واعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.

در ذخیره ساز کیونپ به راحتی فیلم ها را ایمپورت کنید
از File station  یا  Video station برای ایمپورت سریع فیلم ها استفاده کنید یا فایل ها را با استفاده از Download station فیلم ها را از FTP دانلود کنید. شما همچنین می توانید با تلفن همراه خود یک کلیپ کوتاه بگیرید و برای بکاپ کامل فیلم گزینه auto-upload (آپلود-خودکار) را در برنامه QFile  فعال کنید.
 
طبقه بندی وجستجوی سریع فیلم ها در کیونپ 
برای پیدا کردن راحت فیلم ها، آنها را در دسته هایی مانند فیلم های خانگی، فیلم ها، نمایش تلویزیونی و موسیقی فیلم دسته بندی کنید. شما با نوار جستجو می توانید فیلم مورد نظر خود را خیلی سریع پیدا کنید.

 

ایجاد مجموعه های هوشمند ویدئو های خود در کیونپ 
شما می توانید یک مجموعه هوشمند از فیلم های ویدیویی (که با معیارهای از پیش تعریف شده مانند نام و رتبه بندی تطابق دارند) را ایجاد کنید. مجموعه های هوشمند به طور خودکار فیلم های ویدیویی که معیار مشابهی دارند را جمع آوری می کند و پیدا کردن فیلم هایی که می خواهید تماشا کنید را آسان تر و انعطاف پذیر تر می‌کند
 
به طور خودکار اطلاعات فیلم را دانلود کنید
Video Station به طور خودکار پوسترها و سایر اطلاعات فیلم (نوع، کارگردان، بازیگران و غیره) را از اینترنت جمع آوری می کند تا مجموعه ها و تجربه مشاهده‌ی خود را افزایش دهید. 
 
از ویدئو مورد علاقه خود با سیستم چند ناحیه‌‌ای لذت ببرید.
با استفاده از Airplay، DLNA، Chromecast  و HDMI، ویدیوهای خود را که به طور همزمان در دستگاه های مختلف و مکان های متفاوت پخش می شوند را مدیریت کنید.
 
سرگرمی بیشتر با اشتراک گذاری ویدئو در کیونپ 
اشتراک ویدئو با استفاده از Video Station بسیار راحت است. به سادگی ویدیو را انتخاب کنید و آن را از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و یا لینک به اشتراک بگذارید.

 

قابلیت پشتیبانی از زیرنویس های ویدیویی جامع
 شما می توانید زیرنویس های ویدئویی را به صورت آنلاین جستجو کنید، زیرنویس را ایمپورت کنید و با تغییر فونت، اندازه، رنگ و زمان نمایش آنها را تنظیم کنید.  سازماندهی ویدئو از آنچه تصور میکنید ساده‌تر شده است. 
 
 قابلیت ترانس کدینک قدرتمند با ابزارهای کیونپ
QNAP NAS  عملکرد ترانس کدینگ آنلاین و بلادرنگ را فراهم می کند که می تواند ویدیوهای شما را برای پخش در دستگاه‌های تلفن همراه و محیط های با پهنای باند محدود بهینه کند. همچنین فیلم ها را به فرمت های عمومی که با اکثر دستگاه ها و پخش کننده های رسانه ای سازگار هستند تبدیل کند.
 
Media Library
QTS Media Libraryبه طور خودکار پایگاه داده های ویدئویی را ایجاد می کند و فیلم ها را برایتان دسته‌بندی می‌کند تا در Video Station پخش کنید.
 
با امکانات کارت گرافیک کیونپ از نمایش ویدیو در صفحات بزرگ لذت ببرید.

باQNAP NAS  که با HDMI فعال می شود تئاتر خانه خود را کامل کنید شما می توانید فیلم های مورد علاقه خود را در تئاتر خانگی تان تماشا کنید و هیچ چیز نمی‌تواند مانع لذت بردن شما از فیلم های مورد علاقه‌تان شود.  با ظرفیت ذخیره سازی عظیم و اتصال HDMI، یک QNAP NAS مرکز اصلی تئاتر خانگی دیجیتالی می شود، و به شما این امکان را می دهد تا از فیلم های Full HD  و با کیفیت صدای بالا لذت ببرید.

استریم با Plex
با پشتیبانی Plex دستگاه QNAP NAS  یک مرکز استریم رسانه ای قدرتمند است. برای لدذت بردن از پلی بلک نرم و روان فیلم های ویدیویی خود، شما می توانید از دستگاه های سازگار با DLNA، Roku، Amazon Fire TV  و Google TV  استفاده کنید.
 
با Qvideo  در هر مکانی که هستید از ویدیو ها لذت ببرید.
Qvideo یک برنامه تلفن همراه است که برای مدیریت ویدئو از راه دور طراحی شده است. این برنامه این امکان را به شما می دهد تا بدون اینکه در این دستگاهها به محدودیت ظرفیت برخورد کنید، فیلم های ذخیره شده در QNAP NASرا روی دستگاه های تلفن همراه خود پخش کنید.

 
با Media Streaming  از ویدیو لذت ببرید
Media Streaming   که می تواند در QTS  نصب شود، به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Media Station  به دستگاه های مختلفی که در مکان های مختلفی هستند از طریق AirPlay  ، DLNA، Chromecast، HDMI  و دستگاه های متصل بهUSB  وصل شوید و فایل های چند رسانه ای پخش کنید. هر عضو خانواده شما در مناطق مختلف می تواند از مجموعه موسیقی خود لذت ببرد.
برای استریم و پخش فایل های چندرسانه ای از طریق Chromecast، HDMI و USB DAC، ابتدا باید Media Streaming را ازQTS App Center نصب کنید.