امتیاز 4.93 تعداد رای 61

نماینده فروش کیونپ

نمایندگی فروش کیونپ شرکت کیونپ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه در جهان شناخته می شود . کیونپ دارای یک شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده در همه کشور ها می باشد . از جمله در ایران نیز شرکت کیونپ دارای دفتر مدیریت منطقه ای بوده که وجود دفتر کیونپ در ایران خود یکی از مزایای انتخاب برند کیونپ نسبت به سایر تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات می باشد . شبکه فروش کیونپ در کنار پشتیبانی فنی بسیار خوبی که دارد اطمینان خاطری برای مشتریان می باشد که با خیالی آسوده نسبت به خرید ذخیره ساز کیونپ اقدام کنند و نگران پشتیبانی کیونپ و خدمات پس از فروش دائمی آن در ایران نباشند . 
 
نمایندگی کیونپ
 
نمایندگی فروش کیونپ  چه سوالاتی را به ما میتواند جواب دهد ؟
 
برای ذخیره اطلاعات در NAS QNAP به چه ظرفیتی نیاز داریم؟
 
پس از مشخص نمودن مقدار قدرت خروجی سخت افزاری QNAP NAS باید از خودتان  بپرسید دستگاه ذخیره ساز کیونپ که قصد خرید دارید  چه ظرفیت ذخیره سازی اطلاعاتی را باید به شما بدهد ؟ در اینجا باید کمی آینده نگر باشید و مقدار حافظه ای که ممکن است در آینده نیاز داشته باشید را هم در نظر بگیرید . 
 
توجه داشته باشید که دستگاه NAS کیونپ فقط یک شاسی خالی است و دارای هارد دیسک نیست و شما با توجه به موارد فوق ابتدا مدل دستگاه ذخیره ساز را انتخاب میکنید و سپس هارد دیسک و ظرفیت مورد نظر را انتخاب میکنید . 
 
برای مثال شما به این نتیجه میرسید که به 2 ترابایت فضا احتیاج دارید و دستگاه کیونپ هم قرار است به عنوان منبعی برای نگهداری بکاپ سرورهای موجود کار کند . 
در این سناریو ما احتیاج زیادی به منابع سخت افزاری مانند RAM و CPU نداریم و مقدار فضای 2 ترابایت برای ما مهم است . انتخاب هائی که داریم میتواند یک دستگاه NAS کیونپ از نوع 2 Bay باشد  برای یک کسب و کار کوچک مثلا مدل QNAP-TS-231P گزینه مناسبی است . تعداد 2 عدد هارد 2 ترابایت انتخاب کنیم و آنها را Raid 1 کنیم که در مجموع 2TB فضا را در اختیار ما قرار می دهد . 
 
دستگاه های NAS  کیونپ رده Home&SOHO بیشتر  یک کشویی ( 1Bay )  یا دوکشویی ( 2Bay ) می باشند . و  ظرفیت آنها  به ظرفیت هارد دیسک های HDD و SSD خریداری شده توسط شما بستگی دارد. 
 
برای یک NAS QNAP به چه تعداد هارد دیسک نیاز دارید؟
 
جواب این پرسش در بخشهای  بالا داده شده است.  اما همیشه تعداد کشوها یا درایور های دیسک  برای مشخص کردن  ظرفیت و حجم اطلاعات ذخیره سازی روی NAS کافی نیست . کسب و کارهایی دارای  اطلاعات حساسی هستند باید در هر لحظه وبه طور انلاین از اطلاعاتشان یک نسخه پشتیبان داشته باشند و نیاز دارند ذخیره ساز هایی را انتخاب کنند که تعداد دیسک ها یا کشو های بیشتری داشته باشند. معمولا برای کاربران خانگی یک دستگاه ذخیره ساز کیونپ  NAS تک کشویی مانند TS-128A  یا در نهایت دو کشویی مانند TS-251A-2G QNAP- کفایت می کند، ولی کسب کار های متوسط مانند شرکتهائی  که کار استریم ویدیو، ویرایش تصویر ، تدوین فایل های Multimedia  و مانند این ها انجام میدهند و  یا اینکه سرویس هایی را  روی سرور برای کاربران شبکه فراهم کرده اند نیاز به دستگاهایی چهار کشویی خواهند داشت مانند مدل QNAP-TS-431X
 
شما می دانید که  برای استفاده از فناوری RAID1 به حداقل به دو هارد دیسک  نیاز است وهمین طور برای استفاده از  RAID5 باید حد اقل  از یک NAS چهار Bay  استفاده کنیم چرا که برای Raid5 ما باید حداقل 3 هارد دیسک در دستگاه کیونپ داشته باشیم .
 
 توجه داشته باشید سازمانهای بزرگ باید برای ذخیره سازی اطلاعات به دنبال  خرید QNAP کیونپ NAS با تعداد هارد دیسک 8-10-12-16 و یا بیشتر باشند  چون بیشتر این نوع  سازمان ها به استفاده از فناوری های RAID و مجازی سازی Virtualization  نیاز دارند  و تعداد هارد  زیادی نیاز دارند.
 
در انتخاب مدل ذخیره ساز کیونپ به چه در گاه هایی نیاز داریم؟
 
بعضی وقتها  معیار کاربران فقط درگاه های ورودی و خروجی  یک دستگاه نس استوریج کیونپ  باشد . 
 
قرار است ذخیره ساز کیونپ در چه نوع  شبکه ای از نظر سرعت کار کند؟ 100mb/s-1000-10000  ؟ 
حداقل سرعت شبکه چقدراست؟ 
آیا برای انتقال فایل در شبکه به درگاه های بالاتر از یک گیگابیت نیاز دارید؟ 
شما فکر میکنید  حداقل به چند پورت  USB3.0 ویا  USB2.0 نیازداشته باشید؟ 
چند پورت شبکه نیاز دارید ؟ 
آیا به پورتهای فیبر نوری SPF هم نیاز دارید ؟ 
آیا دستگاه شما نیاز به اتصال Thunderbolt2 هم دارد ؟ 
در یک ذخیره ساز QNAP به چه فناوری هایی نیازداریم؟
 
معمولا نس استوریج های کیونپ  را تنها به خاطر فضای ذخیره سازی خریداری نمی کنند. از سیستم عامل کیونپ  گرفته تا قابلیت های  مختلف بکاپ گیری  و اپلیکیشن های  موبایل ، انتظارات و نیازهایی داریم که باید برآورده گردد. 
 
سوالات کلی که معمولا" در انتخاب کیونپ وجود دارد :
 
- مدل ذخیره ساز کیونپ انتخابی ما فناوری RAID مورد نظر ما پشتیبانی می کند؟
- با نرم افزارها  و پلتفرم مجازی سازی Virtualization  مورد استفاده در شبکه  ما سازگاری دارد؟ 
- آیا دیسکهای نصب شده  Hot Swap هستند؟ 
- ذخیره ساز کیونپ فضای ذخیره سازی مبتنی بر Cloud  اختیار ما قرار می دهد ؟ 
- آیا از راه دور امکان دسترسی به اطلاعات و فایلهای  ذخیره شده در  NAS QNAP را داریم ؟ 
- برای بکاپ گیری از کلید Copy یا سایر  فناوریهای بکاپ گیری  سریع استفاده  می کند؟  
- سیستم عامل کیونپ کدام فرمت فایل ها را می خواند  و براساس ان ها در شبکه کارمی کند؟ 
- در دستگاه نس کیونپ دسترسی های  امنیتی و سیستم های محافظت از  اطلاعات چگونه است؟
- ذخیره ساز کیونپ به تنهائی می تواند از اطلاعات حساس ما در شبکه محافظت کرده و مثلاً در مقابل باجگیر ها مقاومت کند ؟
 
نتیجه گیری خرید کیونپ از نمایندگی کیونپ  : 
 
بطور کل قابلیت ها و امکانات ذکر شده بروی همه دستگاه های NAS کیونپ عرضه نمی شوند پس در هنگام خرید ذخیره ساز کیونپ باید به طور اختصاصی و قدم به قدم به  دنبال مدل هایی از ذخیره سازQNAP باشید که با پشتیبانی از ویژه گی های ذکر شده در بالا نیازهای شما را پاسخ دهد . 
 
برای اینکه در سایتهای مختلف گم نشوید و گرفتار حجم زیاد اطلاعات نشوید بهترین راه تماس با نمایندگی فروش ذخیره ساز کیونپ در ایران است . کارشناسان نمایندگی فروش QNAP آمادگی دارند تا با دریافت اطلاعات از شما مدل دستگاه مناسب برای سازمان شما را انتخاب و به شما پیشنهاد دهند . همچنین شما می توانید درصورتی که در سایت کیونپ به مدل مورد نظر خود رسیده باشید با کارشناسان فروش کیونپ در ایران تماس گرفته و مشاوره نهائی را انجام دهید . 
 
بهر حال نمایندگی فروش کیونپ هر گاه که شما احساس نیاز به خرید نس استوریج کیونپ را داشتید به عنوان مشاور در کنار شما خواهد بود بود تا مرحله خرید ذخیره ساز QNAP و نصب ذخیره ساز کیونپ در کنار شما خواهیم بود . 
امتیاز دهید :