نماینده فروش کیونپ

نمایندگی فروش کیونپ شرکت کیونپ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه در جهان شناخته می شود . کیونپ دارای یک شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده در همه کشور ها می باشد . از جمله در ایران نیز شرکت کیونپ دارای دفتر مدیریت منطقه ای بوده که وجود دفتر کیونپ در ایران خود یکی از مزایای انتخاب برند کیونپ نسبت به سایر تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات می باشد . شبکه فروش کیونپ در کنار پشتیبانی فنی بسیار خوبی که دارد اطمینان خاطری برای مشتریان می باشد که با خیالی آسوده نسبت به خرید ذخیره ساز کیونپ اقدام کنند و نگران پشتیبانی کیونپ و خدمات پس از فروش دائمی آن در ایران نباشند . 

 
نمایندگی فروش کیونپ در ایران qnap seller
 
 
برای ذخیره اطلاعات در NAS QNAP به چه ظرفیتی نیاز داریم؟
 
پس از مشخص نمودن مقدار قدرت خروجی سخت افزاری QNAP NAS باید از خودتان  بپرسید دستگاه ذخیره ساز کیونپ که قصد خرید دارید  چه ظرفیت ذخیره سازی اطلاعاتی را باید به شما بدهد ؟ در اینجا باید کمی آینده نگر باشید و مقدار حافظه ای که ممکن است در آینده نیاز داشته باشید را هم در نظر بگیرید . 
 
توجه داشته باشید که دستگاه NAS کیونپ فقط یک شاسی خالی است و دارای هارد دیسک نیست و شما با توجه به موارد فوق ابتدا مدل دستگاه ذخیره ساز را انتخاب میکنید و سپس هارد دیسک کیونپ و ظرفیت مورد نظر را انتخاب میکنید . 
 
برای مثال شما به این نتیجه میرسید که به 2 ترابایت فضا احتیاج دارید و دستگاه کیونپ هم قرار است به عنوان منبعی برای نگهداری بکاپ سرورهای موجود کار کند . 
در این سناریو ما احتیاج زیادی به منابع سخت افزاری مانند RAM و CPU نداریم و مقدار فضای 2 ترابایت برای ما مهم است . انتخاب هائی که داریم میتواند یک دستگاه NAS کیونپ از نوع 2 Bay باشد  برای یک کسب و کار کوچک مثلا مدل QNAP-TS-231P گزینه مناسبی است . تعداد 2 عدد هارد 2 ترابایت انتخاب کنیم و آنها را Raid 1 کنیم که در مجموع 2TB فضا را در اختیار ما قرار می دهد . 
 
دستگاه های NAS  کیونپ رده Home&SOHO بیشتر  یک کشویی ( 1Bay )  یا دوکشویی ( 2Bay ) می باشند . و  ظرفیت آنها  به ظرفیت هارد دیسک های HDD و SSD خریداری شده توسط شما بستگی دارد. 
 
برای یک NAS QNAP به چه تعداد هارد دیسک نیاز دارید؟
 
جواب این پرسش در بخشهای  بالا داده شده است.  اما همیشه تعداد کشوها یا درایور های دیسک  برای مشخص کردن  ظرفیت و حجم اطلاعات ذخیره سازی روی NAS کافی نیست . کسب و کارهایی دارای  اطلاعات حساسی هستند باید در هر لحظه وبه طور انلاین از اطلاعاتشان یک نسخه پشتیبان داشته باشند و نیاز دارند ذخیره ساز هایی را انتخاب کنند که تعداد دیسک ها یا کشو های بیشتری داشته باشند. معمولا برای کاربران خانگی یک دستگاه ذخیره ساز کیونپ  NAS تک کشویی مانند TS-128A  یا در نهایت دو کشویی مانند TS-251A-2G QNAP- کفایت می کند، ولی کسب کار های متوسط مانند شرکتهائی  که کار استریم ویدیو، ویرایش تصویر ، تدوین فایل های Multimedia  و مانند این ها انجام میدهند و  یا اینکه سرویس هایی را  روی سرور برای کاربران شبکه فراهم کرده اند نیاز به دستگاهایی چهار کشویی خواهند داشت مانند مدل QNAP-TS-431X
 
شما می دانید که  برای استفاده از فناوری RAID1 به حداقل به دو هارد دیسک  نیاز است وهمین طور برای استفاده از  RAID5 باید حد اقل  از یک NAS چهار Bay  استفاده کنیم چرا که برای Raid5 ما باید حداقل 3 هارد دیسک در دستگاه کیونپ داشته باشیم .
 
 توجه داشته باشید سازمانهای بزرگ باید برای ذخیره سازی اطلاعات به دنبال  خرید QNAP کیونپ NAS با تعداد هارد دیسک 8-10-12-16 و یا بیشتر باشند  چون بیشتر این نوع  سازمان ها به استفاده از فناوری های RAID و مجازی سازی Virtualization  نیاز دارند  و تعداد هارد  زیادی نیاز دارند.
 
در انتخاب مدل ذخیره ساز کیونپ به چه در گاه هایی نیاز داریم؟
 
بعضی وقتها معیار کاربران فقط درگاه های ورودی و خروجی یک دستگاه نس استوریج کیونپ  باشد . 
 
قرار است ذخیره ساز کیونپ در چه نوع  شبکه ای از نظر سرعت کار کند؟ 100mb/s-1000-10000  ؟ 
حداقل سرعت شبکه چقدراست؟ 
آیا برای انتقال فایل در شبکه به درگاه های بالاتر از یک گیگابیت نیاز دارید؟ 
شما فکر میکنید  حداقل به چند پورت  USB3.0 ویا  USB2.0 نیازداشته باشید؟ 
چند پورت شبکه نیاز دارید ؟ 
آیا به پورتهای فیبر نوری SPF هم نیاز دارید ؟ 
آیا دستگاه شما نیاز به اتصال Thunderbolt2 هم دارد ؟ 
در یک ذخیره ساز QNAP به چه فناوری هایی نیازداریم؟
 
معمولا نس استوریج های کیونپ را تنها به خاطر فضای ذخیره سازی خریداری نمی کنند. از سیستم عامل کیونپ گرفته تا قابلیت های مختلف بکاپ گیری و اپلیکیشن های  موبایل ، انتظارات و نیازهایی داریم که باید برآورده گردد. 
 
سوالات کلی که معمولا" در انتخاب کیونپ وجود دارد :
 
- مدل ذخیره ساز کیونپ انتخابی ما فناوری RAID مورد نظر ما پشتیبانی می کند؟
- با نرم افزارها  و پلتفرم مجازی سازی Virtualization  مورد استفاده در شبکه  ما سازگاری دارد؟ 
- آیا دیسکهای نصب شده  Hot Swap هستند؟ 
- ذخیره ساز کیونپ فضای ذخیره سازی مبتنی بر Cloud  اختیار ما قرار می دهد ؟ 
- آیا از راه دور امکان دسترسی به اطلاعات و فایلهای  ذخیره شده در  NAS QNAP را داریم ؟ 
- برای بکاپ گیری از کلید Copy یا سایر  فناوریهای بکاپ گیری  سریع استفاده  می کند؟  
- سیستم عامل کیونپ کدام فرمت فایل ها را می خواند  و براساس ان ها در شبکه کارمی کند؟ 
- در دستگاه نس کیونپ دسترسی های  امنیتی و سیستم های محافظت از  اطلاعات چگونه است؟
- ذخیره ساز کیونپ به تنهائی می تواند از اطلاعات حساس ما در شبکه محافظت کرده و مثلاً در مقابل باجگیر ها مقاومت کند ؟

 

اطلاعاتی در رابطه با نمایندگی محصولات کیونپ

NAS یکی از لوازم ذخیره سازی در بستر شبکه می باشد. از جمله سازندگان این لوازم، کمپانی کیونپ است. این کمپانی دارای قدرت فروش و نمایندگی گسترده در سراسر جهان است.از دیگر تولیدات این شرکت مجموعه محصولات ضبط ویدئو در بستر شبکه بوده که به آن NVR گویند. این کمپانی نخستین بار در تایوان تاسیس شد و رفته رفته نمایندگی محصولات کیونپ در سراسر جهان احداث شد. با گسترش نمایندگی محصولات کیونپ، میزان عرضه محصول و خدمات افزایش یافت و این برند به برندی محبوب تبدیل شد. 

ذخیره ساز کیونپ از سرعت بالا و انعطاف پذیری زیادی برخوردار است.


کمپانی کیونپ ؟

در یک تعریف کلی می‌توانیم بگوییم کمپانی کیونپ با هدف عرضه تجهیزات تحت شبکه، راه‌اندازی شده است. این مجموعه بزرگ و معتبر سعی در به کارگیری روش های مدرن در زمینه ضبط ویدئو و ذخیره سازی تحت شبکه را دارد. کیونپ یک شرکت تایوانی بوده و در زمینه ساخت انواع ذخیره ساز فعالیت دارد.عواملی که سبب محبوبیت کمپانی کیونپ شده است بدون شک به خاطر دلایلی نظیر گنجایش بسیار وسیع و گسترده در ذخیره سازی و امنیت بالای شبکه می‌باشد.تلفیق تکنولوژی با طرح های روز دنیا باعث شده تا صاحبان مشاغل در زمینه هایی نظیر برنامه های مربوط به مجازی سازی، دوربین های امنیتی، فعالان بخش اشتراک گذاری اطلاعات و محیط های تجاری و اداری رو به مجموعه کیونپ بیاورند.

کیونپ یک شرکت تایوانی بوده و در زمینه ساخت انواع ذخیره ساز فعالیت دارد.

محصولات برند کیونپ

از نمونه محصولاتی که می‌توانید در نمایندگی محصولات کیونپ خریداری کنید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. محصولات کیونپ سری Home & Soho 

• کیونپ سری +QNAP TS-x51
این سری از محصولات برند کیونپ دارای پردازنده های چهار هسته ای با کارایی بالا بوده که از پورت های HDMI پشتیبانی می کند. این مدل ویدئوها را با کیفیت Full HD پخش کرده و قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارند.

• کیونپ  سری QNAP TS-x31P2 
از ویژگی های این سری از محصول کیونپ، وجود ذخیره سازهای چهار هسته ای بوده که دارای کارایی بسیار بالایی هستند. این مدل دارای حافظه داخلی هشت گیگابایتی می باشد.
 علاوه بر آن، سری QNAP TS_x31P2 شامل برنامه هایی نظیر QSIRCH وQFILING بوده که موجب مدیریت بهتر انواع فایل ها و جستجوی بهتر می شود.از جمله محصولات این سری می توان به TS-431P2، 2BAY-QNAP TS-231P2، اشاره کرد.

TS-431P2 یکی از مدلهای قابل توجه
TS-431P2

• کیونپ سری QNAP TS-x31P 
این سری از سری محصولات نمایندگی محصولات کیونپ توانایی پردازش چند دستور به طور همزمان را دارد. در واقع به دلیل داشتن پردازنده دو هسته ای در قطعه، امکان داشتن چنین ویژگی فراهم شده است. بنابراین اگر به دنبال یک ذخیره ساز بسیار قوی برای دفاتر اداری یا منزل خود هستید این محصول از برند کیونپ بهترین گزینه برای شماست.

 2BAY-QNAP-TS-231P مدل خانگی کیونپ

2BAY-QNAP-TS-231P

• کیونپ سری QNAP TS-x28A
از قابلیت های این ذخیره ساز قدرتمند می توان به مواردی نظیر بک آپ و ریموت اشاره کرد. این محصول قابلیت به‌ کارگیری از اسنپ شات را برایتان فراهم کرده و از امنیت اطلاعاتی بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید این محصول کاربردی را از نمایندگی محصولات کیونپ تهیه کنید.

2. محصولات کیونپ سری ENTERPRISE

• کیونپ سری QNAP TS-1677x
این نوع محصول که یکی از پرفروش‌ترین و قدرتمندترین ذخیره سازها در نمایندگی محصولات کیونپ به شمار می رود؛ دارای پردازنده AMD رایزن می باشد. این سری دارای کارت گرافیک بسیار قوی بوده و بهترین نوع ذخیره ساز برای مجازی سازی و اپلیکیشن های گوناگون به شمار می رود.

شرکت کیونپ عرضه دهنده مدل های بسیار متنوع و متعددی در زمینه ذخیره ساز در دنیا می باشد.

• کیونپ سریQNAP TS-x83XU 
این نوع از ذخیره ساز های کیونپ از پردازنده اینتل زئون کلاس سرور برخوردار هستند که به منظور بالا بردن سطح بهره وری کاربرد دارد.

• کیونپ سری QNAP TS-2888x
اگر به دنبال یک ذخیره ساز همه کاره و کامل هستید؛ بدون شک، به دلیل عمق یادگیری بالا و استفاده از هوش مصنوعی، این سری از محصولات کیونپ، گزینه خوبی برایتان می باشد.

• کیونپ سری QNAP TES_X85U
یکی دیگر از بهترین سری های پر فروش در نمایندگی محصولات کیونپ QNAP TES-x85U است.این سری از محصولات کیونپ دارای پردازنده اینتل زئون بوده تا اثر بخشی را به حداقل برساند.همچنین قابلیت ذخیره سازی، در سطح انترپرایز در این محصول با به کارگیری سیستم ZFS فراهم شده.

• کیونپ سری QNAP TDS-16489U 
این سری از محصولات کیونپ مجهز به یک ذخیره ساز با کارایی بالا جهت پردازش سنگین ترین اطلاعات است. این سری مجهز به پردازنده اینتل بوده و از SAS 12Gb/s پشتیبانی می کند.

• کیونپ سری QNAP TDS-16489U R2
سری QNAP TDS-16489U R2 از سیستم عامل هایی همچون QES و QTS پشتیبانی می کند. همچنین مجهز به دو واحد پردازنده بوده که برنامه های بسیار مهم با حساسیت بالا را اجرا می کنند.

• کیونپ سری QNAP TVS-ECx80U-SAS R2
این سری، همان طور که از نامش پیداست، یک ذخیره ساز SAS 12Gb/s بوده که به پردازنده اینتل زئون مجهز است. این محصول موجود در نمایندگی محصولات کیونپ، از تکنولوژی کیوتیر پشتیبانی کرده و موجب استفاده بهینه از هارد درایوها می شود.

• کیونپ مدل ENTERPRUSE ZFS NAS
در ENTERPRUSE ZFS NAS قابلیت پشتیبان گیری به شکل ریموت برای مصرف کننده برنامه ریزی شده است و دارای دسترسی بسیار زیادی می باشد.

• کیونپ سری QNAP TS-1685
این سری محصول کیونپ قابلیت استفاده از 16 هارد درایو را دارد. این محصول از ماشین مجازی پشتیبانی کرده و برای مجازی سازی مناسب است. علاوه بر آن از تکنولوژی کیوتیر پشتیبانی کرده و کارایی بالایی دارد. 

3. محصولات کیونپ سری SMB :

• کیونپ سری QNAP TS-x32XU 
اگر به دنبال محصولی با قیمت مناسب و کارایی بالا هستید، این مدل از ذخیره سازهای کیونپ که در نمایندگی محصولات کیونپ به فروش می رسند گزینه ای مناسب برای شماست.
از قابلیت های بی‌نظیر این قطعه می توان به مواردی مانند به کارگیری کارت شبکه با قابلیت و سرعت 10GBE، مجهز بودن به اسلات، به منظور نصب M.2 SSD و کارایی بسیار بالا، اشاره کرد.

• کیونپ سری QNAP TS-x32X 
این مدل از محصولات کیونپ از قیمت بسیار مناسب و کارایی عالی برخوردار است. این قطعه از قابلیت هایی نظیر ساخت اسنپ شات و پشتیبانی بسیار قوی از انواع اپلیکیشن ها برخوردار بوده و دارای پردازنده چهار هسته ای می‌باشد.

• کیونپ سری QNAP TS-x53 BE
در این محصول امکان ذخیره سازی به صورت چهار هسته ای و پشتیبانی از M.2 SSD فراهم شده است. همچنین ساخت اسنپ شات می تواند به حفاظت از اطلاعات کمک کند.

• کیونپ سری QNAP TS-x77XU
نمایندگی محصولات کیونپ، از جمله ارائه دهندگان این سری محبوب می باشد. این نوع ذخیره ساز دارای دو پورت شبکه است و به پردازنده های بسیار قوی مجهز شده است. 

• کیونپ سری QNAP TS-x77
 یکی دیگر از بهترین ذخیره سازهای موجود در نمایندگی محصولات کیونپ که در نوع خودش پیشرو بوده مدل QNAP TS-x77 است که به جرات می توان گفت جز بهترین های کمپانی کیونپ است.این نوع ذخیره ساز از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار است و بدون شک می تواند توقعات شما را در اپلیکیشن های گسترده و ماشین های مجازی برطرف کند.

• کیونپ سری QNAP TVS-882BR
 این ذخیره ساز کیونپ برای پشتیبان گیری و اشتراک گذاری فایل به تکنولوژی بلوری مجهز است. این قابلیت به اجرای ویدئو نیز کمک شایانی می کند.

• کیونپ سری QNAP TVS-x82T
این ذخیره ساز برای اجرای برنامه های سنگین مناسب بوده و دارای رزولوشن 4K است. همچنین این محصول دارای سرعت انتقال اطلاعات بالا داشته و از تکنولوژی کیوتر پشتیبانی می کند. 

 سری های محصولات کیونپ مختص به موارد ذکر شده نیست و دامنه وسیع تری را شامل می شود. جهت اطلاع بیشتر از محصولات این برند می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. 

مزایای استفاده از ذخیره ساز کیونپ

به کارگیری یک ذخیره ساز قوی و قدرتمند می تواند مزیت هایی برایتان به همراه داشته باشد. از جمله مزایای استفاده از ذخیره ساز کیونپ عبارت است از:

•    قابلیت پشتیبانی گیری را برایتان فراهم می کند و در هنگام بروز خرابی در سیستم امکان دسترسی و پشتیبانی را به وجود می آورد.
•    به سازماندهی کردن فایل ها و پرونده ها کمک می‌کند. با استفاده از مرکزی ‌سازی فایل ها توسط کیونپ امکان دسترسی در هر شرایطی فراهم می شود.
•    در اشتراک گذاری فایل ها می تواند تاثیرگذار باشد. 
•    قابلیت ذخیره سازی در فضای اضافی را فراهم می کند.

استفاده از یک ذخیره ساز مناسب امکانات زیادی را برایتان فراهم می کند.

•    ذخیره ساز کیونپ سبب ایمن شدن فایل ها می شود و امکان دسترسی به فایل هایتان برای بقیه بسته می شود.
•    امکان دسترسی از راه دور به سیستم را می دهد. در هر زمان و مکانی می توانید به پرونده هایتان دسترسی داشته باشید.
•    امکان ذخیره سازی اطلاعات با حجم بالا را برای مصرف‌کنندگان به وجود می آورد.
•    به اشتراک گذاری آسان فایل ها کمک می کند.
•    شرایط مدیریت داده ها را در یک مکان به وجود می آورد.
•    فناوری به کار رفته در کیونپ سبب ایمن تر شدن فایل ها می شود.
•    عکس ها و فیلم ها را مدیریت می کند.

 در سال ۲۰۱۴ کمپانی کیونپ موفق به دریافت گواهینامه مدیریت امنیت شد.

رضایتمندی مراجعان برای کمپانی کیونپ اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو این کمپانی بزرگ تلاش کرده تا ضمن طراحی منحصر به فرد محصولات خود، بستری مناسب در سراسر جهان از طریق ایجاد نمایندگی محصولات کیونپ به خریداران عرضه دهد. 
مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران نمایندگی فروش محصولات کیونپ فعالیت داشته و تمامی خدمات و محصولاتی که توسط این نمایندگی عرضه می شود، دارای ضمانت نامه می باشد .

همچنین وجود افرادی آموزش دیده و متخصص در نمایندگی فروش محصولات کیونپ این امکان را فراهم آورده تا از یک مشاوره رایگان قبل از خرید برخوردار شوید.


خرید کیونپ از نمایندگی کیونپ  : 

بطور کل قابلیت ها و امکانات ذکر شده بروی همه دستگاه های NAS کیونپ عرضه نمی شوند پس در هنگام خرید ذخیره ساز کیونپ باید به طور اختصاصی و قدم به قدم به  دنبال مدل هایی از ذخیره سازQNAP باشید که با پشتیبانی از ویژه گی های ذکر شده در بالا نیازهای شما را پاسخ دهد . 
 
برای اینکه در سایتهای مختلف گم نشوید و گرفتار حجم زیاد اطلاعات نشوید بهترین راه تماس با نمایندگی فروش ذخیره ساز کیونپ است . کارشناسان نمایندگی فروش QNAP آمادگی دارند تا با دریافت اطلاعات از شما مدل دستگاه مناسب برای سازمان شما را انتخاب و به شما پیشنهاد دهند . همچنین شما می توانید درصورتی که در سایت کیونپ به مدل مورد نظر خود رسیده باشید با کارشناسان فروش کیونپ در ایران تماس گرفته و مشاوره نهائی را انجام دهید . 
 
بهر حال نمایندگی فروش کیونپ هر گاه که شما احساس نیاز به خرید نس استوریج کیونپ را داشتید به عنوان مشاور در کنار شما خواهد بود بود تا مرحله خرید ذخیره ساز QNAP و نصب ذخیره ساز کیونپ در کنار شما خواهیم بود .