موسیقی در کیونپ QNAP

ذخیره سازی حجم بالای موسیقی در کیونپ 

با استفاده از هارد دیسک های با ظرفیت بالا در نس استوریج کیونپ ، ذخیره سازی در حجم ترابایت برای موسیقی در دسترس است، به شما این امکان را می دهد که فضای ذخیره سازی نوت بوک های خود و دستگاه های تلفن همراه را آزاد کنید.


موسیقی‌تان را در مرورگر وب خود سازماندهی کنید.
سیستم عامل QTS دستگاه QNAP  سوابق کامپیوتر شما را به مرورگرهای وب گسترش می دهد. به سادگی مرورگر وب خود را باز کنید و به راحتی از File Station  برای آپلود، دانلود و مدیریت موسیقی خود استفاده کنید. File Station همچنین از استخراج فایل، ایجاد پوشه و جستجو هوشمند برای فایل ها و پوشه ها پشتیبانی می کند.
 
پشتیبانی ذخیره ساز کیونپ  از فرمت های مختلف موسیقی
QNAP NAS  از انواع فرمت های موسیقی پشتیبانی می کند. تجهیزات Hi-Fi  شما می توانند به طور یکنواخت و بدون نویز موسیقی ها را از NAS QNAP  شما پخش کنند.
 

HappyGet  : بک آپ (کپی پشتیبانی) آنلاین موسیقی

 

HappyGet  به شما کمک می کند به راحتی موسیقی و فیلم های یوتیوب را در دستگاه QNAP NAS  بک آپ بگیرید. شما همچنین می توانید لیست پخش موسیقی خود را با مرورگر وب کروم  ایجاد کنید.
 
در دستگاه ذخیره ساز QNAP مجموعه موسیقی خود را حفظ کنید
نمایش های کلاسیک و یا پخش آهنگ های محبوب برای شمایی که به موسیقی علاقه دارید ارزشمند است. QNAP NAS  راه حل های متعددی برای امنیت داده ها و تهیه نسخه پشتیبان فراهم می کند، و تضمین می کند که هرگز موسیقی خود را از دست نخواهید داد.

 


2 روش همگام سازی بین کیونپ و دستگاههای شما  

برای همگام سازی پوشه های مشترک بین دو واحد QNAP NAS ، سرویس RTRR ( مخفف Real-Time Remote Replication) دستگاه QNAP اجازه بکاپ گیری زمانبندی شده را می دهد ، بنابراین این دستگاه ها یکسان بودن داده ها و اطلاعات را همیشه تضمین می کنند.


بکاپ اطلاعات ذخیره شده کیونپ  در فضای ذخیره سازی ابر 
برای حفاظت بیشتر شما می توانید QNAP NAS   را مستقیما به سرور های ذخیره سازی مانند Amazon® S3 ، Elephent Drive®  ،Drop box® ، Google® Drive متصل کنید.


Music Station
 QTS Music Station یک رابط کاربری آسان را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد تا به صورت مستقیم به مدیریت و پخش هر کدام از موسیقی های خود بپردازید. شما به راحتی می توانید فایل های موسیقی را جستجو و طبقه بندی کنید، لیست های پخش را ایجاد کنید، اشعار هر آهنگ را وارد کنید، و موسیقی را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل پلاس و توییتر به اشتراک بگذارید.
 
دسته‌بندی کردن و جستجوی سریع موزیک در کیونپ 
Music Station  به شما امکان میدهد موسیقی را با نام، هنرمند، آلبوم و نوع دسته‌بندی کنید.همچنین میتوانید به سرعت از طریق نوار جستجو موسیقی را پیدا کنید.
 
در کیونپ آهنگ محبوبتان را به راحتی پیدا کنید.
موسیقی مورد علاقه شما می‌تواند به مجموعه My Favourites  افزوده شود. موسیقی هایی که شما بسیار گوش داده اید در لیست Frequently Play شما ظاهر خواهد شد.

اطلاعات موسیقی را بررسی کنید
شما می‌توانید اطلاعات جزئی هر آهنگ شامل: جلد آهنگ، هنرمند، سال، نوع و ... را چک کنید.
 
با ابزارهای ذخیره ساز کیونپ موسیقی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید
به سادگی موسیقی را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید و از قابلیت انعطاف پذیری در اشتراک گذاری آن از طریق ایمیل، لینک دانلود، یا شبکه های اجتماعی لذت ببرید.
 
با موسیقی مورد علاقه خود بیدار شوید.
شما میتوانید از طریق Music Station  یک آهنگ را به عنوان زنگ ساعت تنظیم کنید و هر روز صبح با موسیقی مورد علاقه خود بیدار شوید.
 
به هزاران ایستگاه رادیویی اینترنتی گوش دهید.
ایستگاههای رادیویی آنلاین داخلی به شما امکان میدهد به هزاران ایستگاه رادیویی در سراسر جهان بدون هزینه اضافی گوش دهید. همچنین میتوانید به صورت دستی ایستگاه رادیویی جدیدی اضافه کنید.
 
با سیستم چندرسانه ای از موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید.
شما  می توانید ا استفاده از قابلیت اتصال بلوتوث و USSB از یک دستگاه برای اتاق های مختلف استفاده کنید و موسیقی ها را پخش و مدیریت کنید.
 
Media Library
QTS Media Library به طور خودکار پایگاه داده های موسیقی را ایجاد می کند و موسیقی ها را برایتان دسته‌بندی می‌کند تا در Video Station پخش کنید. Media Library  هوشمند همچنین از فرمت های رایج پشتیبانی می کند و برای سازماندهی بیشتر جلدهای آلبوم را از اینترنت دریافت می کند.


آرامش و راحتی با پخش موسیقی در صفحه نمایش های بزرگ
 
لذت از موسیقی با اتصال به تلویزیون از طریق HDMI
با اتصال QNAP NAS به یک دریافت کننده HDTV  یا A / V  موسیقی خود را در اتاق نشیمن  پخش کنید و از موسیقی و موسیقی فیلم ها در صفحه نمایش های بزرگ و فراگیر چند کاناله و زنده لذت ببرید. HD Station  نیز شامل برنامه های متعددی برای غنی سازی سرگرمی های شما است.


Spotify
Spotify میلیون ها آهنگ را که توسط هنرمند، آلبوم، نوع، لیست پخش یا  برچسب رکورد قابل مرور و جستجو هستند را ارائه می دهد.


DeaDBeeF
DeaDBeeF یک پخش کننده موسیقی است که از فرمت های صوتی رایج پشتیبانی میکند، از منابع سیستم کمتری استفاده می کند و یک اکولایزر موسیقی دارد.


TuneInRadio 
HD Station موج ایستگاه رادیویی TuneIn پشتیبانی می کند تا از ایستگاه های رادیویی آنلاین از سراسر جهان لذت ببرید.


پخش موسیقی ذخیره شده در کیونپ با دستگاه های DLNA
از دستگاه های سازگار DLNA  مانند تلویزیون های هوشمند، کنسول های بازی و پخش کننده های رسانه ای برای لذت بردن از موسیقی ذخیره شده در NAS QNAP تان استفاده کنید.
 

با Media Streaming  از ویدیو لذت ببرید
Media Streaming  که می تواند در QTS  نصب شود، به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Media Station  به دستگاه های مختلفی که در مکان های مختلفی هستند از طریق AirPlay  ، DLNA، Chromecast، HDMI  و دستگاه های متصل بهUSB  وصل شوید و فایل های چند رسانه ای پخش کنید. هر عضو خانواده شما در مناطق مختلف می تواند از مجموعه موسیقی خود لذت ببرد.
* برای استریم و پخش فایل های چندرسانه ای از طریق Chromecast، HDMI و USB DAC، ابتدا باید Media Streaming را ازQTS App Center نصب کنید.
 
پشتیبانی کیونپ  از  iTunes Server
 توسط پخش کننده iTunes  که  در کامپیوتر مک  یا ویندوز نصب شده  است موسیقی ها را در شبکه خانگی اشتراک گذاری و پخش کنید.
 
Qmusic : موسیقی های خود را هر جا می‌روید با خود ببرید

Qmusic  یک برنامه تلفن همراه است که برای مدیریت موسیقی از راه دور طراحی شده است. به شما این امکان را میدهد تا موسیقی های ذخیره شده درQNAP NAS را روی موبایلتان پخش کنید بدون اینکه در این دستگاه ها به ظرفیت محدود برخورد کنید. Qmusic از چندین حالت پخش موسیقی و لیست پخش پشتیبانی می‌کند. این درست مثل داشتن مرکز موسیقی موبایل در جیبتان است.