مدیریت فیلم و مالتی مدیا در کیونپ

فضای ذخیره سازی گسترده برای تولید ویدئو

QNAP NAS راهکارهایی را برای ذخیره سریع اطلاعات فراهم می اورد که می تواند برای تولید ویدئوهایی با ویژگی های منحصربفرد، حفاظت از داده ها، مشارکت پیشرفته و انجام عملیات به شیوه ای بی سابقه مناسب باشد.

فیلم با کیونپ

چرا باید QNAP NAS را انتخاب کنید

وقتی مبحث راهکارهای ذخیره سازی مطرح می شود، هیچ برنامه ای قادر به رقابت باQNAP NAS  نیست. با استفاده از ویژگی های منحصربفرد و قابل اطمینان این برنامه، شما می توانید روند کاری خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشید.. QNAP NAS که برای تولید فیلم های ویدئویی طراحی شده، محیط ویرایش مبتنی بر مشارکتی را با اتصال به پهنای باند بالایی  نظیر 10GbE   Thunderbolt  2  و Thunderbolt  3 فراهم می کند. علاوه بر این، NAS QNAP   برای محیطهای K4 و سایر  محیطهای دارای رزولوشنهای بالا و محدوده قابل تنظیم مناسب است، بنابراین محتوای شما توسط RAID Protection و  رمزگزاری AES  256 بیتی  استاندارد این صنعت محافظت خواهند شد.

RAID Protection

با استفاده از RAID Protection (به استثنای RAID 0)، دیگر نیازی نیست نگران از دست رفتن اطلاعاتتان به دلیل خرابی درایو باشید.

 سازگار با  NLE   

این برنامه با نسخه های محبوب NLE مانند Adobe Premiere ، Apple FCP X،  Avid Media Composer و بسیاری از برنامه های ویرایش ویدئو K 4 سازگار می باشد.

تنظیم مجوز برای هر کاربر

یک مدیر می تواند دسترسی به فایل های مختلف را برای کاربران متفاوتی امکانپذیر نماید و همچنین منابع QNAP NAS خود را به کاربران مختلف اختصاص دهد.

ذخیره سازی قابل گسترش

فایل های K 4 و سایر محتویات دارای رزولوشن بالا به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارند. بنابراین شما می توانید تمام فایل های خود را در QNAP NAS ذخیره کنید، و از واحدهای ذخیره سازی قابل گسترش ان استفاده نمایید.

عملکرد بالا

راه حل های ذخیره سازی QNAP برای کسب و کارهایی که به پهنای باند بالایی برای تولیدات بیشتر، تهیه بک اپ و ذخیره سازی خلاقانه نیاز دارند، ضروری است.

رمزگزاری AES 256 بیتی  

مطالب و فایل های شما محرمانه باقی خواهند ماند. با استفاده از رمزنگاری AES-256 این برنامه، اطلاعات شما تا ابد محافظت خواهند شد.

راه حل های ما

NAS 10 گیگابایتی پر سرعت

محیط های شبکه بندی فوق العاده سریع به راحتی در QNAP 10 GbE NAS در دسترس هستند. شبکه های 10 گیگابایت برای بسیاری از کاربران مناسبند زیرا با سرعت باورنکردنی خود باعث افزایش عملکرد کل شبکه و تاخیر زمانی اندکی می شوند، بنابراین هر کس می تواند در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات خود را ذخیره کرده و به فایل هایش دسترسی داشته باشد. افزایش پهنای باند و قابلیت ارتقاء شبکه به معنای گسترش بیشتر خدمات و گردش کاری کارآمدتر است.

تاندربولت NAS

QNAP به بهترین شیوه ممکن باThunderbolt NAS  ارتباط برقرار میکند. با انتخاب های گسترده موجود در Thunderbolt 2 NAS  و Thunderbolt 3 NAS QNAP  باعث افزایش سرعت و توانایی عملیاتی باورنکردی شما خواهد شد. Thunderbolt  NAS  هم از لحاظ سرعت و هم قابلیت انعطاف پذیری باورنکردنی است و دارای قابلیت هایی است که هرگز برنامه های غیر  Thunderbolt NAS نمی توانند انها را ارائه دهند. لذا، تولیدکنندگان ویدیویی که از QNAP Thunderbolt NAS  استفاده می کنند از کارایی فوق العاده، سرعت بی سابقه و قابلیت انعطاف پذیری باور نکردنی ان لذت خواهند برد.

معرفی  تاندربولت  3 NAS

QNAP  با سرعت و قدرت فوق العاده زیادی به تاندربولتهایی که از NAS پشتیبانی میکنند متصل میشود. و این فرایند در  QNAP Thunderbolt 3 NAS  جدید، سریعتر هم شده است.  Thunderbolt 3  دوبرابر سریعتر از Thunderbolt 2 است . در واقع این برنامه سرعت بارگذاری ای در حدود 40 گیگابیت در ثانیه را ارائه میدهد که سریعترین سرعت انتقال داده در یک NAS QNAP میباشد.. Thunderbolt 3 به طور باورنکردنی با Thunderbolt 2 و ذخیره سازی USB 3.1 سازگار بوده و واحدهای ذخیره سازی گسترده ای را ارائه می کند که دارای تاخیری در حدود صفر هستند.

توجه: اتصال مستقیم QNAP Thunderbolt 3 NAS به یک کامپیوتر، یک شبکه همتا به همتا (P2P) را ایجاد نموده و اتصال 20GbE را فراهم می نماید.

از سرعت 10GbE لذت ببرید

شما به راحتی می توانید محیط شبکه خود را به واسطه استفاده از راه حل های مقرون به صرفه 10GbE  ارتقا دهید. ویژگی های 10GbE  QNAP  نظیر انتقال فوق العاده سریع داده ها، برای استفاده در محیط های چند کاربردی طراحی شده اند. با استفاده از محیط 10GbE، ویراستاران مختلف می توانند به فایل ها دسترسی داشته و به راحتی و بدون هیچگونه ریسکی از QNAP 10GbE NAS   استفاده نمایند. به راحتی از سرعتهای 10GBASE-T و NBASE_T  لذت ببرید. و با استفاده از سوئیچ  QNAP 10GbE شبکه خود را قدرتمند ساخته، و از سازگاری کامل این برنامه با تمام دستگاههای 10GbE  موجود در شبکه بهرهمند شوید. برنامه QNAP 10GbE با برخورداری از بهره وری انرژی، زمان تاخیر و هزینه کم، میتواند شما را کاملا سورپرایز کند.

مرتبسازی خودکار اطلاعات

فناوری Qtier ™ QNAP، راهکارهای زیادی را برای ذخیره سازی و مرتب سازی خودکار اطلاعات ارائه نموده که به طور خودکار داده های داغ و به روز را به SSD های سریع تر و داده های غیر فعال و دست دوم را به هارد هایی با ظرفیت بالاتر انتقال می دهد، به این ترتیب کسب و کارهای مختلف می توانند از سرعت و عملکرد بالا و استثنایی داده هالذت ببرند، در حالی که TCO انباره های ذخیره سازی را نیز کاهش می دهند.

Snapshot  یا عکس فوری

Snapshots  برای شما این امکان را فراهم می اورد تا با استفاده ازQNAP NAS  ، هر لحظه که می خواهید وضعیت سیستم خود را ثبت کنید. اگر با وضعیت غیرمنتظره ای مانند  حمله باج افزار و یا دیگر حملات برخورد نمودید، می توانید به راحتی به وضعیت قبلی ای که توسط Snapshot ثبت شده بازگردید.

پشتیبان گیری از ایستگاه کاری

QNAP NAS راه حل های ساده ای را برای پشتیبان گیری و بازیابی لپ تاپ ها و دسکتاپ ها ارائه داده و با نرم افزار همتاساز    NetBak QNAP و Time Machine®  در Macs® سازگار است. به کارگیری QNAP NAS برای کارهای پشتیبانگیری، آسان، سریع و راحت میباشد.

پشتیبان گیری دورکار

با استفاده از رونوشت از راه دور آنی QNAP (RTRR) داده های خود را به سرعت به یک  QNAP NAS یا یک سرور FTP منتقل نمایید. با استفاده از RTRR، تمام داده های NAS شما به راحتی هماهنگ شده ، کاراییتان افزایش یافته و میتوانید از ایمنی داده ها اطمینان داشته باشید.