مدیریت عکس در qnap

عکسهایی که می گیرید اهمیتی ندارند، بلکه چگونگی نگاهداری انهاست که مهم است .

مدیریت تصویر در کیونپ

NAS QNAP چیست؟

ذخیره سازی متصل به شبکه  QNAP (NAS) یک روش ذخیره سازی خصوصی است. این روش شامل یک یا چند هارد دیسک است که همیشه و به طور مدام به اینترنت متصل می باشند.. QNAP NAS همانند یک سرویس ابر عمومی مانند Dropbox یا Google  عمل می کند، اما شما هیچ هزینه ماهانه ای را برای ان پرداخت نخواهید کرد. پس از نصب،  NAS به هاب پشتیبان شما یا واحد ذخیره سازی موجود برای تمام فایل های مهم چندرسانه ای مانند عکس ها، فیلم ها و موسیقی تبدیل خواهد شد. شما میتوانید آن را به عنوان هارد درایو خارجی خود تصور کنید، اما بر خلاف هارد درایو که ظاهری فیزیکی دارد، هرگاه که به اینترنت متصل شوید، این سرویس در خانه یا در کسب و کار به شما کمک خواهد کرد.

چرا QNAP ؟

اجازه ندهید افراد دیگر عکسها و اطلاعات شخصیتان را سرقت کنند و شما را با مشکل مواجه نمایند. برای حصول اطمینان از امنیت عکس های تان انها را در یک NAS QNAP ذخیره کنید

ابر خصوصی برای عکس های شما

QNAP NAS شما یک فضای خصوصی Dropbox مانند برای عکسهایتان است. بنابراین شما می توانید در هر کجا که باشید عکسهایتان را آپلود نموده، به انها دسترسی داشته و انها را بدون پرداخت هزینه ماهانه ای برای خدمات ابر به اشتراک بگذارید.

هشدار نقص و خطای در درایوها

عکس ها و فایل های خود را با اطمینان ذخیره کنید. سیستم QNAP می تواند بروز هر نوع مشکلی را در درایو ها تشخیص داده و لذا قبل از استفاده از ان درایو برای ذخیره عکسها و فایلها، به شما هشدار دهد تا این درایو نا امن را با یک درایو جدید جایگزین کنید

انعطاف پذیر و قابل گسترش

شما می توانید کار خود را با یک یا دو درایو شروع کنید و ظرفیت ذخیره سازی خود را کم کم افزایش دهید. هنگامی که درایوها پر میشوند، میتوان یک درایو قابل گسترش سازگار را برای افزایش ظرفیت کلی بدانها اضافه نمود.

محافظت بیشتر از فایل های شما

رمزگذاری باعث حفاظت از حریم خصوصی داده های دیجیتال شما میشود.. QNAP NAS از رمزگذاری داده ها پشتیبانی می کند تا بتوان مطمئن بود که عکس ها و فایل های شما با امنیت کامل ذخیره شده و از دسترسی غیرمجاز محفوظ خواهند ماند.  علاوه بر این تمام مدل های QNAP NAS دارای یک قفل امنیتی می باشند.

مشاهده، مدیریت و به اشتراک گذاری عکس ها

شما با استفاده از ایستگاه فایل یا ایستگاه عکس، می توانید عکس های خود را مشاهده نموده، پوشه های عکس را مدیریت کنید و این عکس ها را با دوستان، خانواده یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید. و حتی اگر در جاده باشید، می توانید همین کار را با Qfile و برنامه های تلفن همراه Qphoto انجام دهید.

پشتیبان گیری و ذخیره

QNAP NAS مکان ایده آلی برای ذخیره و پشتیبان گیری از انواع فایل ها از جمله RAW و تصاویر نهایی ویرایش شده است. برای ارائه حفاظت بیشتر، می توانید چند کپی از فایل های خود را از  NAS به ابر عمومی، دیگر   QNAP NAS ها یا دستگاه های خارجی انتقال دهید.

جریان کاری

جریان کاری این سیستم برای پشتیبان گیری و به اشتراک گذاری محتوا در یک ایستگاه کاری متمرکز، فوق العاده منحصر بفرد بوده و استفاده از ان برای همه عکاسان حیاتی است.

آپلود ساده است

آپلود کردن عکس های شما با QNAP NAS بسیار ساده است. شما می توانید از طریق پورت USB QuickAccess *،عکس های خود را در مک و یا کامپیوتر شخصیتان با یک کلیک ساده و دراگ کردن فایل از لپ تاپ   به QNAP NAS  اپلود کنید، و یا می توانید از کارت SD خود استفاده نموده و ان را در شیار SD * کارت QNAP NAS قرار دهید. .

فضای ذخیره سازی بسیار وسیع، بدون پرداخت هزینه ماهانه

آیا برای ذخیره عکس هایتان از فضای ذخیره سازی عمومی ابر استفاده می کنید؟ و در مورد تمام شدن فضای ذخیره سازی و پرداخت هزینه های ماهانه نگران هستید؟ Qsync  ، NAS  شما را به یک Dropbox خصوصی با فضای ذخیره سازی تقریبا نامحدود تبدیل میکند و دیگر نیاز نیست نگران پرداخت هزینه ها باشید.

دسترسی سریع به داده ها، بدون نیاز به شبکه  

QNAP  تنها سازنده NAS در بازار است که به قابلیت اتصال Thunderbolt مجهز می باشد. کاربرانی که نیازی به استفاده از Thunderbolt ندارند، اما دوست دارند از اتصال مستقیم و راحت لذت ببرند، میتوانند از پورت USB QuickAccess موجود در مدلهای جدید NAS برای دسترسی سریع به داده ها بدون نیاز به شبکه استفاده کنند.