فروش کیونپ

فروش کیونپ QNAP

فروش کیونپ (QNAP) که علامت اختصاری عبارت Quality Network Appliance Provider (معنای ارائه دهنده تجهیزات مرغوب تحت شبکه) است در ایران و جهان رواج بسیار دارد زیرا شرکت کیونپ باکیفیت‌ ترین ابزار شبکه، سرور و ذخیره سازی را تولید و به صورت بین المللی عرضه می‌کند. شرکت کیونپ شرکتی نوپا است و محصولات خود را از سال ۲۰۰۴ در تایوان وارد بازار جهانی کرده است. اگرچه که این شرکت در ابتدا بخشی از شرکت بزرگ تایوانی با نام IEI بود ولی از سال ۲۰۰۴ به صورت مستقل فعالیت می‌کند و حوزه تخصصی تولید و ارائه تجهیزات شبکه و سرور را برای خود برگزیده است.

محصولات کیونپ بسیار متنوع است و انواع ابزار شبکه و ذخیره‌سازی را شامل می‌شود. از مهم‌ترین تولیدات این شرکت می‌توان ابزارهای ذخیره‌سازی تحت شبکه را نام برد. تولیدات این شرکت محصولات صوتی-تصویری را نیز شامل می‌شود. استفاده از تکنولوژی‌های جدید و بالا بردن کیفیت و کارایی تجهیزات از ویژگی‌های مهم محصولات کیونپ است که باعث شده است مشتریان بسیاری در جهان به بخش فروش کیونپ مراجعه کنند.

محصولات کیونپ

از پرفروش‌ترین محصولات کیونپ می‌توان به دستگاه ذخیره‌ساز تحت شبکه (مدل home) QNAP مدل کوچک و ذخیره  NAS کیونپ مدل متوسط (SMB) اشاره کرد. یکی دیگر از محصولات مهم این شرکت دستگاه کیونپ مدل سازمانی است. رده‌بندی این تجهیزات به این جهت انجام گرفته است که نوع مشتریان کیونپ با یکدیگر متفاوت است و بسته به نوع استفاده و نیاز هر مشتری مدل خاصی از تجهیزات کاربرد دارد.

محصولات کیونپ که تولید این شرکت تجاری است و در بازار عرضه به نام خود شرکت مشهور گشته است، همه انواع ذخیره‌سازهای شبکه، تجهیزات نظارت سازمانی و پشتیبانی‌گیری از داده را شامل می‌شود. از سیستم‌های دیجیتال تا دستگاه ضبط ویدئو و کنترل‌کننده‌های ویدئویی در این تجهیزات وجود دارند. در بخش دستگاه دیجیتال سیگنال (دستگاه علائم دیجیتال) نیز محصولات Turbo NAS، VioStor NVR و سایر پخش‌کننده‌ها برای مشتریان تولید و عرضه شده است.

میزان تقاضای بالا برای فروش کیونپ نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است. کیفیت مجموعه محصولات کیونپ با گواهینامه‌ها و جوایز این شرکت نیز مشخص می‌شود. این شرکت در سال ۲۰۱۴ گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات و در سال ۲۰۱۳ جایزه طراحی محصول را دریافت کرده است.

بخش گسترده‌ای از فروش کیونپ شامل دستگاه‌های ذخیره‌ساز است. این دستگاه‌ها که برای ذخیره‌سازی، نظارت و پشتیبانی شبکه مورد استفاده سازمان و نهادها و اداره‌ها قرار می‌گیرند کاربری آسانی دارند و به کمک آن‌ها می‌توان ذخیره‌سازی تحت شبکه و ضبط ویدیو در شبکه را به نحوی مدیریت کرد که عملکرد سیستم بالاتر رود و ذخیره‌سازی نیز افزایش یابد. این دو مسئله در کنار توانایی بالای دستگاه، کاربری راحت، دوام و کیفیت فوق العاده و قدرت بالا مزیت رقابتی محصولات کیونپ است. بنابراین فروش کیونپ به ذخیره‌سازی ایمن در شبکه‌های سازمانی کمک فراوانی می‌کند.

انواع دستگاه‌های کیونپ
کیونپ دستگاه‌های ذخیره‌ساز خود را برای سه گروه کاربران خانگی، ادارات متوسط و شبکه‌های گسترده و ملی تولید می‌کند. دستگاه‌ها و تجهیزاتی که برای کاربران خانگی یا کسب‌و‌کارهای کوچک عرضه می‌شود با نام اختصاری SOHO در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. کیونپ تجهیزات اداره‌ها و شرکت‌های در حال توسعه و پیشرفت را با علامت اختصاری SMB نشان می‌دهد. در فروش کیونپ تجهیزات شبکه‌های بزرگ Enterprise نامیده می‌شود.

امکانات کیونپ

از ویژگی‌های کاربردی دیگر انواع تجهیزات کیونپ قابلیت استفاده از انواع برنامه‌ها، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها بر روی دستگاه‌ها است. این ویژگی کاربری راحت‌تری را برای مصرف‌کننده به دنبال دارد و قابلیت شخصی‌سازی آن برای انواع مصرف‌کنندگان خانگی و سازمانی مفید و موثر است. شرکت تایوانی کیونپ این ویژگی را APP Centre نامیده است و برای آنکه بدانید کدام تجهیزات از این امکان برخوردارند بهتر است با جستجو کلمه مورد نظر را در توضیحات آن بیابید.

ذخیره‌ساز تحت شبکه کیونپ
از ذخیره‌ساز چه استفاده‌ای می‌شود؟ چرا این تجهیزات برای سازمان‌ها و ادارات ضروری است؟ ذخیره‌ساز به صورت اتوماتیک و قابل مدیریت اطلاعات ضروری را ذخیره می‌کند. این کار در اداره‌ها و سازمان‌ها می‌تواند از بروز بسیاری از مسائل و مشکلات پیشگیری کند. تکنولوژی به کار رفته در تجهیزات کیونپ با دقت بالا و سرعت مطلوبی فعالیت کرده و فرآیند ذخیره‌سازی را برای مدت طولانی انجام می‌دهد.

روند کار ذخیره‌سازی اطلاعات و پشتیبان‌گیری از داده‌ها که یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌ها در مدیریت سرور و شبکه است در این تجهیزات با دقت بالا انجام می‌شود و همگام‌سازی در آن با بهترین شیوه انجام می‌گیرد. در تجهیزات کیونپ امکان دسترسی به اطلاعات شبکه نیز به سادگی میسر است و از این رو این تجهیزات ذخیره‌سازی شبکه مزیت ویژه‌ای نسبت به سایر موارد را دارا هستند.

فروش کیونپ

دستگاه‌های کیونپ تجهیزات مدرنی هستند که در پیشگیری از انواع مشکلات سرور و شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند، این تجهیزات ذخیره‌سازی مانع از پاک شدن همیشگی داده‌ها و از دست رفتن آن‌ها می‌شوند و برای پشتیبانی‌گیری خودکار وسیله‌ای مناسب هستند. این تجهیزات مشکلات اشتراک‌گذاری داده‌ها بین افراد در یک سازمان را نیز حل کرده‌اند. در مورد مشکلات ناشی از عدم نظارت بر کاربران یک سازمان نیز استفاده از تجهیزات شبکه کیونپ برای مشکلات راهکارهای مناسبی ارائه می‌دهد.