فروش کیونپ qnap sell in iran

فروش کیونپ QNAP

فروش کیونپ (QNAP) که علامت اختصاری عبارت Quality Network Appliance Provider (معنای ارائه دهنده تجهیزات مرغوب تحت شبکه) است در ایران و جهان رواج بسیار دارد زیرا شرکت کیونپ باکیفیت‌ ترین ابزار شبکه، سرور و ذخیره سازی را تولید و به صورت بین المللی عرضه می‌کند. شرکت کیونپ شرکتی نوپا است و محصولات خود را از سال ۲۰۰۴ در تایوان وارد بازار جهانی کرده است. اگرچه که این شرکت در ابتدا بخشی از شرکت بزرگ تایوانی با نام IEI بود ولی از سال ۲۰۰۴ به صورت مستقل فعالیت می‌کند و حوزه تخصصی تولید و ارائه تجهیزات شبکه و سرور را برای خود برگزیده است.

بررسی اهمیت فروش کیونپ

 در طول سال‌ های گذشته و با پیشرفت تکنولوژی شکل‌ های جدیدی از نظارت و نگهداری اطلاعات و داده ‌ها هم باب شده‌ است. درگذشته تمامی افراد برای ذخیره ‌سازی اطلاعات و داده ‌های خود مجبور بوده‌اند که از هاردهای اکسترنال گران‌قیمت و فیزیکی استفاده کنند. با آن‌ که استفاده از این دسته از هاردها می‌ توانست نیازهای اولیه ذخیره‌سازی داده‌ ها و اطلاعات را برطرف کند، اما داشتن آن‌ ها ریسک‌ ها و هزینه ‌های بالایی هم به همراه داشت. یکی از این ریسک ‌ها احتمال ضربه خوردن یا از دست رفتن هارد اصلی بود که به‌عنوان بکاپ مورد استفاده قرار می‌ گرفت.چالش دومی که افراد استفاده کننده از این هاردها با آن روبرو بودند، قیمت‌ های بالای این دسته از هاردها بود. با آن‌که هاردهای اکسترنال قیمت زیادی داشتند، اما حجم محدود آن‌ ها باعث می‌شد، با افزایش نیاز برای ذخیره سازی اطلاعات این هاردها برای فرد سازمان یا فرد دیگر مناسب نباشند. به همین دلیل در نهایت سازمان مجبور بود تا هارد های بیشتری تهیه کند و این به معنی هزینه بیشتر و ریسک نگهداری اطلاعات بیشتر بود.

سیستم ذخیره ‌ساز کیونپ انقلابی در ذخیره‌ سازی داده ‌ها

همان‌طور که گفتیم سازمان‌ ها و افرادی که دارای داده ‌های بسیار زیادی بوده ‌اند برای ذخیره ‌سازی با مشکلات زیادی مواجه می‌شدند. بدین ‌صورت شد که متخصصان عرصه‌ های تکنولوژی‌ های مدرن تصمیم گرفتند تا فضایی مناسب و قابل ‌دسترس را برای ذخیره سازی داده ‌های کلان سازمان ها یا افراد ایجاد کرده و آن را به کاربران و نیازمندان این حوزه ارائه دهند. به‌ این ترتیب فروش کیونپ از تولیداتی است که در سال‌ های اخیر برای برطرف کردن این مهم به بازار ارائه ‌شده است. ذخیره ‌ساز کیونپ با قابلیت ارتقا، دسترسی بالا، امنیت و از همه مهم ‌تر رابطه کاربری ساده توانسته یکی از بهترین سیستم‌ های مدیریتی اطلاعات و نگهداری از آن‌ها باشد.

فروش کیونپ از و تاریخچه آن

اگر بخواهیم به تاریخچه شروع کار فروش ذخیره ساز کیونپ اشاره کنیم باید ابتدا به معرفی شرکت ارائه ‌دهنده آن به بازار بپردازیم. می‌دانید که شرکت کیونپ در حقیقت شرکتی در کشور تایوان است که به صورت تخصصی به ساخت لوازم ذخیره‌ سازی شبکه و همین ‌طور ارائه برنامه‌ هایی برای نظارت بر اماکن‌ های مختلف مهارت دارد. در سال‌های گذشته این شرکت توانسته با ارائه ذخیره سازهای کیونپ به شهرتی جهانی دست پیدا کند و نمایندگی ‌های زیادی را برای فروش ذخیره ‌ساز کیونپ در دنیا ایجاد کند.

ساختار اصلی ذخیره ساز کیونپ

همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم ذخیره ساز های مجازی مانند: کیونپ درست راهکارهایی به مشابه هارد های اکسترنال فیزیکی برای نگهداری داده‌ ها و اطلاعات دارند.اما امتیاز و برتری این دسته از هارد های اکسترنال چند بخشی را می‌توان به فیزیکی نبودن و قابل‌ دسترس بودن آن در هر ساعتی از شبانه ‌روز نسبت داد.اگر شما هم دارای کسب‌ و کاری آنلاین هستید، بهتر است از از نمایندگی‌ های فروش کیونپ این سیستم را تهیه کرده و از آن برای بکاپ‌گیری و ذخیره ‌سازی اطلاعات و داده ‌های خود استفاده کنید.

ویژگی‌ های مخصوص فروش ذخیره‌ ساز کیونپ

•     هیچ اطلاعاتی را از دست ندهید

با داشتن سیستم کیونپ شما دیگر لازم نیست نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید. بسیاری از افراد بعد از به سرقت رفتن وسایل یا خرابی هارد سیستم ‌های مورد استفاده ‌شان با مشکلات زیادی روبه‌رو می ‌شوند. چرا که آن ‌ها داده ‌های خود را معمولاً در کامپیوتر شخصی یا هارد های اکسترنال خود ذخیره ‌سازی کرده و از آن ‌ها در موارد مورد نیاز استفاده می ‌کنند. اما با تمام این روند ها اگر وسایل شخص به سرقت برود یا هک شوند آیا اطلاعات او باز هم قابل بازیابی است؟ 
جواب به این پرسش منفی است. چرا که سیستم ‌های مفقود شده معمولاً پیدا نمی ‌شود و از طرف دیگر اگر اطلاعات و داده‌ های شما هک شده باشند، شما دسترسی مناسبی به آن ‌ها نخواهید داشت یا حداقل می ‌توانید تقریباً بخشی از آن ‌ها را در سیستم شخصی خود بازیابی کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ارائه ‌شده توسط نمایندگی‌ های فروش ذخیره ‌ساز کیونپ به کاربران آن است، که این سیستم می‌ تواند از تمامی اطلاعات و داده ‌های شما محافظت کامل کرده و آن‌ ها را در هر شرایطی در اختیار شما قرار دهد.

•    ارسال پرونده‌ها به شکل دلخواه

یکی از دلایلی که باعث شده فروش کیونپ در پنج سال اخیر با گسترش زیادی رو به رو شود، قابلیت اشتراک‌گذاری اطلاعات و داده‌ هایی است که کاربر می‌ تواند آن ‌ها را به ‌صورت لینکی مخصوص برای افراد مشخص و به شکل دلخواه ارسال کند. شما با استفاده از قابلیت ‌هایی که یک سیستم کیونپ دارد، می‌ توانید تمامی پرونده ‌های خود را ازجمله بررسی دوربین ‌های مدار بسته اطلاعاتی مانند: فیلم ویدئو یا موسیقی را با دوستان و همکاران خود به اشتراک گذاشته و در محیط‌ های کاری از آن‌ ها بهره مند شوید.

•    دیگر لازم نیست اطلاعاتی را حذف کنید

ارائه و فروش کیونپ به کاربران مختلف این امکان را می‌ دهد که آن‌ ها دیگر نگران حذف کردن اطلاعات خود به دلیل کمبود جا نباشند. بسیاری از ما بعد از گسترش و زیاد شدن اطلاعات و داده‌ های خود مجبور هستیم، بخشی از آن‌ ها را به دلیل کمبود فضایی که داریم حذف کرده و عده‌ای را به ‌ترتیب اولویت نگهداری کنیم. این ‌موضوع در میان شرکت‌ ها و سازمان ‌های خرد و کلان هم وجود دارد. اما با وجود سیستم ذخیره ‌ساز کیونپ این مشکل در سال ‌های اخیر به ‌طور کامل و گسترده ای حل‌ شده و دیگر به‌ عنوان چالشی مهم در سازمان ‌ها و شرکت‌ ها به حساب نمی‌آید.

•    ارسال صدا و تصویر بسیار با کیفیت

امروز نظارت تصویری یکی از ارکان مهم در پیشبرد اهداف سازمان ‌های مختلف به شمار می ‌رود. سازمان‌ های متفاوت در هر سطحی که باشند ترجیح می ‌دهند برای نظارت بیشتر بر روند کاری کارکنان و کارمندان خود از سیستم‌ های نظارتی تصویری باکیفیت استفاده کنند. به ‌همین‌ جهت است که بسیاری از سازمان‌ ها ترجیح می‌ دهند از نمایندگی‌ های فروش ذخیره‌ ساز کیونپ این سیستم را خریداری کرده و از آن برای ذخیره‌ سازی و ارسال فیلم دوربین ‌های مدار بسته استفاده کنند.سیستم ذخیره ‌ساز کیونپ این قابلیت را دارد که بتوانند فیلم ‌هایی با کیفیت تصاویر 4k را به چندین کاربر به ‌صورت همزمان ارسال کرده و از صدا و دوربین این شکل از کیفیت به ‌طور کامل پشتیبانی کند.

•    نگهداری امن از داده ‌ها

بی‌شک برای هر شخص یا سازمان داشتن امنیت بالا در بخش ذخیره‌ سازی اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. افرادی که هارد های اکسترنال شخصی دارند، معمولاً این هارد ها را به ‌دقت نگهداری کرده و آن‌ ها را در معرض استفاده عمومی قرار نمی‌ دهند. سیستم ذخیره ‌ساز کیونپ هم دقیقاً همین امکانات را برای یک کاربر به‌صورت کلان‌تر ایجاد کرده ‌است. شما می ‌توانید با خرید این سیستم از نمایندگی‌ های فروش ذخیره‌ ساز کیونپ مکانی امن و مطمئن را برای انباشته سازی اطلاعات مهم سازمان یا شرکت خود انتخاب کنید.

سیستم ذخیره‌ ساز کیونپ یک انتخاب ایده‌ آل برای گسترش کسب‌ وکارهای اینترنتی

فرقی ندارد که شما کسب‌ و کار اینترنتی خود را چه زمانی شروع کرده باشید، در نهایت شما نیاز به مکانی مناسب برای جمع‌آوری اطلاعات و نگهداری از آن‌ ها دارید. در این ‌میان یکی از مهم‌ ترین المان ‌هایی که باعث می‌شود یک کسب‌ و کار اینترنتی با موفقیت روبرو شود، به‌روز رسانی اطلاعات و همچنین ایجاد داده ‌های مفید برای کاربران خود است . با این توضیحات مشخص می شود که یک سازمان اگر می ‌خواهد رشد مناسبی در کار خود داشته باشد باید داده ‌های بیشتری تولید کرده و آن‌ ها را با کاربران اصلی خود به اشتراک بگذارد. در چنین شرایطی نقش نمایندگی‌ های فروش کیونپ به شکلی مشهود آشکار است. چرا که این نمایندگی ‌های فروش درحقیقت قابلیتی را به شرکت‌ ها و سازمان ‌های اینترنتی می‌دهند که بسیار لازم و ضروری است و برای آن ‌ها نقشی حیاتی در پیشرفت کارشان دارد. سازمان‌ ها و مشاغل گوناگون آنلاین باید برای کسب‌ و کارهای در حال توسعۀ خود از این نمایندگی ‌های فروش کیونپ این سیستم را تهیه کرده و از آن به ‌عنوان یک پشتیبان اطلاعاتی کامل استفاده کنند. از جمله امکانات مهم و کاربردی این سیستم می ‌توان به مواردی چون: ظرفیت بالای پذیرش اطلاعات، قدرت پردازش سیستم‌ عامل، در دسترس بودن و امنیت بالای آن اشاره کرد.  تمامی امتیازاتی که در این مقاله اشاره کردیم به ‌عنوان اسنادی محکم برای لازم و ضروری بودن این دستگاه در سازمان ‌ها و مراکز مختلف به حساب می‌آید. 
 
در نهایت باید پذیرفت که داده‌ ها و اطلاعات هر سازمان یا شخص در حقیقت بخشی از روند زندگی او به حساب می‌ آید و از این نظر اهمیت بالایی برای شخص یا سازمان دارند. معمولاً افراد اطلاعات و داده ‌هایی را ذخیره می‌ کنند که برای آن‌ ها مهم و حیاتی است. ناگفته نماند که این روند در سازمان ‌ها و شرکت ‌ها در کنار خصوصی بودن با منافع آن‌ ها هم گره‌ خورده است. از همین جهت باید از سیستم ذخیره‌ ساز کیونپ به ‌عنوان المانی مهم در سازمان‌ های مختلف یاد کرد. نمایندگی‌ های فروش کیونپ در تمامی کشورها وجود دارند و سازمان ‌ها و شرکت ‌ها می‌ توانند به ‌راحتی به نمایندگی‌ های آن دسترسی داشته و این سیستم را برای پشتیبانی از اطلاعات طبقه ‌بندی خود و در نهایت مدیریت تمام داده‌ هایی که دارند خریداری کنند. به‌ هرحال داشتن این سیستم می‌ تواند ریسک از بین رفتن اطلاعات شما را به صفر رسانده و محیطی امن برای ذخیره ‌سازی تمامی داده‌های خرد و کلان شما ایجاد کند.

فروش کیونپ در معتبرترین مرکز

هر روز افراد بیشتری به استفاده از دستگاه‌های کیونپ NAS روی می آورند. این دستگاه‌ها با فناوری شگفت انگیز و طراحی بسیار جالب خود، کار ذخیره سازی اطلاعات را از همیشه آسان تر و سریع تر کرده اند. کیونپ NAS از چه ویژگی‌های جالبی برخوردار است که آن را نسبت به دیگر سیستم‌های ابری متمایز می کند؟ این دستگاه چه قابلیت‌ها و امکاناتی در اختیار شما می گذارد؟ کدام مدل از این دستگاه برای شما مناسب تر است؟

برای دانستن جواب تمام این سوال‌ها با سایت انفورماتیک ایران، بزرگ ترین و معتبرترین مرکز فروش کیونپ در ایران، همراه باشید!

عتبرترین مرکز فروش کیونپ در ایران

کیونپ NAS از چه ویژگی های شگفت انگیزی برخوردار است؟

کیونپ NAS یک دستگاه ذخیره اطلاعات است که در آن قادر به ذخیره اسناد، موسیقی، فیلم و عکس خواهید بود. از دستگاه کیونپ NAS می توانید به تنهایی استفاده کرده یا آن را با خانواده، دوستان و همکاران تان به اشتراک بگذارید.
به دستگاه کیونپ NAS می توان از طریق گوشی یا کامپیوتر نیز دسترسی پیدا کرد. آیا می دانید کیونپ چه مزایایی نسبت به سرویس‌های ابری دارد؟ جالب است بدانید که کیونپ NAS راحتی بسیار بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از ویژگی‌های جالبی برخوردار است. برخی از این ویژگی‌های بسیار جالب را در ادامه خواهیم خواند.

فروش کیونپ و علت آن

1.   ذخیره سازی حجم بالای داده‌ها با تضمین امنیت

کیونپ NAS قابلیت این را دارد که حجم زیادی از هر نوع داده ای را به حفظ امنیت، ذخیره سازی کند. ظرفیت ذخیره سازی آن به ظرفیت درایو‌های ‌هارد دیسک یا درایو‌های SSD شما بستگی خواهد داشت. کیونپ NAS قادر است حجم بالقوه عظیمی از داده‌ها را بدون هزینه ماهانه پشتیبانی کند. در عین حال از ویژگی‌های خوب و راحتی سرویس‌های ابری نیز برخوردار است.
 اگر نیاز به فضایی برای ذخیره سازی امن اطلاعاتی با حجم بالا دارید، انفورماتیک ایران، معتبرترین مرکز فروش کیونپ، در خدمت شما است تا شما را برای خرید کیونپ NAS موردنیازتان راهنمایی کند.

2.    بک آپ گیری از داده‌ها در کیونپ

به محض نصب کیونپ NAS، اطلاعات گوشی تلفن همراه و کامپیوتر شما به طور اتوماتیک توسط NAS پشتیبان گیری می شوند. اگر مایل هستید حفاظت بیشتری از اطلاعات تان به عمل آورید، باید بگوییم که می توانید این اطلاعات توسط یک سرویس ابری یا کیونپ NAS دیگری نیز بک آپ گیری کنید.

3.    قابلیت به اشتراک گذاری بسیار آسان و راحت

 کیونپ NAS شما می تواند به نحوی سیستم ابری خصوصی شما محسوب شود. نه تنها می توانید خودتان از تمام ظرفیت آن استفاده کنید، بلکه این امکان را نیز خواهید داشت که آن را به عنوان یک سرور اطلاعات با دیگران به استفاده کنید... خانواده، دوستان و یا اعضای تیم شما می توانند به راحتی با استفاده از کیونپ NAS، فایل‌ها را در بین پلتفرم‌های مختلف به اشتراک بگذارند و هماهنگ سازی کنند. (از جمله این پلتفرم‌ها می توان به ویندوز، Mac، iPhone و اندروید اشاره کرد).

 برای مثال، اگر مایل هستید مجموعه عکسی که در یک مسافرت با دوستان تان گرفته اید را با آن‌ها به اشتراک بگذارید، کافی است لینکی از آن پوشه برای آنان بفرستید. به این صورت آن‌ها به راحتی خواهند توانست محتوای درون پوشه را مشاهده کنند و خودشان نیز عکس‌هایی به آن اضافه نمایند تا مجموعه شما کامل شود. اگر شما نیز به دنبال فضایی هستید که اشتراک گذاری داده ها را از آب خوردن نیز آسان تر و سریع تر کند، همکاران ما در بخش فروش کیونپ شما را مشتاقانه راهنمایی خواهند کرد.

4.    قابلیت مدیریت تمام داده‌ها در یک مکان

فضای کیونپ NAS را می توان بر روی کامپیوتر سوار کرد. سوار کردن (Mounting) به موقعیتی گفته می شود که در آن یک دستگاه توسط یک کامپیوتر شناسایی می شود. زمانی که کیونپ NAS بر روی کامپیوتر شما سوار شده باشد، شما می توانید به راحتی داده‌های آن را روی کامپیوتر مشاهده کنید. این ویژگی یکی از مزایای جالب کیونپ محسوب می شود. چرا که کاربران می‌توانند از این ویژگی بهره ببرند و به فایل‌های شان در محیطی که با آن کاملا راحت هستند، مثل محیط کامپیوترشان، دسترسی داشته باشند. آیا این موضوع به این معنا است که نمی توان در مکانی دور دست به کیونپ NAS دسترسی داشت؟ خیر! کافی است مرورگر خود را باز کنید و به این صورت می توانید به راحتی به تمام داده‌ها دست پیدا کنید . گزینه File Station به شما این امکان را می دهد که از طریق منابع دیگری مثل USB، موبایل و دیسک‌های نوری نیز به داده‌های تان دسترسی داشته باشید و آن‌ها را مدیریت کنید.

5.    امنیت بسیار بالا و تضمینی

فناوری رمزگذاری کیونپ امنیت تمام داده‌های شما را تضمین می کند و از فایل‌های شما در برابر ویروس‌ها و بد‌افزار‌ها محافظت می نماید. این موضوع یکی از ویژگی‌های بسیار مثبت کیونپ محسوب می شود، چرا که با استفاده از آن دیگر در مورد امنیت فایل‌های تان نگرانی نخواهید داشت!

چرا داشتن یک کیونپ NAS می تواند برای شما ضروری باشد؟

ذخیره سازی اطلاعات در سیستم‌های ابری عمومی (مثل گوگل درایو یا دراپ باکس) نه تنها هزینه‌های عضویت را می طلبند، بلکه فضای ذخیره سازی آن‌ها نیز محدود است. به علاوه، این سیستم‌ها از نظر امنیت به خوبی سیستم‌های NAS نیستند و دسترسی به اطلاعات درون آن‌ها نیز همیشه و در هر موقعیتی آسان نیست.

 خبر خوب این است که زمانی که از کیونپ NAS استفاده می کنید، کنترل کامل داده‌ها را در دست دارید. برای مثال، این امکان را خواهید داشت که از راه دور نیز از طریق اینترنت به داده‌های تان دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید به نحوی امن این داده‌ها را با خانواده، دوستان و یا اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید؛ به عبارت دیگر، هیچوقت نگرانی از بابت امنیت، دسترسی به اطلاعات و به اشتراک گذاری آن نخواهید داشت!

ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اطلاعات به نحوی آسان، سریع، کاملا امن و انعطاف پذیر دقیقا همان چیزی است که در دنیای امروز بسیاری از ما به آن نیازمندیم. اگر مایل هستید از مزایای بی‌شمار کیونپ NAS بهره ببرید، همکاران ما در بخش فروش کیونپ مشتاقانه در خدمت شما عزیزان هستند. 
محصولات کیونپ بسیار متنوع است و انواع ابزار شبکه و ذخیره‌سازی را شامل می‌شود. از مهم‌ترین تولیدات این شرکت می‌توان ابزارهای ذخیره‌سازی تحت شبکه را نام برد. تولیدات این شرکت محصولات صوتی-تصویری را نیز شامل می‌شود. استفاده از تکنولوژی‌های جدید و بالا بردن کیفیت و کارایی تجهیزات از ویژگی‌های مهم محصولات کیونپ است که باعث شده است مشتریان بسیاری در جهان به بخش فروش کیونپ مراجعه کنند.

محصولات کیونپ

از پرفروش‌ترین محصولات کیونپ می‌توان به دستگاه ذخیره‌ساز تحت شبکه (مدل home) QNAP مدل کوچک و ذخیره  NAS کیونپ مدل متوسط (SMB) اشاره کرد. یکی دیگر از محصولات مهم این شرکت دستگاه کیونپ مدل سازمانی است. رده‌بندی این تجهیزات به این جهت انجام گرفته است که نوع مشتریان کیونپ با یکدیگر متفاوت است و بسته به نوع استفاده و نیاز هر مشتری مدل خاصی از تجهیزات کاربرد دارد.

محصولات کیونپ که تولید این شرکت تجاری است و در بازار عرضه به نام خود شرکت مشهور گشته است، همه انواع ذخیره‌سازهای شبکه، تجهیزات نظارت سازمانی و پشتیبانی‌گیری از داده را شامل می‌شود. از سیستم‌های دیجیتال تا دستگاه ضبط ویدئو و کنترل‌کننده‌های ویدئویی در این تجهیزات وجود دارند. در بخش دستگاه دیجیتال سیگنال (دستگاه علائم دیجیتال) نیز محصولات Turbo NAS، VioStor NVR و سایر پخش‌کننده‌ها برای مشتریان تولید و عرضه شده است.

میزان تقاضای بالا برای فروش کیونپ نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است. کیفیت مجموعه محصولات کیونپ با گواهینامه‌ها و جوایز این شرکت نیز مشخص می‌شود. این شرکت در سال ۲۰۱۴ گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات و در سال ۲۰۱۳ جایزه طراحی محصول را دریافت کرده است.

بخش گسترده‌ای از فروش کیونپ شامل دستگاه‌های ذخیره‌ساز است. این دستگاه‌ها که برای ذخیره‌سازی، نظارت و پشتیبانی شبکه مورد استفاده سازمان و نهادها و اداره‌ها قرار می‌گیرند کاربری آسانی دارند و به کمک آن‌ها می‌توان ذخیره‌سازی تحت شبکه و ضبط ویدیو در شبکه را به نحوی مدیریت کرد که عملکرد سیستم بالاتر رود و ذخیره‌سازی نیز افزایش یابد. این دو مسئله در کنار توانایی بالای دستگاه، کاربری راحت، دوام و کیفیت فوق العاده و قدرت بالا مزیت رقابتی محصولات کیونپ است. بنابراین فروش کیونپ به ذخیره‌سازی ایمن در شبکه‌های سازمانی کمک فراوانی می‌کند.

ویژگیهای کیونپ

از ویژگی‌های کاربردی دیگر انواع تجهیزات کیونپ قابلیت استفاده از انواع برنامه‌ها، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها بر روی دستگاه‌ها است. این ویژگی کاربری راحت‌تری را برای مصرف‌کننده به دنبال دارد و قابلیت شخصی‌سازی آن برای انواع مصرف‌کنندگان خانگی و سازمانی مفید و موثر است. شرکت تایوانی کیونپ این ویژگی را APP Centre نامیده است و برای آنکه بدانید کدام تجهیزات از این امکان برخوردارند بهتر است با جستجو کلمه مورد نظر را در توضیحات آن بیابید.

ذخیره‌ساز تحت شبکه کیونپ
از ذخیره‌ساز چه استفاده‌ای می‌شود؟ چرا این تجهیزات برای سازمان‌ها و ادارات ضروری است؟ ذخیره‌ساز به صورت اتوماتیک و قابل مدیریت اطلاعات ضروری را ذخیره می‌کند. این کار در اداره‌ها و سازمان‌ها می‌تواند از بروز بسیاری از مسائل و مشکلات پیشگیری کند. تکنولوژی به کار رفته در تجهیزات کیونپ با دقت بالا و سرعت مطلوبی فعالیت کرده و فرآیند ذخیره‌سازی را برای مدت طولانی انجام می‌دهد.

روند کار ذخیره‌سازی اطلاعات و پشتیبان‌گیری از داده‌ها که یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌ها در مدیریت سرور و شبکه است در این تجهیزات با دقت بالا انجام می‌شود و همگام‌سازی در آن با بهترین شیوه انجام می‌گیرد. در تجهیزات کیونپ امکان دسترسی به اطلاعات شبکه نیز به سادگی میسر است و از این رو این تجهیزات ذخیره‌سازی شبکه مزیت ویژه‌ای نسبت به سایر موارد را دارا هستند.

فروش کیونپ

دستگاه‌های کیونپ تجهیزات مدرنی هستند که در پیشگیری از انواع مشکلات سرور و شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرند، این تجهیزات ذخیره‌سازی مانع از پاک شدن همیشگی داده‌ها و از دست رفتن آن‌ها می‌شوند و برای پشتیبانی‌گیری خودکار وسیله‌ای مناسب هستند. این تجهیزات مشکلات اشتراک‌گذاری داده‌ها بین افراد در یک سازمان را نیز حل کرده‌اند. در مورد مشکلات ناشی از عدم نظارت بر کاربران یک سازمان نیز استفاده از تجهیزات شبکه کیونپ برای مشکلات راهکارهای مناسبی ارائه می‌دهد.