سایت کیونپ qnap web site

ضمن اینکه ما همواره به شما خوش‌آمد می‌گوییم، بدین‌وسیله یادآور می‌شویم هر اقدامی که انجام می‌دهید باید در عین حال به شرایط و ضوابط زیر ملزم باشید. بنابراین، قبل از دسترسی به وب سایت ما، لطفاً شرایط زیر را با دقت بخوانید و در جریان آخرین به روزرسانی‌ها باشید. اگر مشکلی یا سؤالی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم. qnapnas.ir  امکان اصلاح این شرایط را در هر زمان دارد و ما تأکید می‌کنیم به اصلاحات یا به روزرسانی‌ها توجه کنید. 

 شرایط و قواعد سایت کیونپ

1.    مالکیت معنوی

تمام محتویات و برنامه‌ها باید شامل این موارد باشد که البته به آن‌ها نیز محدود نمی‌شود. محتوا، نوشته، تصویر، صدا، فیلم یا دیگر انواع چندرسانه‌ای ها، معماری وب سایت، طراحی وب، چیدمان وب، ویرایش داده متعلق به qnapnas.ir  بوده و توسط قانون کپی رایت ، و سایر قوانین مرتبط محافظت می‌شود. بدون مجوز قبلی وب سایت qnapnas.ir ، هیچ‌کس نمی‌تواند به‌طورکلی محتوایی را تغییر، انطباق و انتشار دهد یا توزیع، انتقال، و نمایش عمومی، مهندسی معکوس، برداشت یا استفاده غیرقانونی و یا تا حدی برای اهداف تجاری، از آن داشته باشد. 

مجوز شما به وب سایت qnapnas.ir  

لطفاً محتوای غیرقانونی را در وب سایت qnapnas.ir  بارگذاری، ارسال، ایمیل، پست یا عرضه نکنید. بارگذاری، انتقال، ارسال، ایمیل یا ارائه هرگونه محتوای قانونی به سایت qnapnas.ir  ، بدان معناست که شما اجازه می‌دهید qnapnas.ir  اختیار تغییر، انطباق، انتشار، توزیع و همچنین انتقال، انتشار و نمایش عمومی چنین مواردی را داشته باشد. علاوه بر این، شما باید تضمین كنید كه اقدامات فوق الذكر موجب نقض مالكیت معنوی شخص ثالث نمی‌شود، در غیر این صورت شما مسئول خسارات وارده خواهید بود.

2.    تعهدات و وعده‌های کاربر

در وب سایت qnapnas.ir  شما موافقت می‌کنید که از سایت qnapnas.ir  با اهداف قانونی استفاده کنید و از کلیه قوانین و مقررات و همچنین روش‌های آنلاین پیروی کنید. شما تصدیق و موافقت می‌کنید که از وب سایت qnapnas.ir  برای ارتکاب جرم یا نقض حقوق دیگران استفاده نخواهید کرد که شامل موارد زیر است:

 

 • نقض شهرت، حریم خصوصی، حق چاپ، راز تجاری، سایر حقوق مالکیت معنوی و حقوق انحصاری هر یک از طرفین
 • نقض تعهد به حفظ رازداری قوانین یا قراردادها
 • جعل هویت هر شخص یا نهادی برای استفاده از خدمات در وب سایت qnapnas.ir  
 • انتقال یا گسترش ویروس‌های رایانه‌ای
 • تداخل یا نابودی عمدی هرگونه داده، عملکرد یا سیستم‌ها به هر طریقی بر روی وب سایت qnapnas.ir  با حمله هکر یا رفتارهای مشابه 
 • ارسال مطالب تبلیغاتی یا نامه ناخواسته
 • بارگذاری، ارسال، پست، ایمیل یا ارائه هرگونه محتوا، تصویر، پرونده به هر طریقی که بد نام کننده، افترا آور، تهدیدآمیز، مشکوک، مبتذل، ناپسند، خلاف واقع و یا برخلاف سیاست‌ها یا اخلاق عمومی سایت qnapnas.ir  باشد.
 • تجارت غیرقانونی انجام دهید یا اطلاعات نادرست یا اغوا کننده ارسال کنید.
 • بدون دلایل مناسب، اقداماتی انجام دهید که qnapnas.ir  ناشایست می‌داند.

رفتار اعضا

وب سایت qnapnas.ir  ممکن است محتوای ارائه شده توسط اعضا را از قبل بررسی نکند. بااین‌حال، بر طبق قوانین، قراردادها و هر دلیل منطقی دیگر، سایت qnapnas.ir  حق رد یا حذف مطالبی را که اعضا ارائه می‌دهند، دارد. شما موافقت می‌کنید که باید تمام جوانب آسیب مرتبط با صحت، یکپارچگی یا سودمندی مطلب را برای محتوایی که ارائه کرده‌اید ارزیابی و بررسی کنید.

شما قوانین و قواعد را تأیید می‌کنید. اهداف منطقی و ضروری به شرح زیر است:

 • مطابقت با تمام قوانین مرتبط و درخواست مقامات صالح
 • شرایط استفاده را پیگیری کنید.
 • پاسخ به ادعاهایی که حقوق اشخاص ثالث را نقض می‌کند.
 • از وب سایت qnapnas.ir  و همچنین حقوق، دارایی یا امنیت شخصی کاربران و مردم محافظت کنید.

بیان نظر کاربر

تحت هیچ شرایطی qnapnas.ir  هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نظر و رفتار کاربر در اتاق گفتگو، صفحه پیام و محل بحث نخواهد داشت و این نظرات به معنای نقطه نظر qnapnas.ir  نیست.

تعهدات و حقوق ثبت نام

برای سهولت استفاده شما از خدماتی که وب سایت qnapnas.ir  ارائه می‌دهد، موافقت می‌کنید که:

اطلاعات شخصی صحیح و کاملی را با راهنماهای موجود در فرم ثبت نام ارائه دهید، داده‌های ثبت نام را به‌طور سریع جایگزین و به روز کنید تا صحیح و کامل باشد. در صورت ارائه هرگونه اطلاعات شخصی نادرست و غیر واقعی، qnapnas.ir  حق دارد حساب شما را به حالت تعلیق درآورده یا خاتمه دهد و از استفاده فعلی یا آینده خدمات توسط شما به طور کامل یا جزئی جلوگیری کند.
 
محدودیت مسئولیت

•    خرابی سیستم
وب سایت qnapnas.ir  ممکن است در معرض انواع قطع خدمات و اختلال در عملکرد به طور ناگهانی باشد. این اتفاق ممکن است باعث ناراحتی، از دست دادن داده‌ها، ایجاد خطا، دست‌کاری و آسیب‌های دیگر شود. بنابراین هنگام استفاده از سایت qnapnas.ir  ، لطفاً اقدامات لازم جهت محافظت از خود را بکنید. qnapnas.ir  هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده در این شرایط را ندارد.

•    مطلب بارگیری شده
qnapnas.ir  هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بارگیری یا به دست آوردن مطالب دیگر از طریق استفاده از خدمات در سایر وب سایت‌های مرتبط ندارد. قبل از بارگیری، باید ارزش تجاری ذکر شده، مفید بودن، اعتبار، صحت، یکپارچگی، به موقع بودن و یا عدم ویروس رایانه یا عدم رعایت حقوق اشخاص ثالث را در نظر بگیرید.

•    پست محتوای تعاونی
وب سایت qnapnas.ir  همواره با سایر شرکت‌ها، کارخانه‌ها، کانال‌ها، رأی دهندگان و مشتریان همکاری خواهد کرد و به آن‌ها اجازه می‌دهد اطلاعات، پیام‌ها، محصولات یا نمایش اطلاعات را در سایت qnapnas.ir  ارسال کنند. qnapnas.ir  صریحاً نام این ارائه دهندگان محتوا را اعلام می‌دارد. در اصل، بر اساس احترام به مالکیت معنوی ارائه دهندگان محتوا، qnapnas.ir  محتوای ذکر شده را بررسی یا اصلاح نمی‌کند و مسئولیتی در قبال صحت مطالب نخواهد داشت. اگر فکر می‌کنید مطالب نادرست است و یا درگیر جرائمی است، لطفاً مستقیماً با ارائه دهندگان محتوا تماس بگیرید.

•    تبلیغات
کلیه تبلیغاتی که مطالب، نوشته‌ها، عکس‌ها و توضیحات آن‌ها توسط وب سایت qnapnas.ir  ساخته نشده است توسط آن تبلیغ دهنده، ارائه‌ دهنده محصولات یا خدمات، طراحی و ارائه شده است. این شما هستید که باید در مورد درستی و اعتبار این تبلیغات تصمیم بگیرید. سایت qnapnas.ir  فقط با توجه به درخواست، تبلیغات را ارسال می‌کند اما در قبال ضمانت این تبلیغات هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

سلب مسئولیت از ضمانت‌ها

شما صریحاً موافقت می‌کنید که وب سایت qnapnas.ir  مسئولیتی در قبال ضمانت نامه‌های زیر نخواهد داشت:

خدمات به طور کامل نیازهای شما را برآورده کند.

کلیه اطلاعاتی که از سایت qnapnas.ir  به آن دسترسی خواهید داشت صحیح و قابل اعتماد باشد.

سرویس، پایدار، به موقع، ایمن، بدون خطا یا بدون وقفه باشد.

پیوند به وب سایت اشخاص ثالث: وب سایت qnapnas.ir  خدمات موتور جستجویی را ارائه می‌دهد که به شما امکان جستجوی منابع مربوطه از اینترنت را می‌دهد و می‌توانید با فهرست یا نتایج جستجو به سایر وب سایت‌ها پیوند دهید. دارندگان وب سایت‌ها باید در قبال وب سایت‌های خود مسئولیت‌پذیر باشند و این بدان معنا نیست که وب سایت qnapnas.ir  با این وب سایت‌ها ارتباط دارد. این وب سایت‌ها توسط qnapnas.ir  کنترل نمی‌شوند، بنابراین شما باید قضاوت کرده و محتوای مناسب را برای خود انتخاب کنید. qnapnas.ir  مسئولیتی در قبال اعتبار، صحت، صداقت، به موقع بودن و قانونی بودن نخواهد داشت.

موضوع دیگر

•    حساب کاربری، رمز ورود و امنیت
پس از انجام مراحل ثبت نام سرویس، شما مسئول حفظ رمز عبور و حساب محرمانه خود هستید و مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که با استفاده از رمز عبور و حساب شما اتفاق می‌افتد کاملاً بر عهده شماست. 
 بلافاصله هرگونه استفاده غیر مجاز از رمز عبور یا حساب خود و یا هرگونه نقض امنیت را به سایت qnapnas.ir  اطلاع دهید.
 اطمینان حاصل کنید که در پایان هر جلسه از حساب خود خارج می‌شوید.

•    فسخ کردن

وب سایت qnapnas.ir ممکن است تحت شرایط خاص یا دلایل قانونی از جمله دستورالعمل‌های qnapnas.ir ، بلافاصله رمز عبور، حساب و دسترسی سایت qnapnas.ir  و کلیه اطلاعات، پرونده‌ها و مطالب مرتبط با حساب شما را منقضی کند. علاوه بر این، سایت qnapnas.ir  می‌تواند خدمات را به طور کامل یا جزئی یا بدون اطلاع قبلی خاتمه دهد. همچنین، شما موافقت می‌کنید که کلیه خدمات فسخ شده qnapnas.ir ، در قبال شما و یا اشخاص ثالث دیگر هیچ‌ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که شما برای استفاده از خدمات منحصر به فرد و بسیار خاص سایت qnapnas.ir بهتر است تا با شرایط سایت آشنایی داشته باشید تا قادر باشید به نحو احسن از سایت استفاده کنید؛ چرا که این شرایط باعث می‌شود تا شما نیز برای استفاده از محصولات بتوانید با خیال آسوده‌تری به خرید محصولات فکر کنید. سعی کنید در ابتدای کار عضویت خود را برای استفاده از خدمات و محصولات این سایت اعلام کنید. بدین ترتیب که شما با یک فرایند کاملا خاص به نام ثبت نام در سایت مواجه می‌شوید که برای تکمیل ثبت نام شما شایسته است، اطلاعات خود را وارد کنید تا بتوانید به عنوان یک عضو جدید به عضویت این سایت در بیایید. که البته این نکته را با اطمینان کامل برای شما روشن می‌کنیم که تمامی اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه در این سایت ذخیره می‌گردد؛ چرا که شما بعد از انجام ثبت نام یک نام کاربری و گذرواژه را دریافت خواهید کرد. که این گذرواژه و نام کاربری شما باعث می‌شود تا یک حساب خاص در این سایت برای شما ثبت گردد تا قادر باشید به نحو احسن از خدمات و محصولات سایت qnapnas.ir استفاده کنید.

به مقررات و قوانین سایت احترام بگذارید

با توجه به شرایط سایت شما بهتر است با این موضوع موافقت کنید، که به تمامی قوانین و مقررات خاص سایت احترام می‌گذارید و به هیچ عنوان از خدمات و محصولات این سایت برای هیچگونه ارتکاب جرم و یا پایمال کردن حقوق دیگران استفاده نخواهید کرد. با توجه به شرایط خاصی که وجود دارد، همچنین قبول آن توسط شما در ابتدای کار برای عملیات ثبت نام، شما به هیچ عنوان نمی‌توانید از حق کپی رایت و یا حقوق معنوی و مالکیت سایت استفاده کنید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان قادر نخواهید بود با جعل هویت هیچ فرد دیگری از محصولات و خدمات این سایت استفاده کنید؛ چرا که حتی اگر قصد داشته باشید که به واسطه هر عملکردی انواع ویروس‌های کامپیوتری را در سایت پخش کنید، این سایت می‌تواند به صورت قانونی با شما برخورد کند. سعی کنید به هیچ عنوان انواع اخبار کذب را در سایت پخش نکرده و نشر ندهید؛ چرا که هرگونه ایمیل و یا استفاده از قواعد خاصی که منجر به ایجاد اختلال در شبکه گردد، صددرصد برخورد خاصی را از طرف سایت qnapnas.ir در پی خواهد داشت. اما نکته بسیار مهم دیگر جلوگیری از هرگونه ترویج، تکثیر، دانلود و یا استفاده و ارسال محتوای غیر اخلاقی است که خارج از عرف جامعه و نظام جمهوری اسلامی ایران می‌باشد؛ چرا که در صورت مشاهده هر کدام از این موارد سایت این حق را دارد که با شما برخورد نماید.

مراقب انواع ویروس کامپیوتری  باشید

به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که شما به هیچ عنوان طبق شرایط سایت این حق را ندارید که در فضای نظرات کاربران باهر نظر کاربر رفتاری جبهه گیرانه را در پیش بگیرید؛ چرا که نظر هر فردی برای هر محصولی محترم است و صددرصد افراد نمی‌توانند با رفتار توهین آمیز باعث بحث و جدل در محیط سایت شوند و نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید ذکر این مسأله است که شما هیچ کدام از محصولات، محتوا، تصویر، نوشته، طراحی وب و قواعد خاصی که در سایت وجود دارد را باید متعلق به سایت بدانید و بدون اجازه و مجوز به هیچ عنوان این حق را ندارید که از این موارد استفاده کنید. در برخی از شرایط ممکن است به واسطه برخی از نوسانات و یا حوادثی که به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیستند، مشکلات و آسیب‌هایی در سایت رخ دهد که چنانچه شما نیز خسارتی را به واسطه این آسیب ها متحمل شوید سایت qnapnas.ir هیچ گونه مسئولیتی را در مقابل خسارت بر عهده نمی‌گیرد و خاطر نشان می‌کنیم که بسیاری از ویرو‌س‌های کامپیوتری ممکن است در انواع سایت وجود داشته باشند و به همین دلیل، سعی کنید قبل از آپلود و دانلود هر برنامه‌ ای نسبت به اعتبار آن کاملا مطمئن باشید.

توجه داشته باشید که با توجه به شرایط سایت شما بعد از عضویت و همچنین مطالعه مقررات و قوانین باید نسبت به استفاده از تمام محصولات و خدمات سایت توجه و دقت بالایی داشته باشید؛ چرا که اگر در شرایطی این نکته به وجود آید که اتفاق و خسارتی در سایت رخ دهد و شما نیز متحمل آسیب و خسارتی شوید سایت qnapnas.ir به هیچ عنوان نمی‌تواند جوابگوی خسارت و آسیب وارده باشد.