راهکارهای کیونپ

بررسی راهکارهای کیونپ

 داشتن سیستم کیونپ امروزه برای هر کسب و کار آنلاینی امتیازی بزرگ محسوب می ‌شود. بررسی راهکارهای کیونپ موضوع اصلی این مقاله است. شما با مطالعه این مطلب می‌ توانید با بخش عمده ای از خدمات این سرویس آشنا شده و در صورت نیاز آن را تهیه کنید. امروزه بسیاری از مشاغل نیاز دارند تا از پشتیبانی ‌های مناسبی برای داده ‌های خود برخوردار باشند. برای این کار نیاز است از فضا های مجازی که به واسطه شرکت‌ های مختلفی به کاربران ارائه می ‌شوند استفاده کنند. اما چرا این دسته از فضا های ذخیره سازی تا این میزان می ‌توانند برای شرکت‌ های مختلف کاربردی باشند؟ 

•    در پاسخ به این پرسش باید گفت : 

هر چه کسب و کارهای اینترنتی دارای داده های بیشتری باشند هزینه نگهداری هارد دیسک های ذخیره سازی اطلاعات هم بیشتر می‌شود. در ضمن داشتن این میزان از هارد دیسک های اطلاعاتی مغایر با امنیت داشتن و دسترسی آسان به آن‌ ها است. به همین جهت داشتن فضا هایی مانند کیونپ می ‌تواند بهترین گزینه برای کسب و کارهای اینترنتی باشد. 

آیا کیونپ تنها برای کسب و کارهای آنلاین مناسب است ؟ 

در پاسخ به این پرسش هم باید گفت: راهکارهای کیونپ موجب می‌شوند تا کاربران برای هر گونه ذخیره سازی اطلاعاتی بتوانند روی این سرویس حساب باز کنند. امروزه داشتن فضاهایی مانند (کیونپ) به عنوان یکی از ملزومات تمامی افرادی به شمار می‌رود که با فضای مجازی سر و کار دارند.     
حال که با این شکل از سیستم ذخیره سازی داده ها تا حدودی آشنا شدیم، می‌خواهیم به بررسی راهکارهای کیونپ برای استفاده کاربر پرداخته و هر کدام از این ویژگی ‌ها را به ‌صورت جداگانه ای مورد بررسی قرار دهیم.

راهکارهای کیونپ به چه معناست ؟

همان‌طور که گفته شد شما می‌توانید از سیستم کیونپ استفاده‌ های مختلفی کنید. به زبان ساده تر به تمامی  قابلیت‌ های این سیستم، راهکارهای کیونپ گفته می‌شود. در حقیقت شما تمامی خدماتی را که این سیستم در قالب ارائه راهکار برای شما در نظر گرفته است را به نام راهکارهای کیونپ می‌شناسید.  
.
ساختار اصلی کیونپ :

 سیستم کیونپ در حقیقت به سیستم‌ هایی گفته می‌شود که از چندین فضای ذخیره ‌سازی (هارد دیسک ‌های استاندارد و با سرعت بالا) بهره‌مند هستند این سیستم ‌ها به‌صورت شبانه‌ روزی به اینترنت متصل بوده و داده ‌های شما را در هر ساعتی از شبانه‌ روز برای شما قابل‌دسترسی می‌کنند.

یک فضای امن و مناسب :

بسیاری از افراد در کنار کار های شخصی خود ترجیح می‌دهند تا عکس‌ها، تصاویر، داده ‌های مهم اطلاعاتی و دیگر موارد مورد نیاز خود را در هارد هایی فیزیکی نگهداری کنند. اما شما با داشتن این سیستم می ‌توانید تمامی داده‌ های خود را در هر حالتی از موارد گفته ‌شده که باشند، ذخیره‌ سازی کرده و در زمان مناسبی از آن‌ها استفاده کنید. استفاده از کیونپ برای شما چند امتیاز مهم را در بر دارد. 

امتیازهای داشتن سیستم کیونپ :

سیستم کیونپ به شما کمک می‌کند تا بتوانید از اطلاعات خود به ‌درستی محافظت کرده و آن‌ ها را به ‌صورت دلخواه خود پارتیشن‌ بندی کنید. در این ‌میان می‌توان از امتیازات دیگر راهکارهای کیونپ به داشتن حالت اشتراک‌گذاری فایل با افراد دلخواه، بکاپ گیری های منظم و مناسب و در نهایت سازماندهی تمامی مطالب ذخیره شده اشاره کرد. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت: تمامی خدماتی که این سیستم برای کاربر فراهم می‌کند را به عنوان راهکارهای کیونپ در نظر می ‌گیرند.  

بکاپ گیری از مهم ترین ویژگی ‌های سیستم کیونپ

 

بکاپ گیری از مهم ترین ویژگی ‌های سیستم کیونپ به شمار می‌رود.

یکی از راهکار کیونپ (ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری) :

یکی از مهم ‌ترین راهکارهای کیونپ برای راحتی کاربر را می‌توان قابلیت ذخیره‌سازی و تمرکز بر اطلاعات شما به واسطه قابلیت مدیریتی آن در نظر گرفت. شما به واسطه این سیستم می‌توانید به ‌راحتی فایل ‌های خود را به شکل دلخواه ذخیره کرده و آن‌ ها را در زمان مورد نظر بازیابی کنید. از سوی دیگر این سیستم به شما کمک می‌کند تا بتوانید فایل ‌های مدنظر خودتان را بر روی سرویس ‌های مختلف ابری هم انتقال داده و به آن‌ها دسترسی داشته باشید. کیونپ توان پشتیبانی از بسیاری سرورهای ابری را دارد.در این بخش لازم به ذکر است که سرویس ‌های مختلف ابری وجود دارند که هر کدام مربوط به کمپانی ‌های بزرگ مختلفی هستند، اما جای هیچ نگرانی نیست، چرا که این سیستم با تمامی آن‌ها همخوانی داشته و می‌تواند از آن‌ها به درستی پشتیبانی کند.

بررسی نسخه ‌های اسنپ شات و دیدن فایل ‌ها به ‌صورت لحظه‌ ای :

از دیگر راهکارهای کیونپ برای کاربردی بودن این سیستم می‌ توان به:  دسترسی لحظه به لحظه کاربر به اطلاعات خود اشاره کرد. شما می‌توانید به وسیله این سیستم و راهکار های ارائه شده از سمت این ذخیره ساز مجازی در هر ساعتی از شبانه‌روز به اطلاعات خود دسترسی داشته و آن‌ ها را به ‌صورت آنلاین چک و بررسی کنید. همچنین شما می‌توانید به وسیله این امکانات نسخه ‌های متفاوتی از اسنپ شات فایل ‌های خود را هم به‌صورت آنی مشاهده کنید.

قابلیت آرشیو و طبقه ‌بندی فایل‌ها :

یکی دیگر از قابلیت ‌ها و امتیازات این برنامه که می‌توان از آن هم به عنوان یکی دیگر از راهکارهای کیونپ نام برد قابلیت شخصی سازی و طبقه بندی اطلاعات به شکل دلخواه است. شما می‌ توانید به‌راحتی تمامی داده ها و اطلاعات مختلف خود را به ‌صورت دلخواه شخصی‌سازی و طبقه‌بندی کرده و یک جدول زمانی برای آن ‌‎ها تعیین کنید.  این کار می‌ تواند به دو شکل، روند کاری شما را بهبود ببخشد.

•     اول آن  که تمامی کارها و پوشه ‌های کاری شما منظم شده و دسترسی به آن‌ ها آسان تر می ‌شود. 
•     دوم آنکه داشتن جدول زمان ‌بندی در این سیستم می‌ تواند به‌ عنوان زنگ هشداری برای به پایان رساندن کار های ضروری در نظر گرفته شود.

ذخیره‌ سازی به سبک جهانی :

از دیگر امتیازات این سیستم می‌توان به ذخیره سازی با پشتیبانی سرورهایی با استاندارد جهانی هم اشاره کرد. استفاده از سرورهایی با قابلیت های منحصر به فرد باعث شده تا کیونپ به عنوان یک سیستم برتر ذخیره سازی در سال‌ های اخیر به وسیلۀ بسیاری از سازمان ها مورد استفاده قرار بگیرد. به طور کلی راهکارهای کیونپ تماماً بر پایۀ نیاز‌های اصلی کاربران بوده و برای پیشرفت آن‌ها طراحی و اجرایی می‌شوند. شما می‌توانید به واسطه سرورهای پشتیبانی‌کننده از کیونپ تمامی داده‌ های خود را به‌ راحتی ذخیره کرده و از آن ‌ها در موقعیت‌ های مناسبی استفاده کنید. در این بخش لازم به ذکر است که سرورهای پشتیبانی کننده از کیونپ از بالاترین استانداردهای بین‌المللی برخوردار بوده و در حین کار شما با قطعی و مشکلات عدم دسترسی روبرو نخواهند شد، و این امتیازی بسیار بزرگ برای سیستم‌ های مجازی ذخیره ‌ساز به حساب می‌آیند. شما به وسیله‌ی کیونپ می ‌توانید تمامی تصاویر ذخیره سازی شده در دوربین های مدار بسته را نگهداری کنید.

کیونپ  در دوربین های مدار بسته

راهکار کیونپ برای نظارت ‌های تصویری:

یکی دیگر از راهکارهای کیونپ برای نظارت بهتر بر عملکرد سازمان ها ارائۀ خدمات نظارت تصویری است. این سیستم برای نظارت ‌های تصویری این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید بر فضاهای مدیریتی خود نظارت کامل داشته و آن‌ها را به ‌صورت لحظه به لحظه چک کنید.این سیستم به واسطه برنامه‌ای به نام (ایستگاه نظارت ) تمامی نیازهای شما را برای نظارت تصویری بر هر مکانی امکان پذیر می‌کند . کیونپ در حقیقت یک سیستم بسیار حرفه‌ای و مدرن برای نظارت‌ های تصویری هم به شمار می‌رود.  امروزه بسیاری از مراکز مدیریتی و حتی کسب‌ و کارهای خرد و کلان از نظارت‌ های تصویری برای بهبود روند کاری خود بهره می‌برد. نظارت تصویری باعث بالا بردن راندمان کاری مجموعه شده و شما را از خطاهای احتمالی افراد در محل کار مطلع می‌کند. همچنین این سیستم به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید از هر گونه وسایل الکترونیکی خود از جمله: موبایل، تبلت، لپ‌تاپ یا کامپیوتر خانگی محل مورد نظر خود را رصد کرده و بر امورات کاری خود اشراف کامل داشته باشید.

امنیت سیستم کیونپ: 

به ‌طورکلی سیستم‌ های کیونپ به شکلی طراحی و ارائه شده‌اند که بتوان بیشترین اطمینان را به امنیت آن‌ ها داشت. این سرورها به دلیل آنکه میزبان بسیاری از داده‌ های شخصی و عمومی افراد هستند با درصدی بالایی از امنیت ارائه می‌شوند. 

فضای کیونپ برای چه افرادی مناسب است ؟

به‌ طور کلی استفاده از سیستم کیونپ را نمی‌توان به افراد خاصی محدود کرد. راهکارهای کیونپ موجب شده تا کاربران بتوانند برای ذخیره سازی هر نوع اطلاعاتی از این سیستم استفاده کنند. امکانات این سیستم باعث می‌شوند تا تمامی افراد چه در سطح فردی چه در سطح کاری بتوانند از این سیستم به ‌نحو کاربردی استفاده کرده و تمامی نیازهای خود را برای ذخیره ‌سازی انواع اطلاعات مختلف برطرف کنند. اما اگر بخواهیم افراد مختلفی را برای استفاده از امکانات و راهکارهای کیونپ طبقه بندی کنیم بی شک صاحبان مشاغل آنلاین در صدر این جدول قرار می‌گیرند . استفاده از کیونپ می‌تواند برای هر فردی امکان‌ پذیر باشد، چرا که این سیستم به واسطۀ کاربری ساده و آسانی که دارد توانسته سیل عظیمی از اشخاص مختلف در حوزه‌ های متفاوت را به سمت خود جذب کند.

اشتراک ‌گذاری اطلاعات و داده‌ها در سازمان‌ های مختلف :

در دنیای امروز که اطلاعات و داده ‌های مختلفی در میان سازمان ‌های متفاوت در حال انتقال است، داشتن یک فضای ذخیره‌ساز استاندارد می‌ تواند بسیاری از مشکلات کسب‌ و کارهای اینترنتی را برطرف کند. بسیاری از کسب‌ وکارها امروزه به شکل استارتاپی و آنلاین بوده و باید بتوانند به منابع داده‌ های خود دسترسی امن و راحتی داشته باشند. در این ‌میان می‌توان گفت که راهکارهای کیونپ ( امتیازات این سیستم برای استفاده‌ی کاربرد) بسیار گسترده و مناسب هستند و می‌توان از آن‌ها به عنوان پشتیبان‌ هایی ایده آل برای کسب و کارهای اینترنتی استفاده کرد .

ذخیره ‌سازی و دسترسی سریع به داده ها، یک نیاز الزامی برای کسب‌ و کارهای اینترنتی :

 سرویس کیونپ برای این نیاز الزامی چه راه کارهایی را در نظر گرفته است. یکی از مهم‌ ترین راهکارهای کیونپ برای بر طرف کردن  این نیاز را می‌توان داشتن دسترسی بالا و همین‌ طور  همسان‌سازی داده‌های ذخیره سازی شده در نظر گرفت.همچنین شما با استفاده از این سیستم می‌ توانید به‌ راحتی به ذخیره سازهای آنلاین دیگری هم متصل شده و تبادل داده‌ های خود را به ‌راحتی انجام دهید.