درباره کیونپ

درباره کمپانی کیونپ بیشتر بدانید

کمپانی کیونپ به ارائه‌ لوازم شبکه‌ی با کیفیت به همراه راه‌حل‌های جامع در توسعه نرم‌افزار، طراحی سخت‌افزار و ساخت داخلی اختصاص یافته است؛ این شرکت با تمرکز بر ذخیره‌سازی، شبکه‌سازی و نوآوری‌های ویدیویی هوشمند، اکنون یک راه‌حل انقلابی یعنی Cloud NAS را معرفی کرده است که به نرم‌افزار مبتنی بر اشتراک پیشرفته و اکوسیستم کانال خدمات متنوع کیونپ پیوسته است. این کمپانی تصور می‌کند NAS بیش از ذخیره‌سازی ساده است و یک زیرساخت شبکه مبتنی بر فضای ابری برای کاربران ایجاد کرده است تا بتوانند تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی، محاسبات مربوطه و یکپارچه‌سازی داده‌ها را روی سیستم خود انجام دهند.

استراتژی گسترش جهانی کیونپ در چیست؟

•    15 شرکت تابعه در 28 کشور
•    بیش از 1300 کارمند در سراسر جهان
•    600 + مهندس تحقیق و توسعه
•    این شرکت به سمت تحول دیجیتال نوآوری می‌کند. 
•    سه ستون عملکرد اصلی کیونپ برای کسب رضایت مشتریانش در ذخیره‌سازی هوشمند، شبکه هوشمند و ویدئو هوشمند نهفته است. 
•    استانداردهای کیونپ با روند سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید زیرساخت IT مطابقت دارد و به ارائه راه‌حل‌های کلی به مشتری می‌پردازد.

نقاط عطف در تاریخچه شرکت کیونپ

•    2020:  می‌توان به راه‌اندازی سیستم عامل QuTS hero مبتنی بر ZFS ، ارائه‌ی  QuWAN SD-WAN و QuTScloud ، NAS  دارای فضای ابری که می‌تواند در ابرهای خصوصی و عمومی مستقر شود، اشاره داشت.
•    2019: Cloud Storage Gateway راه‌اندازی شد که فضای ذخیره‌سازی خصوصی و عمومی ابر را برای تحقق بخشیدن به برنامه‌های ابری ترکیبی ادغام می‌کند.
•    2018: TS-251B ، اولین NAS چند رسانه‌ای خانگی  SOHO با قابلیت توسعه PCIe را راه‌اندازی کرد.
•    2017: اولین NAS مبتنی بر Ryzenجهان، سری TS-x77 NAS را راه اندازی کرد.
•    2016: دو کنترل‌کننده Enterprise ZFS NAS سری ES1640dc و ES1640dc v2 را راه‌اندازی کرد.
•    2015: اولین Thunderbolt ™ 2 Turbo vNAS TVS-871T جهان را راه‌اندازی کرد.
•    2014: ایستگاه مجازی‌سازی TS-469 Pr راه‌اندازی شد که  در 50 محصول برتر فناوری 2013 PCWorld حضور دارد.
•    2011: سری پیشرفته SMB Turbo NAS TS-x79 را با پورت LAN 10GbE راه‌اندازی کرد.
•    2009: ایجاد پشتیبان‌گیری ابر شخص ثالث و خدمات مجتمع‌سازی مجازی از طریق iSCSI.
•    2008: پشتیبانی اضافه شده برای انتقال سطح RAID و گسترش ظرفیت.
•    2006: یکپارچه‌سازی ایستگاه چند رسانه‌ای و ایستگاه بارگیری، پیشگام شدن کمپانی کیونپ برای ارائه‌ی  NAS چند منظوره 
•    2004: شرکت کیونپ تاسیس شد.

کیونپ برای مشتریان هر آنجه درباره کیونپ باید بدانیم

سه ستون عملکرد کیونپ برای مشتریان

 کیونپ بر اساس اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس‌پذیری انعطاف‌پذیر، فضای ذخیره‌سازی، شبکه و محصولات ویدیویی هوشمند با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. کارخانه کیونپ با خطوط تولید کامل، دارای گواهینامه ISO 9001 سیستم‌های مدیریت کیفیت، ISO 14001 سیستم‌های مدیریت محیط زیست، ISO 45001 سیستم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و ISO 27001 سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات است و در سه ستون اصلی فعالیت دارد:

1. ذخیره‌سازی هوشمند 

کیونپ، استاندارد صنعت برای ارائه ذخیره‌سازی مقدماتی قدرتمند در برابر آینده و راه‌حل‌های نرم‌افزاری نوآورانه را تعیین کرده است. کمپانی کیونپ در دستیابی به راه‌حل‌هایی که به کسب و کارها کمک می‌کند، تجربه داده خود را مدرن کرده و استراتژی‌های چند ابری را در عصر فضای ابر به کار می‌گیرد.

•    All-Flash NAS: TS-h2490FU
•    Dual-controller NAS: ES2486dc
•    Cloud NAS: QuTScloud
•    ZFS-based NAS QuTS hero edition: TVS-h1688X
•    Multimedia NAS: TS-453D
•    Thunderbolt NAS: TVS-872XT

2. واحدهای شبکه‌ ای

کیونپ با محصولات خود، چشم‌انداز جدید IT را شکل می‌دهد و با استفاده از نقاط قوت خود در ذخیره‌سازی‌، راه‌حل انقلابی مجازی‌سازی شبکه را به همراه مجموعه سخت‌افزاری قدرتمند ارائه می‌دهد تا امکان استقرار و مدیریت شبکه ساده و متمرکز را از لبه به هسته و به ابر فراهم کند.

•    Managed Switch: QSW-M1208-8C
•    Smart PoE Edge Switch: QGD-1602P
•    Network Virtualization Premise Equipment: QuCPE-7010
•    Surveillance PoE Switch: QGD-3014-16PT
•    Mesh Wi-Fi Router: QMiro-201W
•    Wi-Fi SD-WAN Router: QHora-301W

3. ویدیوهای هوشمند

تجزیه و تحلیل داده‌های ویدیویی با استفاده از هوش مصنوعی در کیونپ انجام می‌شود. به دنبال موج هوش مصنوعی، ویدیو به مرز بعدی Big Data تبدیل شده است. کمپانی کیونپ با استخراج حداکثر مقدار از داده‌های ویدیویی، برای فعال کردن سرویس‌های هوشمند خدمات، به کسب و کارها ارزش افزوده AI را ارائه می‌دهد.

•    Surveillance Solution: QVP-85A
•    Video Conferencing System: KoiMeeter
•    Commercial AI Robot: KoiBot
 

ذخیره ساز کیونپ با رقبا چه تفاوتهائی دارد ؟

تفاوت ذخیره ساز عمدتا در سخت افزار و نرم افزارهای مورد استفاده در آنها می باشد . عمده ذخیره ساز هائی که در بازار وجود دارد در واقع دارای فریم ور fram ware متن باز بر پایه سیستم عامل لینوکس  هستند که بر روی یک اپلاینس نصب شده و کار می کنند . این گونه سیستمهای ذخیره ساز تحت شبکه به لحاظ  اینکه از معماری Open Source   استفاده می کنند علاوه بر اینکه از نظر امنیتی به هیچ وجه امن نیستند ، از نظر مدیریتی و رفع اشکالات بوجود آمده نیاز به تخصص خاص داشته و بسیار مشکل می باشد . مشکل دیگر فریم ور fram ware متن باز ذخیره ساز لینوکسی وابستگی آنها به متخصص های سیستم عامل می باشد . در صورتی که ذخیره ساز کیونپ مستقیما با سیستم عامل QTS  اختصاصی خود ارتباط دارد و نیاز به هیچ واسطی جهت کارایی و راندمان بالا ندارد .

ذخیره ساز کیونپ یک سیستم کاملا حرفه ای  بوده که شما براحتی می توانید آنرا در سازمان خود نصب ، تنظیم و استفاده کنید . مدیریت ذخیره ساز کیونپ نیاز به هیچگونه تخصص خاصی نداشته و با داشتن حد اقل اطلاعات در مورد شبکه می توان آن را مدیریت کرد .  این ذخیره ساز برای همه سازمانها و شرکتها در ابعاد مختلف مناسب است . همچنین با استفاده از محیط وب آن کلیه کارهای سطح مدیریتی و کاربری قابل استفاده میباشد  . ذخیره ساز کیونپ بدلیل امنیت بالای آن به هیج وجه امکان هک شدن ، ویروسی شدن و مشکلات امنیتی دیگر ندارد .

هر آنچه که لازم است درباره ذخیره‌ساز کیونپ بدانید

هر آنچه که لازم است درباره ذخیره‌ساز کیونپ بدانید

در سال ۲۰۰۴ میلادی شرکتی به نام QNAP فعالیت خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی این شرکت در کشور تایوان قرار دارد. شرکت کیونپ با تولید محصولات متنوع در حوزه شبکه و وب توانسته اعتبار خوبی را در بین مشتریان پیدا کند. محصولات و تجهیزات تولید شده این شرکت شامل دستگاه‌های ذخیره ساز تحت شبکه است. درباره این دستگاه ذخیره‌ساز باید این نکته را بدانید که دستگاه کیونپ بسیار پیشرفته عمل می کند و دستگاهی بسیار خوب و مناسب برای ذخیره سازی فایل‌ها، فیلم، عکس و موسیقی است. در ادامه بیشتر درباره آن توضیح می دهیم.

درباره ذخیره ساز کیونپ بیش‌تر بدانیم

کیونپ‌ها سیستم ‌هایی هستند که یک یا چند هارد دیسک تشکیل شده‌اند. در حقیقت این دستگاه عمل ذخیره‌سازی را انجام می دهد. درباره کیونپ‌ها می توان گفت که تمام پرونده‌ها و رسانه‌های مهم که بسیار پرکاربرد هستند مانند عکس فیلم و موسیقی را در هارد دیسک خود ذخیره سازی می کند. این ذخیره‌ ساز قابلیت حمل و جابجایی را دارد و شما در هر زمان و مکان می توانید از آن استفاده کنید. این ویژگی یعنی قابل حمل بودن و در دسترس بودن سریع کیونپ باعث شده است که بیش‌تر توجه‌ها به این دستگاه جلب شده است. درباره ذخیره‌ساز کیونپ باید بدانید که این دستگاه فوق‌العاده و مناسب، قابلیت ذخیره سازی چندین هزار فیلم و عکس را دارد که از این ‌جهت در مقایسه با نمونه‌های مشابه در بازار رتبه بالاتری دارد. طراحی خوب و منحصر به فرد و هم‌چنین قابلیت ذخیره سازی بالای آن، این دستگاه را به انتخاب اول مشتریان مبدل کرده است.


سیستم عامل کیونپ بر اساس QTS NAS طراحی شده است

در ادامه باید این نکته را بگوییم که QTS نوعی سیستم عامل است که برای ارائه برنامه با قابلیت اشتراک گذاری فایل مدیریت ذخیره سازی فایل، مدیریت دسترسی به فضای مجازی و چند رسانه ‌ای طراحی شده است. درباره ذخیره‌ساز کیونپ باید بدانید اساس طراحی سیستم عامل کیونپ باعث شده است که به راحتی از امکانات این دستگاه نهایت استفاده را ببرند. لازم به ذکر است QTS NAS علاوه بر کیونپ در سایر دستگاه‌های مشابه نیز وجود دارد اما ورژن آن بسیار پایین‌تر از کیونپ است. پس استفاده از کیونپ بسیار مفید و سودمند است.

چرا باید از کیونپ استفاده کنیم؟

اغلب افراد علاقه زیادی به ذخیره‌سازی فایل ‌های مورد علاقه خود دارند، از این رو همیشه دنبال دستگاهی هستند که بتواند ذخیره سازی را انجام دهد درگذشته هارد دیسک ‌ها بسیار رایج بودند و افراد برای ذخیره سازی فیلم و عکس از هارد دیسک استفاده می کردند به علاوه این وسیله امکان جابجایی را نیز داشت؛ اما امروزه کیونپ جانشین آن شده است درباره ذخیره‌ساز کیونپ اغلب افراد اطلاع چندانی ندارد به همین خاطر قصد داریم در ادامه مطلب به توضیح امکانات فوق‌العاده این دستگاه بپردازیم.

قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات و داده‌ها

درباره قابلیت پشتیبان گیری سیستم عامل QNAP NAS این نکته را باید بدانید که اگر هارد دیسک و یا لپ تاپ سیستم شما خراب شد و یا حتی در دسترس نبود کیونپ مشکل شما را حل خواهد کرد. درباره ذخیره‌ساز کیونپ باید این را نیز بدانید که این دستگاه با قابلیت پشتیبانی فوق‌العاده‌ای که دارد تمامی فایل‌ها را ذخیره کرده و آن‌ها را به خوبی پردازش می کند همچنین هر زمان و هر مکان نیز در دسترس است.

پروژه ها و پرونده‌های خود را به صورت متمرکز سازمان‌دهی کنید

کیونپ به شما این امکان را می دهد که اگر فایل و یا پرونده در دستگاه دیگری ذخیره شده باشد به راحتی به آن دسترسی داشته باشید فقط کافی است شما هارد دیسک موجود در کیونپ را وارد دستگاه کنید به عمل ذخیره سازی را انجام دهیم در این صورت شما فایل ‌های خود را برای همیشه در دسترس خواهید داشت.

درباره ذخیره‌ساز کیونپ و قابلیت به اشتراک گذاری بی نظیر آن

نحوه ارسال فایل همیشه پرسشی است که ذهن افراد را درگیر می کند. افراد برای ارسال فایل اغلب از پیام‌رسان‌هایی مانند واتساپ یا تلگرام استفاده می کنند در اینجا می خواهیم وسیله‌ای را به شما معرفی کنیم که امکان ارسال فایل را به شدت بالا می برد و حتی بهتر از پیام‌رسان‌ها عمل می کند، آن وسیله چیزی نیست جز کیونپ. همان‌طور که درباره نحوه ذخیره سازی کیونپ گفتیم این دستگاه در ذخیره سازی حرف اول را میزند به همین علت بسیار بهتر از پیام‌رسان‌هاست. درباره ذخیره‌ساز کیونپ باید بدانید که بسیاری از پیام رسان ‌ها بعد از مدتی حافظه داخلی‌شان پر می‌شود و مجبور به حذف برخی از فایل ها هستیم، همچنین بعضی از افراد از پر شدن حافظه گوشی موبایل رنج می برند. به همین علت کیونپ جایگزین مناسبی برای پیام‌ رسان ‌ها میتواند باشد البته این پیام رسان ‌ها قابلیت برقراری ارتباط تصویری و صوتی را نیز دارند که از این نظر نسبت به کیونپ برتری دارند اما اگر بخواهیم ذخیره سازی را در نظر بگیریم این دستگاه حرف اول و آخر را می ‌زند.

قابلیت ذخیره سازی اضافی این دستگاه

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد است اینترنت و فضای مجازی نیاز به یک ذخیره‌ساز قوی که هم عمل ذخیره سازی را به خوبی انجام دهد و هم قابلیت اشتراک گذاری بالایی داشته باشد بسیار مورد نیاز است. درباره ذخیره‌ساز کیونپ دانستن این نکته خالی از لطف نیست که این دستگاه طبق استانداردهای بالا و با وضوحی بسیار بالا عکس فیلم موسیقی و پرونده‌های شما را ذخیره می کند. در حقیقت یکی از بهترین کارهایی که کیونپ انجام می دهد دست نزدن و تغییر ندادن وضوح و کیفیت فایل هاست یعنی دقیقاً به همان شکل که هستند آن‌ها را ذخیره سازی می کند که این خود یک ویژگی منحصر به فرد به شمار می آید.

ایمنی را با استفاده از کیونپ تجربه کنید

هر دستگاهی برای ذخیره سازی یک حافظه داخلی یا همان ابر (i cloud) دارد که این حافظه داخلی قابلیت ذخیره سازی محدودی را به شما ارائه می دهد. بیشتر گوشی‌های همراهی که امروزه موجود هستند قابلیت ذخیره سازی عمومی کمی دارند در حد ۱۲۸ گیگ اما هرچه قابلیت ذخیره سازی گوشی افزایش پیدا کند به دنبال آن قیمت نیز افزایش پیدا می کند اغلب دیده می شود گوشی‌هایی که قدرت ذخیره سازی بالایی دارند هزینه‌های زیادی باید برای آن‌ها پرداخت کرد اما درباره ذخیره‌ساز کیونپ و حافظه داخلی که دارد این نکته ذکر می‌شود که حتی قابلیت ذخیره سازی آن بیشتر است چندین حافظه گوشی همراه است در حقیقت کیونپ معادل با چندین گوشی همراه با بالاترین حافظه است.

دسترسی از راه دور و از هر مکان به کیونپ

هر دستگاهی که عمل ذخیره سازی را بر عهده دارد همه امکانات را در خود جای نداده است اما درباره قابلیت ذخیره ساز کیونپ دانستن این نکته لازم است که علاوه بر داشتن قابلیت ذخیره سازی بالای اطلاعات و داده‌ها و همچنین تغییر ندادن کیفیت فایل ها این دستگاه فوق‌العاده می تواند به فضای مجازی نیز اتصال پیدا کند یعنی در حقیقت تمام این امکانات را شما در یک دستگاه می توانید ببینید درباره ذخیره‌ساز کیونپ و قابلیت تغییر ندادن وضوح فیلم و عکس می توان گفت که کیونپ از تمامی این امکانات پشتیبانی می کند. همان طور که می دانید، داشتن قابلیت اتصال به اینترنت توسط همه دستگاه‌ها امکان پذیر نیست اما از آنجایی که سیستم عامل کیونپ بسیار پیشرفته است این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است تا با اتصال به اینترنت کارها و فعالیت‌های خود را سازمان‌دهی کنند.
درباره سیستم عامل کیونپ بیش‌تر بدانید

سیستم‌ عامل کیونپ بر پایه NAS استوار است. سیستم عامل QNAP NAS یک دستگاه ذخیره کننده قوی برای داده‌ها است که می توانید اسناد خود را در آنجا بایگانی و نگهداری کنید. NAS از طریق دستگاه های تلفن همراه نیز قابل دسترسی است. درباره ذخیره‌ساز کیونپ که یک دستگاه ذخیره‌ساز قوی است باید بدانید قابلیت اتصال به تلفن همراه را دارد یعنی شما می توانید کیونپ را با تلفن همراه خود همگام سازی کنید البته این را بدانید که ماهیت تلفن ‌همراه ذخیره‌سازی اطلاعات نیست، برای اینکه با خیال راحت اطلاعات خود را ذخیره کنید بهتر است از کیونپ استفاده کنید.

اشتراک گذاری راحت با استفاده از سیستم عامل QNAP NAS

QNAP NAS دستگاه ذخیره‌ساز شخصی شما است. با استفاده از این دستگاه تنها میتوانید تمام داده‌ها را ذخیره کنید بلکه توانایی اشتراک گذاری آسان را نیز در اختیار شما قرار می دهد همان‌طور که قبلاً درباره ذخیره‌ساز کیونپ گفتیم این دستگاه می تواند جایگزین بسیاری از پیام‌رسان‌های رایج شود و حتی به راحتی داده‌ها را بین سیستم عامل های مختلف ویندوز، مک، آیفون و اندروید به اشتراک می‌گذارد. با همگام سازی کیونپ و دستگاه موبایل میتوانید تمام عکس و فیلم‌ها را با استفاده از یک لینک به پوشه‌هایی که در کیونپ باز کردید انتقال بدید.

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده آن در همه ابعاد زندگی روزمره استفاده از هارد دیسک ها و لوازم ذخیره ساز بسیار بیش‌تر شده است. ذخیره سازی داده‌ها یک امری است که نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. در اینجا به شما دستگاهی را معرفی کردیم که قابلیت اشتراک گذاری و ذخیره سازی اطلاعات را دارد؛ و همین طور درباره ذخیره‌ساز کیونپ گفتیم که یک حافظه‌ی شخصی ایجاد می کند که هم امنیت فوق‌العاده‌ای دارد و هم خیال کاربران لحاظ ذخیره سازی داده راحت کرده است.

این ذخیره ساز تحت شبکه بصورت کاملاً مستقل و بدون وابستگی به نرم افزارهای جانبی راه اندازی و کار می کنند و در شبکه هائی که بر پایه سیستم عامل Microsoft Windows  طراحی شده اند براحتی با سیستمهای دیگر مانند سرور ایمیل Exchange  و سیستم مدیریت Active Directory  متصل شده و کارائی شبکه را بسیار بالا می برند .

چرا از ذخیره ساز کیونپ باید استفاده کنم ؟

مدیریت آن ساده است .
نیاز به تخصص خاص ندارد .
کاربری آن ساده است .
امنیت آن بالاست .
قیمت آن مناسب است .
سرعت عملکرد بالائی دارند .
امکان گسترش و ارتباط با سیستمهای دیگر را دارند .

با تلفن همراه خودم می توانم با ذخیره ساز کیونپ ارتباط برقرار کنم ؟

شما با استفاده از هر دستگاهی که امکان ارتباط با شبکه ، اینترانت و اینترنت را داشته باشد می توانید با ذخیره ساز کیونپ ارتباط برقرار کنید .

آرشیو دیتا ، بک آپ دیتا  وابسته به اینترنت می باشد ؟

ذخیره ساز کیونپ هیچگونه وابستگی به اینترنت ندارند و فقط در شبکه داخلی کار میکنند البته درصورتی که شما بخواهید ذخیره ساز کیونپ خود را از راه دور و از طریق اینترنت مدیریت کنید این امکان نیز وجود دارد .

 آیا ذخیره سازهای معمولی یا نرم افزارهای بک آپ گیری می توانند با ذخیره ساز کیونپ ارتباط داشته باشند ؟

هر دستگاه ذخیره ساز و هر نرم افزار بک آپ گیری که در بازار وجود دارد می تواند با کیونپ ارتباط یک طرفه یا دو طرفه برقرار کند .

مراحل ذخیره سازی و استفاده ازدیتا در  ذخیره ساز کیونپ چگونه است ؟

برای ذخیره سازی و استفاده ازدیتا راههای مختلفی وجو دارد که بستگی به سطح اطلاعات کاربران شبکه می توانید از آنها استفاده کنید . اما آسان ترین راه استفاده از MAP DRIVE  جهت کاربران میباشد . کاربر هر فایلی را که بخواهد ذخیره ، آرشیو یا در دسترسی داشته باشد کافی است از فرمان COPY + PASTE استفاده کند یا بروی فایل مربوطه در دیتا استور خود کلیک کند. همچنین  در هر زمان که نیاز داشته باشد از طریق برنامه های Web Browser وارد کارتابل خود شده و  به دیتای خود دسترسی پبدا می کند .

 حجم فایلهای ارسالی و دریافتی من در ذخیره ساز کیونپ چه میزان می باشد ؟

ذخیره ساز کیونپ فایلها را با هر حجمی  ذخیره ، آرشیو و قابل دسترس می کند .

ذخیره ساز کیونپ چه نوع فایل هایی را می توان ذخیره کند ؟

هر نوع فایلی که ماهیت دیتا برای سازمان یا شرکت ما را داشته باشد مانند : فایلهای عکس ، نقشه اسناد Word – PDF - Excel - بانکهای اطلاعاتی – فیلم و ......... .

آیا ذخیره ساز کیونپ من امن است؟

ذخیره ساز کیونپ ارائه شده ما دارای بیشترین امنیت در بین سایر سرورهای مشابه را دارند .همچنین در ذخیره ساز ۷کیونپ شما می توانید با استفاده از امکانات خود سیستم فایلها را کد گذاری کنید همچنین می توانید کاربران خود را در گروههای امنیتی مختلف قرار داده تا در هنگام باز کردن فایل ها ی خود از آنها رمز عبور گرفته و اجازه دسترسی به دیتا را بدهد .

آیا می توانم درهر لحظه گزارش میزان حجم دیتا ، منابع مورد استقاده و همچنین کاربرات آنلاین را مشاهده کنم ؟

سیستم گزارش گیری ذخیره ساز کیونپ بسیار کامل بوده و با داشتن یک سرویس Log گیری حرفه ای همه اطلاعات مربوط و عملکرد کاربران سیستم و هر نوع گزارش مورد نیاز را به شما در لحظه ارائه داده و یا برای شما ایمیل می کند .

آیا محصولات ذخیره ساز کیونپ فقط مختص شرکتها و ادارات بزرگ می باشد ؟

محصولات ذخیره ساز کیونپ برای هر نوع شرکت و سازمانی با هر ابعادی مناسب است و باید از مدل متناسب با آن سازمان استفاده گردد .

گارانتی و خدمات محصول شما چگونه است ؟

کلیه مدلهای ذخیره ساز کیونپ دارای ۵ – ۳ سال گارانتی شرکت کیونپ ایران بوده ، همچنین فروش ، توزیع و پشتیبانی اختصاصی توسط نمایندگی های فروش از جمله مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران صورت میگیرد . نصب سرویس بصورت رایگان بوده و خدمات پس از فروش ۱۰ سال نیز وجود دارد .