درباره ذخیره ساز کیونپ

ذخیره ساز کیونپ با رقبا چه تفاوتهائی دارد ؟

تفاوت ذخیره ساز عمدتا در سخت افزار و نرم افزارهای مورد استفاده در آنها می باشد . عمده ذخیره ساز هائی که در بازار وجود دارد در واقع دارای فریم ور fram ware متن باز بر پایه سیستم عامل لینوکس  هستند که بر روی یک اپلاینس نصب شده و کار می کنند . این گونه سیستمهای ذخیره ساز تحت شبکه به لحاظ  اینکه از معماری Open Source   استفاده می کنند علاوه بر اینکه از نظر امنیتی به هیچ وجه امن نیستند ، از نظر مدیریتی و رفع اشکالات بوجود آمده نیاز به تخصص خاص داشته و بسیار مشکل می باشد . مشکل دیگر فریم ور fram ware متن باز ذخیره ساز لینوکسی وابستگی آنها به متخصص های سیستم عامل می باشد . در صورتی که ذخیره ساز کیونپ مستقیما با سیستم عامل QTS  اختصاصی خود ارتباط دارد و نیاز به هیچ واسطی جهت کارایی و راندمان بالا ندارد .

ذخیره ساز کیونپ یک سیستم کاملا حرفه ای  بوده که شما براحتی می توانید آنرا در سازمان خود نصب ، تنظیم و استفاده کنید . مدیریت ذخیره ساز کیونپ نیاز به هیچگونه تخصص خاصی نداشته و با داشتن حد اقل اطلاعات در مورد شبکه می توان آن را مدیریت کرد .  این ذخیره ساز برای همه سازمانها و شرکتها در ابعاد مختلف مناسب است . همچنین با استفاده از محیط وب آن کلیه کارهای سطح مدیریتی و کاربری قابل استفاده میباشد  . ذخیره ساز کیونپ بدلیل امنیت بالای آن به هیج وجه امکان هک شدن ، ویروسی شدن و مشکلات امنیتی دیگر ندارد .

این ذخیره ساز تحت شبکه بصورت کاملاً مستقل و بدون وابستگی به نرم افزارهای جانبی راه اندازی و کار می کنند و در شبکه هائی که بر پایه سیستم عامل Microsoft Windows  طراحی شده اند براحتی با سیستمهای دیگر مانند سرور ایمیل Exchange  و سیستم مدیریت Active Directory  متصل شده و کارائی شبکه را بسیار بالا می برند .

چرا از ذخیره ساز کیونپ باید استفاده کنم ؟
مدیریت آن ساده است .
نیاز به تخصص خاص ندارد .
کاربری آن ساده است .
امنیت آن بالاست .
قیمت آن مناسب است .
سرعت عملکرد بالائی دارند .
امکان گسترش و ارتباط با سیستمهای دیگر را دارند .

با تلفن همراه خودم می توانم با ذخیره ساز کیونپ ارتباط برقرار کنم ؟
شما با استفاده از هر دستگاهی که امکان ارتباط با شبکه ، اینترانت و اینترنت را داشته باشد می توانید با ذخیره ساز کیونپ ارتباط برقرار کنید .

آرشیو دیتا ، بک آپ دیتا  وابسته به اینترنت می باشد ؟
ذخیره ساز کیونپ هیچگونه وابستگی به اینترنت ندارند و فقط در شبکه داخلی کار میکنند البته درصورتی که شما بخواهید ذخیره ساز کیونپ خود را از راه دور و از طریق اینترنت مدیریت کنید این امکان نیز وجود دارد .

 آیا ذخیره سازهای معمولی یا نرم افزارهای بک آپ گیری می توانند با ذخیره ساز کیونپ ارتباط داشته باشند ؟
هر دستگاه ذخیره ساز و هر نرم افزار بک آپ گیری که در بازار وجود دارد می تواند با کیونپ ارتباط یک طرفه یا دو طرفه برقرار کند .

مراحل ذخیره سازی و استفاده ازدیتا در  ذخیره ساز کیونپ چگونه است ؟
برای ذخیره سازی و استفاده ازدیتا راههای مختلفی وجو دارد که بستگی به سطح اطلاعات کاربران شبکه می توانید از آنها استفاده کنید . اما آسان ترین راه استفاده از MAP DRIVE  جهت کاربران میباشد . کاربر هر فایلی را که بخواهد ذخیره ، آرشیو یا در دسترسی داشته باشد کافی است از فرمان COPY + PASTE استفاده کند یا بروی فایل مربوطه در دیتا استور خود کلیک کند. همچنین  در هر زمان که نیاز داشته باشد از طریق برنامه های Web Browser وارد کارتابل خود شده و  به دیتای خود دسترسی پبدا می کند .

 حجم فایلهای ارسالی و دریافتی من در ذخیره ساز کیونپ چه میزان می باشد ؟
ذخیره ساز کیونپ فایلها را با هر حجمی  ذخیره ، آرشیو و قابل دسترس می کند .

ذخیره ساز کیونپ چه نوع فایل هایی را می توان ذخیره کند ؟
هر نوع فایلی که ماهیت دیتا برای سازمان یا شرکت ما را داشته باشد مانند : فایلهای عکس ، نقشه اسناد Word – PDF - Excel - بانکهای اطلاعاتی – فیلم و ......... .

آیا ذخیره ساز کیونپ من امن است؟
ذخیره ساز کیونپ ارائه شده ما دارای بیشترین امنیت در بین سایر سرورهای مشابه را دارند .همچنین در ذخیره ساز ۷کیونپ شما می توانید با استفاده از امکانات خود سیستم فایلها را کد گذاری کنید همچنین می توانید کاربران خود را در گروههای امنیتی مختلف قرار داده تا در هنگام باز کردن فایل ها ی خود از آنها رمز عبور گرفته و اجازه دسترسی به دیتا را بدهد .

آیا می توانم درهر لحظه گزارش میزان حجم دیتا ، منابع مورد استقاده و همچنین کاربرات آنلاین را مشاهده کنم ؟
سیستم گزارش گیری ذخیره ساز کیونپ بسیار کامل بوده و با داشتن یک سرویس Log گیری حرفه ای همه اطلاعات مربوط و عملکرد کاربران سیستم و هر نوع گزارش مورد نیاز را به شما در لحظه ارائه داده و یا برای شما ایمیل می کند .

آیا محصولات ذخیره ساز کیونپ فقط مختص شرکتها و ادارات بزرگ می باشد ؟
محصولات ذخیره ساز کیونپ برای هر نوع شرکت و سازمانی با هر ابعادی مناسب است و باید از مدل متناسب با آن سازمان استفاده گردد .

گارانتی و خدمات محصول شما چگونه است ؟
کلیه مدلهای ذخیره ساز کیونپ دارای ۵ – ۳ سال گارانتی شرکت کیونپ ایران بوده ، همچنین فروش ، توزیع و پشتیبانی اختصاصی توسط نمایندگی های فروش از جمله مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران صورت میگیرد . نصب سرویس بصورت رایگان بوده و خدمات پس از فروش ۱۰ سال نیز وجود دارد .