امتیاز 4.63 تعداد رای 31

خرید کیونپ

خرید کیونپ QNAP

خرید ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ (qnap buy)  یا NAS ابزاری بسیار مهم در شبکه بوده که با توجه به طراحی که مدیر شبکه در سیستم کاری خود انجام می دهد ممکن است نقشهای متفاوتی را در شبکه به عهده بگیرد . از طرفی ذخیره سازهای کیونپ نیز دارای مدلهای مختلفی بوده و انتخاب مدل مناسب برای استفاده بهینه بسیار مهم می باشد .

Network Attached Storage QNAP (NAS) سیستم هایی هستند که از یک یا چند هارد دیسک تشکیل شده است. کیونپ QNAP تبدیل به هاب پشتیبان شما می شود و با واحد ذخیره سازی که تمام فایل ها و رسانه های مهم مانند عکس ها، فیلم ها و موسیقی را شامل میشود سینک میگردد.

خرید کیونپ BUY QNAP

اولین موردی که باید در هنگام خرید کیونپ در نظر داشته باشید این است که ذخیره ساز شبکه ای QNAP قرار است که چه کاری را در شبکه شما انجام دهد . آیا می خواهید ذخیره ساز شبکه را بعنوان سیستم بکاپ اطلاعات استفاده کنید ، یا می خواهید از به عنوان سیستم File Server استفاده کنید .

ذخیره ساز کیونپ با داشتن سیستم عامل بسیار زیبا و قدرتمند QTS علاوه بر امکانات فوق سرویسهای بسیار دیگری نیز در اختیار شما قرار میدهد تا جائی که شما میتوانید با استفاده از یک دستگاه ذخیره ساز کیونپ همه نیاز های شبکه خود را مانند سرویس Active Directory – DNS – DHCP- File Sever – Backup Server را همگی در یک دستگاه سخت افزاری برآورده سازید .

نکته بسیار مهم دیگر در انتخاب و خرید کیونپ ، بهترین ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ این است که بدانید حجم کل اطلاعات شما به چه اندازه هست و یا در آینده خواهد بود . و اینکه نحوه قرار گیری هارد های شما در NAS با کدام نوع Raid بهتر است انجام شود . مجموع این اطلاعات شما را در انتخاب بهترین گرینه از بین انواع مدلهای ذخیره ساز QNAP یاری می رساند .نمایندگی کیونپ در ایران

شما می توانید جهت مشاوره خرید ذخیره ساز کیونپ و معرفی انواع مدلهای NAS QNAP با بخش فروش کیونپ مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران تماس گرفته و از راهنمائی های کارشناسان ما جهت خرید کیونپ از نمایندگی QNAP استفاده نمائید .

دفتر مرکزی مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران :

تلفن :

88543405

88544202

88544143

امتیاز دهید :