خرید کیونپ

خرید کیونپ QNAP

خرید کیونپ و مزایای بالقوه آن

خرید کیونپ از جمله موضوعاتی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. قبل از هر بحثی بپردازیم به این واحد ذخیره سازی که چه کارکردها و مزایایی در خرید آن برای افراد و کسب و کارها نهفته است. کیونپ، به سیستمی اشاره دارد، که با برخورداری از یک یا چندین هارد دیسک به اینترنت متصل گشته و همواره امکانات بالقوه ای در هنگام ذخیره سازی برای کاربران خواهد داشت. برای خرید کیونپ و بازدید از محصولات آن می توانید به نمایندگی کیونپ QNAP PARTNER مراجعه نمایید که طیف گسترده ای از محصولات این برند معروف را به تولید و عرضه می رساند.


خریذ دستگاه ذخیره سازی کیونپ 

به طور کلی می توانیم اظهار نماییم، کیونپ مرکز backup شما جهت ذخیره سازی تمامی فایل ها اعم از موسیقی، عکس، ویدیو و تمامی فایل های مهم و ضروری می باشد. خرید کیونپ تمامی نگرانی های شما را در رابطه با ذخیره داده ها از بین برده و با امنیتی که به عمل می آورد، نقش کلیدی و موثری در ذخیره فایل های مهم خواهد داشت. یکی از موضوعاتی که موجب گشته خرید کیونپ با موج عظیمی از هواداران روبرو گردد، این است که این سیستم ذخیره سازی با هر نوع هارد دیسکی که تا به حال دیده اید، تفاوت دارد. 
با توجه به اینکه به اینترنت متصل می گردد، سیستمی آنلاین بوده و همیشه در هر کجا که بخواهید، در دسترستان خواهد بود. اگر بخواهیم به توانایی های این سیستم اشاره کنیم، می توان گزینه های متعددی را لیست کرد، از جمله آنان، سیستم عامل QTS زیبا و بصری، مدیریت فایل بسیار توانا، مدیر بارگیری، مدیر پشتیبان، مرکز چند رسانه ای و بسیاری از موضوعات دیگر، که با خرید کیونپ می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. 
 

مزایای خرید دستگاه کیونپ

خرید کیونپ متناسب با نیاز ‌ها و بودجه شما

سیستم NAS (ذخیره ساز  متصل به شبکه) نوعی راه حل متمرکز برای ذخیره سازی است که از طریق شبکه می توانید به آن دسترسی داشته باشید. با استفاده از این سیستم، می توانید به راحتی داده‌های تان را ذخیره سازی کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. هر NAS ویژگی‌ها و الزامات خاص خود را دارد. آیا این سیستم را برای استفاده خانگی می خواهید یا برای یک دفتر کار کوچک؟ آیا می خواهید از آن به جهت یک گروه کاری کوچک یا متوسط استفاده کنید، یا برای یک بیزینس بزرگ؟ بسته به این موارد، الزامات NAS شما فرق خواهد کرد.
 هر سیستم NAS نیاز‌های متفاوتی دارد. این نیاز‌ها ممکن است بر اساس عملکرد، قابلیت رمز گذاری، کد گذاری ویدیو، سهولت استفاده، ظرفیت، و ... متفاوت باشند. وقتی قصد خرید کیونپ را دارید، گزینه‌های زیادی وجود دارد و این موضوع می تواند گاهی گیج کننده باشد! چطور باید ذخیره ساز کیونپ مناسب برای خودتان را انتخاب کنید که هم با نیاز‌های تان سازگاری داشته باشد، و هم متناسب با بودجه شما باشد؟ در ادامه به پاسخ این سوال خواهیم رسید!

کدام نوع ذخیره ساز کیونپ را خریداری کنم؟

  انتخاب ذخیره ساز کیونپ مناسب، کار سختی نیست! کافی است به سوال‌های زیر پاسخ دهید تا بهترین ذخیره ساز کیونپ که مناسب با نیاز‌های تان باشد را تشخیص دهید. 

1. به چه میزان ظرفیت نیاز دارید؟

شاید به نظر برسد که این سوال، سوال پیش پا افتاده ای است. اما در واقع، جواب دادن به آن گاهی می تواند مشکل باشد. جواب این سوال، مهم ترین چیزی است که برای خرید کیونپ باید بدانید. بنابراین، بیایید از خودمان بپرسیم که " چطور باید ظرفیت مورد نیاز برای کیونپ NAS را محاسبه کنیم؟" برای این سوال، جواب‌های گوناگونی در دست است.  در واقع جواب آن، به این موضوع بستگی دارد که چه نوع فایلی را می خواهید در آن ذخیره کنید، و چه تعداد از این نوع فایل‌ها را باید ذخیره کنید. 

 معمولا می توانید تمام فایل ‌های تان را در این دسته بندی‌ها جای دهید: موسیقی، عکس، ویدیو و اسناد. برای رسیدن به جواب سوال قبلی، به این سوالات پاسخ دهید:

•    فایل‌ های موسیقی تان از چه کیفیتی برخوردار هستند؟
•    عکس ‌های تان با چه فرمتی ذخیره شده اند؟
•    آیا ویدیو‌ های تان در فرمت DVD ذخیره شده اند یا Blue-ray ؟

باید اشاره کنیم که فایل‌های متنی و اسناد، از فایل‌های چند رسانه ای (مولتی مدیا) بسیار کم حجم تر خواهند بود. این فایل‌ها معمولا چند ترابایت حجم دارند (معمولا 4 تا 8 ترابایت). البته این موضوع بستگی به این دارد که چه تعداد فایل باید ذخیره سازی کنید.  
بسیار مهم است که به این نکته نیز توجه داشته باشید: فایل ‌های شما در آینده رو به افزایش خواهند رفت. بنابراین، هنگام خرید کیونپ ، فقط میزان ظرفیتی که در حال حاضر به آن نیاز دارید را در نظر نگیرید. بلکه باید در نظر داشته باشید که در آینده به چه میزان ظرفیتی نیاز خواهید داشت. توصیه می کنیم که سیستمی را انتخاب کنید که ظرفیت آن کمی از آنچه احتیاج دارید بیشتر باشد تا در آینده با مشکلی روبرو نشوید.

2. چند نفر به طور همزمان به این سیستم دسترسی خواهند داشت

سرعت انتقال و زمان پاسخگویی سیستم NAS، به این موضوع بستگی خواهد داشت که چند نفر به طور همزمان باید از آن استفاده کنند. اگر هنگام خرید کیونپ پیش بینی می کنید که کمتر از 10 نفر به این سیستم دسترسی خواهند داشت، NAS خانگی برای شما مناسب است. این نوع NAS گزینه ای اقتصادی است که عملکرد متوسطی دارد. اما اگر می خواهید از NAS به عنوان یک سرور مولتی مدیا استفاده کنید، بهتر است سیستمی را انتخاب کنید که سطح CPU بالاتری داشته باشد. هرچه سطح CPU آن بالاتر باشد، بهتر است!
 اگر پیش بینی می کنید که بیشتر از 10 نفر به این سیستم دسترسی خواهند داشت، سیستم SMB NAS برای شما مناسب تر خواهد بود. این  NAS‌ها می توانند تعداد کاربران بیشتری را پشتیبانی کنند. به علاوه، عملکرد سریع تری نیز خواهند داشت. اگر پیش بینی می کنید که بیش از 100 کاربر از این سیستم استفاده خواهند کرد، یک Enterprise NAS خریداری کنید. این نوع NAS عملکرد بسیار قدرتمندی دارد و قادر است صد‌ها کاربر را به طور همزمان پشتیبانی کند. بنابراین، هنگام خرید کیونپ حتما این موضوع را در نظر بگیرید. 

3. چه استفاده ای از این ذخیره ساز خواهید کرد؟

ویژگی ‌های مورد نیاز برای NAS، بستگی به نوع استفاده شما از آن خواهد داشت. برای مثال، اگر از NAS به عنوان سرور رسانه ای استفاده می کنید، بهتر است که سیستم تان قابلیت رمز گذاری فایل‌ های رسانه ای را داشته باشد. NAS‌ های گوناگونی وجود دارند که از این قابلیت برخوردار هستند. از جمله مجموعه‌های TS-x51، TS-x53a، TVS-x71 کیونپ. 

بیایید استفاده‌های گوناگونی که ممکن است از NAS به عمل بیاید را دسته بندی کنیم. هنگام خرید کیونپ ، به این دسته بندی‌ها توجه کنید:

•    بک آپ گیری از فایل‌ ها 

به طور کلی می توان گفت اکثر سیستم‌های ذخیره ساز کیونپ، قادر هستند نیاز شما برای بک آپ گیری از فایل ‌ها را برآورده کنند. از سیستم‌های Home/SOHO گرفته تا Enterprise Nas.  اگر هدف شما فقط بک آپ گیری از فایل‌ها است، می توانید آن نوع سیستمی که برای تان اقتصادی تر است را انتخاب کنید. 

•    سرور رسانه ، پخش کننده رسانه

آیا قصد شما از خرید کیونپ ، این است که از آن به عنوان سرور رسانه ای یا پخش کننده رسانه ای استفاده کنید؟ در این صورت، توصیه می شود که یک NAS با عملکرد بالا انتخاب کنید که از قابلیت رمزگشایی سخت افزار H.262  برخوردار باشد. برخی از سیستم ‌های NAS موجود در بازار از خروجی HDMI نیز برخوردار هستند. در این صورت، NAS شما دیگر فقط یک سرور پخش کننده رسانه نخواهد بود. بلکه شاهکاری است که می توانید آن را کنار تلویزیون تان قرار دهید و به طور مستقیم، خروجی آن را روی تلویزیون پخش کنید!

•    فضای مجازی سازی

برای ذخیره سازی مجازی سازی نیاز به عملکرد بالا،  CPU‌های چند هسته ای و همچنین حافظه بالایی خواهید داشت. CPU NAS مبتنی بر INTEL با حافظه اضافی نصب شده، می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که می خواهند با خرید ذخیره ساز کیونپ، از آن به عنوان فضای مجازی سازی استفاده کنند. 

•    VLAN

اگر مایل هستید از سیستم NAS به عنوان VLAN استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم سیستمی مانند 10GbE را خریداری کنید که عملکرد شبکه آن بالا باشد، و از پورت‌ های مولتی LAN برخوردار باشد.

•    میزبان مجازی سازی

سیستم ‌های معدودی وجود دارند که قادر هستند به عنوان میزبان مجازی سازی عمل کنند. اگر قصد تان از خرید ذخیره ساز کیونپ این است که از آن به عنوان میزبان مجازی سازی استفاده کنید، دستگاهی را انتخاب کنید که از خصوصیات زیر برخوردار باشد:
 این دستگاه باید از CPU چند هسته ای برخوردار باشد. همچنین، باید از حافظه اضافی برای به اشتراک گذاری منابع پردازش با دیگر VM‌ها نیز برخوردار باشد. عواملی که ذکر شد، اصلی ترین نکاتی هستند که برای انتخاب ذخیره ساز کیونپ مورد نیاز تان باید به آن ‌ها توجه کنید. با این حال، گاهی گزینه‌ های بسیار زیادی وجود دارند و ممکن است انتخاب میان آنها سخت باشد. اگر قصد خرید خرید کیونپ را دارید اما دقیقا نمی دانید که کدام نوع از این سیستم‌ ها برای شما مناسب خواهد بود، حتما با ما تماس بگیرید. مشاورین حرفه ای ما مشتاقانه در خدمت شما هستند تا شما را در انتخاب NAS مناسب به بهترین شکل راهنمایی کنند کیونپ دستگاهی است که شما می توانید آن را با خانواده، دوستان و همچنین همکاران خود به اشتراک بگذارید ما در این بخش از مقاله یک سری از مزایای مهم خرید این دستگاه را برای شما عزیزان لیست کرده ایم. بیایید با هم برخی از ویژگی های خاص آن را ببینیم.

1.    ذخیره نمودن داده ها

زمانی که شما اقدام به خرید کیونپ می نمایید، می توانید از طریق آن حجم بسیار عظیمی از داده ها و فایل های خود را در آن ذخیره نمایید. این ظرفیت ذخیره حجم داده ها نیز به خود شما بستگی دارد، که تا چه حد آن را تنظیم نموده اید. 

2.    پشتیبان گیری داده ها

با خرید کیونپ بعد از ذخیره کردن و تنظیم، به طور خودکار تمامی داده ها و اطلاعات شما درون دستگاه پشتیبانی می گردند. یعنی هیچ پرونده ‌ای را در صورت خرابی کامپیوتر و یا دستگاه از دست نخواهید داد و در صورت ایجاد هر گونه مشکلی، اطلاعاتتان باقی خواهند ماند.
 
مزایای خرید کیونپ

3.    اشتراک گذاری آسان داده ها

با خرید کیونپ اشتراک گذاری فایل ها با دیگران به راحتی صورت می پذیرد. گاهی اوقات ما در محل کار خود با این سوال که چگونه می توانم این فایل را ارسال کنم؟ روبرو می شویم. دیگر نیازی نیست که به  بارگذاری یا ضمیمه کردن پرونده بپردازید. با دستگاه کیونپ، فایل و داده های خود را به راحتی به اشتراک بگذارید.

4.    مدیریت کردن داده ها

مدیریت کردن داده ها با استفاده از این دستگاه کاری بسیار راحت است. ممکن است این اتفاق برای همه ما پیش آید، که فایلی را در مکانی ذخیره نموده ایم، اما نمی توانیم آن را پیدا کنیم. اگر شما تمامی فایل های خود را در یک مکان قرار دهید، با خرید کیونپ به راحتی و در عرض چند ثانیه به هر پرونده ای که بخواهید می توانید دسترسی داشته باشید.

خرید کیونپ در ایران

 

ایجاد امنیت فایل ها با خرید کیونپ

امروزه گزارشات بسیاری به دست رسیده است که حملات باج افزاری با استفاده از حدس زدن رمز عبور افزایش پیدا کرده است. سرقت اطلاعات مدیریتی دستگاه برای هر سازمان و کسب و کاری می تواند بسیار دلهره آور باشد. به همین جهت امروزه بیشتر جوامع برای حفظ امنیت داده های خود به خرید کیونپ می پردازند. کیونپ دستگاه ذخیره سازی است که از ویژگی های امنیتی بسیاری برخوردار می باشد. این ویژگی ها شامل محافظت نمودن از ورود به شبکه، کنترل قدرتمند ورود و دسترسی به سیستم، اسنپ شات ها و ... هستند.
ما برای محافظت چندگانه از پرونده های شما به چند راه حل اشاره خواهیم نمود که قطعا کاربردی هستند. در هنگام خرید کیونپ حتما از رمز عبورهای قوی استفاده کنید. رمز عبوری توصیه می گردد که حداقل ۸ کاراکتر داشته و یک عدد و یک کاراکتر خاص باشد. اولین خط دفاعی شما در تمامی سیستم ها همین رمز عبور اصولی است. گاهی اوقات افراد برای وارد شدن به سیستم، هزاران رمز عبور احتمالی را وارد می کنند تا شاید بتوانند به شبکه وارد شوند. اما کیونپ از تمامی این حملات احتمالی با محافظت از دسترسی به شبکه جلوگیری می نماید.
 
امنیت داده با خرید کیونپ

شما می توانید با خرید کیونپ تلاش برای وارد نمودن رمز عبور را به تعداد محدودی تنظیم کنید و بعد از چندین بار تلاش دستگاه دیگر اجازه تکرار آن را نخواهد داد. این گونه می توانید تمامی فایل های خود را در امان نگه دارید. آخرین موضوعی که به آن توصیه اکید داریم، غیر فعال کردن پورت ها و سرویس های غیر ضروری است. زمانی که بعد از خرید کیونپ و تنظیم آن، تمامی سرویس ها و فایل های غیر ضروری را غیر فعال کنید، سود جویان دیگر اجازه دسترسی به پرونده ها را نخواهند داشت.

خرید کیونپ برای صنایع گوناگون

امروزه با توجه به کاربرد و کارکردهایی که برای این دستگاه ذخیره سازی نام بردیم، تقاضا برای خرید کیونپ بسیار افزایش یافته است. با توجه به اینکه میزان داده های دیجیتال در حال رشد می باشد، هر بخش دولتی، سازمان و موسسه ها نیز به شبکه های ذخیره سازی نیاز دارند. کیونپ نیز یک راه کار ذخیره سازی عالی و مطمئنی است که برای فعالیت در محیط های اداری ساخته شده و اعتبار، امنیت و ارزش را با خود به همراه دارد. QNAP فایل ها را با رعایت اصول و به طور کاملا منحصر به فرد انتقال داده و به آسانی نیز آنان را به اشتراک می گذارد.
از این رو، بهترین بهره برداری و سطح کیفی رشد را می توانید در شرکت هایی که از سیستم کیونپ استفاده می کنند، مشاهده نمایید. خرید کیونپ یک راهکار کاملا منحصر به فرد برای صنایع گوناگون بوده که از طریق آن بسیاری از کارها به آسانی صورت پذیرفته و تنها در عرض چند ثانیه می توانند، فایل ها را انتقال و دریافت کنند. لازم به ذکر است شما با خرید کیونپ تنها با یک دستگاه ذخیره سازی ساده روبرو نخواهید شد. این دستگاه، یک دستگاه هوشمند و عملکردی است، که مزایای متنوعی را شامل می گردد. 
 
خرید کیونپ برای شرکتها

شرکت ها و کسب و کارها باید به این موضوع واقف باشند که این روزها تنها فعال بودن در بازار موجب رشد و رونق آنان نمی گردد. شما باید صدای کاربران و مشتریان خود را بشنوید و با آن ها ارتباطی دوگانه داشته باشید. با خرید کیونپ نظر کاربران به شما و محصولات شما جلب شده و همواره مانند یک پل ارتباطی عمل می کند. در ادامه با ما همراه باشید، تا بیشتر در رابطه با این سیستم منحصر به فرد به گفت و گو بپردازیم.

نگاهی بر برند کیونپ و خرید محصولات آن

گاهی اوقات افراد زمانی که با برند کیونپ آشنا می گردند، این سوال را از خود می پرسند که چرا خرید کیونپ برای سازمان و جوامع تا این حد حائز اهمیت است. ببینید دوستان، در حقیقت برند کیونپ قدمی به سوی تحول دیجیتالی و نوآوری می باشد و در کل می توان سه مؤلفه را برای آن در نظر گرفت. شبکه هوشمند، ذخیره سازی هوشمند و ویدیو هوشمند که از این رو برای سرمایه گذاری در فناوری های جدید روشی کاملا سودمند و منحصر به فرد است.
 
نگاهی بر محصولات و خرید کیونپ

شرکت کیونپ که این روزها سرو صدای بسیاری برپا کرده است در سال 2004 تأسیس و شروع به فعالیت نموده و شما می توانید محصولات ارزشمند و بالقوه آن را در وب سایت نمایندگی کیونپ ایران مشاهده نمایید. خرید کیونپ از این مرکز نمایندگی موجبات اطمینان و اعتماد را در شما به عمل خواهد آورد و شرکت و سازمان شما را با این مهندسی نرم افزار بی نظیر خود، از این رو به آن رو می کند. جهت مشاهده تمامی محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در خرید کیونپ به چه عواملی باید توجه داشت؟

زمانی که بحث خرید کیونپ به میان می آید، شاید اولین سؤالی که مطرح گردد، این باشد که برای کسب و کار ما کدام بهتر است؟ درست است که برای انتخاب گزینه های متعددی دارید که هر کدام از کارکردهای متفاوتی داشته و با قیمت های گوناگونی در بازار وجود دارند، بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم قبل از خرید کیونپ حتما با مشاوران و کارشناسان ما گفت و گو کنید. ما در این بخش به شما در این رابطه کمک خواهیم کرد.
 
خرید محصولات کیونپ

•    همانطور که خود می دانید یکی از وظایف اصلی کیونپ پشتیبان گیری و ذخیره سازی می باشد. به همین خاطر قبل از خرید کیونپ، کاربر در وهله اول باید کل داده های مورد نیاز خود را محاسبه نماید. NAS باید بتواند پاسخ گوی ذخیره داده های شما در آینده نیز باشد. 

•    در مرحله دوم باید در نظر بگیرید که کیونپ را برای چه چیزی می خواهید. QNAP NAS برای بسیاری از عملکردها از جمله ذخیره سازی، پشتیبانی، سرور رسانه و فایل، میزبان ماشین مجازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شما قبل از خرید کیونپ در نظر بگیرید که از دستگاه ذخیره سازی خود چه انتظاری دارید و مطابق با آن محصولی کاربردی و مطمئنی را انتخاب نمایید. اگر QNAP شما فقط قرار است که به ذخیره تصاویر بپردازد، با این حساب نیازی نیست دستگاهی خریداری کنید که محتوای فیلم 4K را پخش نماید. این گونه در هزینه خرید کیونپ نیز صرفه جویی خواهید نمود. 

•    با در نظر گرفتن این موارد، حال دیگر شما می توانید کیونپ محبوب و مورد نظر خود را خریداری نمایید. شرکت ما با در نظر داشتن نیاز شما کاربران انواع این دستگاه ها را در هر مدل و اندازه ای که بخواهید عرضه می نماید.
 

خرید کیونپ

خرید کیونپ در هر نوع و مدلی که بخواهید، در نمایندگی فروش آن برای شما دوستان گرامی تعبیه شده است. شما می توانید با بررسی نمودن قیمت ها و اطلاعات هر کدام از این محصولات، محصول نهایی خود را انتخاب کرده و در نهایت به ثبت برسانید. مزایای بالقوه این سیستم را در هنگام استفاده کردن به خوبی می توانید مشاهده کنید. محیط کاری خود را با کیونپ بهبود بخشیده و به رشد شرکت و سازمان خود کمک کنید.
 
عملکرد و کارایی کیونپ

نمایندگی کیونپ QNAP PARTNER که به تولید و عرضه دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه NAS می پردازد، انواع گوناگونی از این محصولات را در مدل های کیونپ مدل سازمانی، کیونپ مدل کوچک و کیونپ مدل متوسط به عرضه می رساند. اگر هر گونه سوال و نظری در رابطه با این سیستم داشته باشید، در هنگام خرید کیونپ می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که در هنگام خرید به نکاتی که در طول مطلب اشاره نمودیم، حتما توجهات لازم را داشته باشید. ایمنی و امنیت پرونده های سازمان خود را با دستگاه ذخیره سازی QNAP تجربه کنید. 
 

خرید ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ (qnap buy)  یا NAS ابزاری بسیار مهم در شبکه بوده که با توجه به طراحی که مدیر شبکه در سیستم کاری خود انجام می دهد ممکن است نقشهای متفاوتی را در شبکه به عهده بگیرد . از طرفی ذخیره سازهای کیونپ نیز دارای مدلهای مختلفی بوده و انتخاب مدل مناسب برای استفاده بهینه بسیار مهم می باشد .

Network Attached Storage QNAP (NAS) سیستم هایی هستند که از یک یا چند هارد دیسک تشکیل شده است. کیونپ QNAP تبدیل به هاب پشتیبان شما می شود و با واحد ذخیره سازی که تمام فایل ها و رسانه های مهم مانند عکس ها، فیلم ها و موسیقی را شامل میشود سینک میگردد.

خرید کیونپ BUY QNAP

اولین موردی که باید در هنگام خرید کیونپ در نظر داشته باشید این است که ذخیره ساز شبکه ای QNAP قرار است که چه کاری را در شبکه شما انجام دهد . آیا می خواهید ذخیره ساز شبکه را بعنوان سیستم بکاپ اطلاعات استفاده کنید ، یا می خواهید از به عنوان سیستم File Server استفاده کنید .

ذخیره ساز کیونپ با داشتن سیستم عامل بسیار زیبا و قدرتمند QTS علاوه بر امکانات فوق سرویسهای بسیار دیگری نیز در اختیار شما قرار میدهد تا جائی که شما میتوانید با استفاده از یک دستگاه ذخیره ساز کیونپ همه نیاز های شبکه خود را مانند سرویس Active Directory – DNS – DHCP- File Sever – Backup Server را همگی در یک دستگاه سخت افزاری برآورده سازید .

نکته بسیار مهم دیگر در انتخاب و خرید کیونپ ، بهترین ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ این است که بدانید حجم کل اطلاعات شما به چه اندازه هست و یا در آینده خواهد بود . و اینکه نحوه قرار گیری هارد های شما در NAS با کدام نوع Raid بهتر است انجام شود . مجموع این اطلاعات شما را در انتخاب بهترین گرینه از بین انواع مدلهای ذخیره ساز QNAP یاری می رساند .نمایندگی کیونپ در ایران

شما می توانید جهت مشاوره خرید کیونپ و معرفی انواع مدلهای NAS QNAP با بخش فروش کیونپ مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران تماس گرفته و از راهنمائی های کارشناسان ما جهت خرید کیونپ از نمایندگی QNAP استفاده نمائید .

دفتر مرکزی مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران :

تلفن :

02159131