خدمات کیونپ

کیونپ یک شرکت تایوانی است که  از سال ۲۰۰۴ میلادی به صورت رسمی در زمینه ی تجهیزات ذخیره ساز تحت شبکه و امنیت شبکه ای شروع به فعالیت کرده است. کیفیت محصولات این برند وابستگی افراد به تکنولوژی را بیشتر کرده و سرعت فعالیت های آن ها را بالا تر برده است. این برند هم اکنون به سبب تلاش های مستمر و کیفیت محصولاتش به عنوان یکی از برندهای موفق جهانی شناخته شده و در حال حاضر نیز مشغول به فعالیت است. خدمات کیونپ در سطح جهانی ارائه می گردند. شبکه ی فروش کیونپ علاوه بر پشتیبانی فنی قوی، به مشتری اطمینان می دهد که با خیالی آسوده از این برند خرید نموده و نگران خدمات پس از فروش آن نباشد. اگر مایلید در ای مورد بیشتر بدانید این مقاله در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. 

شرکت کیونپ و خدمات ارزنده ی آن qnap services

 

.استفاده ی آسان، عملکرد با کیفیت، سرعت بالا، ظرفیت وسیع برای ذخیره سازی، دوام عالی و امنیت فوق العاده از خصوصیات اصلی محصولات و خدمات کیونپ می باشد. این برند به شکلی خلاقانه تکنولوژی ها و طرح های گوناگونی را در راستای تولید محصولات خود ترکیب نموده است که این موضوع سبب اثر بخشی و ارتقاء محصولات کیونپ گردیده است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات NAS ارائه داده است که مطابق با نیاز و استفاده ی تمامی سطوح شبکه ها است. محصولات ذکر شده قابلیت پشتیبانی از 1 تا 8 هارد دیسک SATA I,II,III را داشته و دارای پردازنده های متنوع شرکت و, Marvell و Intel  هستند.

.تجهیزات و خدمات کیونپ در خصوص ذخیره سازی  به 3 دسته ی اصلی بر اساس نحوه ی استفاده تقسیم می شود که هر یک مختص گروهی خاص تنظیم شده است.

 در زیر به این ۳ دسته اشاره شده است:

 SOHO : مخصوص تجارت های کوچک و کاربران خانگی
 SMB : مخصوص شرکت ها و ادارت متوسط و رو به رشد 
Enterprise : مخصوص شبکه های بزرگ و توسعه یافته 

کیونپ امکان چه نوع دسترسی هایی از راه دور فراهم می کند؟

MycloudNAS : یک دستگاه ذخیره ساز ابری با کاربری آسان است که یک فضای  اختصاصی را برای NAS ایجاد می کند که به کاربران اجازه میدهد به تمام محتوای دیجیتال خود یکجا دسترسی داشته و امکان دسترسی به فایل ها را در هر زمان و هر مکان برای آن ها فراهم کرده است.
DDNS : QNAP NAS به خوبی DDNS را ساپورت می کند. به این معنی که کیونپ به جای استفاده از یک IP طولانی از یک URL  کوتاه که حفظ کردنش آسان است استفاده می کند و به این طریق دسترسی سریع و آسان به سرور را روی اینترنت امکان پذیر می نماید. این قابلیت کیفیت خدمات کیونپ را ارتقاء بخشیده علاوه بر راحتی از اتلاف وقت نیز جلوگیری نموده است 

اپلیکیشن های موبایل : در این خصوص چندین برنامه ی موبایل تنظیم شده است از جمله Qmobile Qfile ، ،  Qmusic، Qmanager ، Vmobile و Vcam. 

برند کیونپ در طول سال های فعالیت خود چه خدماتی ارائه داده و مراحل پیشرفت خود را به چه صورت طی نموده است؟

    تاسیس این برند به عنوان نقطه ی شروع فعالیت مستقل و رسمی برند کیونپ در راستای تحول در دنیای دیجیتال بود که  در سال ۲۰۰۴ صورت گرفت.
    یکپارچه شدن ایستگاه بارگیری و ایستگاه چند رسانه ای در سال ۲۰۰۶ اقدامات این شرکت را وارد مرحله ی جدیدی کرد که تحولات نوینی در پی داشت.
    قابلیت پشتیبان گیری ابری شخص ثالث که در سال ۲۰۰۹  به مجموعه قابلیت ها و خدمات این برند اضافه شد و گامی جدید در راستای ارائه خدمات این برند بود.
    سری پیشرفته SMB Turbo NAS TS-x79 را با پورت LAN 10GbE در سال ۲۰۱۱ راه اندازی کرد .
     ایستگاه مجازی سازی که به عنوان یکی از فناوری های قدرتمند کیونپ شناخته می شود در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد که با قابلیت های بسیاری که ارائه می دهد موجب شد توجه مخاطبان جدیدی به این برند جلب شود.
    دستگاه کیونپ رده سازمانی دو کنترله در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد و بر کیفیت و قابلیت محصولات و خدمات کیونپ افزود
    اولین   NAS مدل TS-x22 در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کرد.
    اولین رسانه ی خانگی با PCle در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد که ابعاد جدیدی از مصرف خانگی این محصولات را ظاهر نمود و درجه ی جدیدی از آسانی را برای کارها فراهم کرد.
    درگاه ذخیره سازی ابری تلفیقی در سال ۲۰۱۹ ارائه شد یعنی فضای خصوصی و عمومی را با هم ادغام میکرد.

همان طور که مشخص است شرکت کیونپ به عنوان برندی موفق ، پویا و در حال یادگیری به صورت مستمر بر خدمات، محصولات و قابلیات خود می افزاید که این موضوع یکی از عوامل اصلی رشد و پیشرفت این برند است . شرکت کیونپ بیش از 300 مهندس تحقیق و توسعه دارد که مستمرا در حال تولید یادگیری های جدید هستند. به نظر می رسد دغدغه ی توسعه ی خدمات باعث شده این برند به افرادی که از خدمات کیونپ و محصولات آن استفاده می کنند اطمینان دهد که می توانند  به روز باشند و از خدمات بیشتری بهره مند گردند.

نکاتی درباره ی  خدمات کیونپ about qnap notic

 

ایستگاه مجازی ساز کیونپ

•    آیا تا به حال در مورد قابلیت مجازی سازی در کیونپ شنیده اید؟ این قابلیت باعث سرعت عمل و راحتی کار شما می شود  نصب ساده یکی از مزیت های ایستگاه مجازی ساز است. شما می توانید ایستگاه مجازی‌ سازی را به راحتی و فقط با یک کلیک از سایت دانلود کرده و نصب نمایید. برای نصب برنامه ایستگاه مجازی سازی، کافی است به عنوان administrator وارد NAS Desktop شوید. به "مرکز برنامه"> "ایستگاه مجازی سازی" بروید و روی "افزودن به "QTS کلیک کنید. به همین سادگی! پس از اتمام نصب ، کافی است گزینه ی اجرا را بزنید و از خدمات کیونپ استفاده کنید.

•    لازم نیست نگران اطلاعات از دست رفته ی خود باشید زیرا هیچ یک از اطلاعات شما به صورت کامل و برای همیشه پاک نمی شوند. اگر به صورت اتفاقی اختلالی در ماشین مجازی ساز رخ داد  ایستگاه مجازی ساز  اطلاعات را بازیابی کرده و نسخه ی پشتیبان را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از خدمات ارزنده ی کیونپ تهیه ی نسخه ی پشتیبان از ماشین های مجازی است. 


•    تعامل ساده با ماشین‌های مجازی: کاربر می‌تواند با چند کلیک ساده ورودی‌ها و خروجی‌هایی مبتنی بر فرمت‌های فایلی ova ،  vmx،  ovf و qvm از ماشین‌های مجازی دریافت کن

بهترین  NAS  ها برای استفاده خانگی کدامند؟

H 231 : این دستگاه به راحتی نصب و راه اندازی می شود. یک راه حل ذخیره سازی فشرده متصل به شبکه است که برای ساده سازی داده ها و مدیریت چند رسانه ای شما طراحی شده است. خصوصیات این دستگاه سبب می شود که این دستگاه قابلیت های متفاوتی داشته باشد؛ 
 قابلیت اشتراک گذاری آسان  ، پخش با کیفیت ویدئو  ، نمایه سازی عکس ها ،  محافظت از حافظه  ، قابلیت بازیابی عکس ها، امکان دسترسی از راه دور   ، سرعت بالا ، پشتیبانی طیف گسترده ای از برنامه های شخص ثالث از جمله Plex, BitTorrent Sync, and GitLab
QNAP TS-251D-4G-US : اگر DS220 در دسترس نبود، این دستگاه بهترین گزینه است و در برخی موارد از جمله پخش با کیفیت ویپو و عکس، سرعت انتقال فایل ها، پشتیبان گیری مستمر فایل ها و... با DS220  مشترک است.

+H 230 : اگر به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید این دستگاه را انتخاب کنید. شما به همه برنامه های تلفن همراه یکسان برای پخش ، پشتیبان گیری و سایر موارد مربوط دسترسی دارید. از آن جا که این مدل دارای دو محفظه ی ذخیره سازی است می توانید به راحتی از تنظیمات مختلف ذخیره سازی استفاده کنید که حفاظت و عملکرد بهتر داده ها را ارائه می دهد. 
سرعت خواندن و نوشتن NAS در سری  دستگاه های خانگی و سازمانی چقدر است؟

دستگاههای NAS از بالاترین عملکرد در بازار NAS برخوردار است. 

سرعت خواندن سری های SOHO NAS :  50 MB 
سرعت نوشتن آن :  60MB 

سرعت خواندن سری های SMB : 221 MB 
 سرعت نوشتن آن : 220.8MB  

 سطح سری معمولی شرکتی : MB  2025
سرعت نوشتن آن : MB  202.8

هر یک از دستگاههای NAS ما پهنای باند شما را به صورت کامل اشباع می کند.

در مقاله ی فوق برخی از امکانات قابلیات و خدمات کیونپ ذکر شد. با توجه به نیاز روز افزون بشر به تکنولوژی و همچنین با در نظر گرفتن نقاط قوت کیونپ در عرصه ی فعالیت خود، تمرکز این شرکت بر آن است که مستمرا قابلیت ها و امکانات جدیدی برای مخاطبان فراهم میشود. شما میتوانید به راحتی از طریق سایت انفورماتیک این از اطلاعات را دنبال کنید و اگر مایل هستید درباره ی  خدمات کیونپ، به روز رسانی ها و  یا قیمت محصولات آن بیشتر بدانید به سایت https://qnapnas.ir مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود درباره ی برند کیونپ را بیابید.