حریم خصوصی کیونپqnap privacy

حریم شخصی هر مشتری

حفاظت از حریم شخصی هر مشتری، کارمند و فروشنده‌ای، یکی از گام ‌های اصلی در بدست‌ آوردن و حفظ اعتماد شما در سیستم QNAP می‌باشد. این سیستم به عنوان یک سیستم جهانی، در پی توسعه سیاست‌هایی جهت حفظ حریم خصوصی افراد در ابعاد مختلف این شرکت و سیستم می‌باشد. البته اخطاریه حریم خصوصی این سیستم، شامل سرویس‌ها و ‌برنامه‌های ثالثی که قصد دسترسی از طریق لینک‌های قرار گرفته بر روی سایت QNAP.COM را داشته باشند، نمی‌شود. دسترسی به این لینک‌ها، منجر به دسترسی شخص یا سرویس ثالث به مجموعه‌ای از اطلاعات شخصی شما می‌شود. 
 
حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما اهمیت بسیاری دارد.

کیونپ حفظ امنیت اطلاعات شخصی

از آنجایی که ما کنترلی بر روی این سرویس‌ها و وبسایت‌ها نداریم و آنها سیاست‌های خاص خود را دارند، به شما توصیه می‌کنیم که سیاست‌های حریم خصوصی آنها را، قبل از کار کردن با آنها، مطالعه کنید. حریم خصوصی شما اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد. ما خدمات و محصولاتمان را بر پایه مفاهیم خودتان از قوانین حریم خصوصیتان به شما ارائه خواهیم داد. پیشنهاد می‌کنیم حتما این اعلامیه را مطالعه کنید، چرا که زمانی‌ که به وبسایت QNAP.COM  مراجعه کرده و از خدماتی استفاده کنید که مربوط به این اعلامیه باشند، بدین معنا خواهد بود که با قوانین این اعلامیه موافقت داشته و در حوزه شرایط آن خواهید بود.

داده شخصی به چه معنا است؟ 

اطلاعات شخصی به هرگونه اطلاعاتی گفته می‌شود که مربوط به شخص قابل شناسایی باشند. به عبارتی دیگر هر بخشی از داده، چه به خودی خود و چه در ترکیب با داده‌هایی دیگر، که بتواند هویت شما را تایید کند، به عنوان داده شخصی شما در نظر گرفته می‌شود. پردازش داده شخصی شما به واسطه قوانین حریم خصوصی انجام می‌شود. 

نقش ما در پردازش داده‌های شخصی شما چیست؟

ما در واقع کنترل‌ کننده داده‌های شما هستیم. به عبارت ساده‌تر می‌توان گفت که ما تصمیم می‌گیریم که داده‌های شما به چه شکلی و برای چه منظوری پردازش شوند. ما می‌دانیم که شما در رابطه با نحوه استفاده و اشتراک‌گذاری داده‌های شخصی خودتان بسیار اهمیت می‌دهید و از بابت اعتمادی که به ما در حوزه کنترل کردن این موارد دارید، بسیار سپاس‌گزاریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید از طریق کانال‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. 

چه زمانی برای جمع‌آوری اطلاعات شما مناسب است؟

ما اطلاعات شما را در مواقع مختلفی می‌توانیم جمع‌آوری کنیم که شامل موارد زیر می‌شود:

-    زمانی که شما مشتری ما شده باشید.
-    زمانی که شما در سایت ما به منظور استفاده از خدمات آنلاین ثبت نام کرده و یا وارد شده باشید.
-    زمانی که شما از محصولات و خدمات ما استفاده کنید. 
-    زمانی که شما فرم‌هایی که ما برایتان ارسال می‌کنیم را پر کنید.
-    زمانی که در فعالیت‌های بازاریابی آفلاین یا آنلاین ما شرکت کنید.  
-    زمانی که از طریق کانال‌های مختلف با ما ارتباط برقرار کنید. 

داده‌های شخصی که ما جمع‌آوری می‌کنیم، شامل تمامی اطلاعات و داده‌هایی می‌شوند که شما از طریق روش‌های ذکر شده به ما ارائه می‌دهید. شاید قصد نداشته باشید که اطلاعات شخصی خود را با ما به اشتراک بگذارید اما باید بدانید که این کار، ما را از مدیریت و ارائه سرویس‌هایی که ممکن است نیاز به داده‌های شخصی شما داشته باشند، باز می‌دارد. ما هر زمان که بخواهیم با شما ارتباط برقرار کنیم، به درخواست‌هایتان پاسخ دهیم، حسابتان را مدیریت کنیم، سرویس‌های شما را شخصی‌سازی کنیم، خدمات و کالاهایمان را بهبود ببخشیم و فعالیت‌های بازاریابی را شخصی‌سازی کنیم، نیاز داریم که از داده‌های شخصی شما استفاده کنیم. کانال‌های ارتباطی ما با شما شامل ایمیل، تلفن، فرم تماس و مراجعه حضوری می‌باشند. ما هر زمان که نیاز باشد، برای شما اطلاعات و اعلامیه‌های خود را در مواقع خاص ارسال خواهیم کرد.  

 شما در سایت QNAP.COM

شما میزان دسترسی ما به داده‌های شخصیتان را مشخص می‌کنید.

زمانی که شما در سایت QNAP.COM ثبت نام می‌کنید، ما اطلاعاتی شامل نام، شماره تلفن، آدرس، ایمیل، IP اینترنتی، مشخصات ورود، نام حساب کاربری و فعالیت‌های حساب کاربری شما را جمع‌آوری خواهیم کرد. همچنین ما انواع خاصی از اطلاعات شخصی شما را نیز هنگامی که با ما در تعامل باشید دریافت و جمع‌آوری می‌کنیم. به عنوان مثال، ما از کوکی‌هایی استفاده می‌کنیم که شناسه‌هایی بی‌نظیر هستند که ما آنها را به سیستم شما ارسال می‌کنیم تا بتوانیم ویژگی‌هایی چون تبلیغات شخصی‌سازی شده در سایر وبسایت‌ها، دسترسی از راه دور، اجازه ورود مجدد به سایت ما بدون وارد کردن دوباره رمز عبور و نام کاربری، تاییدیه‌ای برای شما به منظور استفاده از سرویس‌های مختلف، شخصی‌سازی و توسعه تجارب، گزارش عملکرد، شخصی‌سازی کاربردهایی برای سیستم شما و بهبود کاربردهای سیستم‌های خودمان را به شما ارائه بدهیم. 

به علاوه این فرآیند به ما کمک می‌کند که بتوانیم نحوه تعامل شما با وبسایت را درک کرده و میزان استفاده و ترافیک موجود برروی وبسایتمان را مدیریت کنیم. لازم به ذکر است که این کوکی‌ها آسیبی به سیستم شما وارد نمی‌کنند و هیچگونه ویروسی نیز ندارند. در صورتی که تمایل ندارید مرورگرتان به صورت خودکار کوکی‌های ما را بپذیرد، می‌توانید تنظیمات آن را به حالتی تغییر دهید که قبل از پذیرفتن، شما را در جریان قرار بدهد. البته باید بدانید که در صورت نپذیرفتن کوکی‌های ما، ممکن است نتوانید از برخی خدمات سایت استفاده کنید. هر زمان که شما به محتواهای مربوط به سایت ما، چه بر روی خود سایت و چه بر روی سایت‌های دیگر، دسترسی داشته باشید، ما می‌توانیم یکسری اطلاعات شخصی خاص را از شما دریافت کنیم. این اطلاعات شامل اطلاعاتی از سیستم مورد استفاده شما مانند IP آن، سیستم عامل مورد استفاده، نوع سیستم، زبان سیستم و غیره می‌باشد. ما نشانه‌های IP شما را در پایگاه‌های داده کاربریمان جمع‌آوری می‌کنیم و براساس آن محتواهای مناسب را به نسبت موقعیت شما و سایر اطلاعات بدست آمده از IP، به شما نشان می‌دهیم. ما داده‌های بدست آمده از فعالیت‌های شما در وبسایتمان را به منظور بهبود خدماتمان بکار می‌گیریم. 

ما از کوکی‌ها چه استفاده‌ای می‌کنیم ؟

ما از ابزارهای تحلیلی چون کوکی‌ها به منظور بررسی چگونگی کاربرد خدمات وبسایتمان برای شما، استفاده می‌کنیم. ما این اطلاعات بدست آمده از کوکی‌ها را از طریق ارائه‌دهندگان مختلف کوکی جمع‌آوری می‌کنیم. این ارائه‌دهندگان از این کوکی‌ها به منظور بررسی وبسایت ما و فعالیت‌های شما در آن استفاده می‌کنند و به ما سرویس‌های دیگری به منظور مدیریت فعالیت‌های وبسایت را ارائه می‌دهند. ما هم از کوکی‌های خصوصی وبسایت و هم کوکی‌های دیگر سرویس‌ها استفاده می‌کنیم تا تمام اطلاعات لازم از جمله زبان سیستم، موقعیت کاربر و غیره را بدست آورده و در دیگر وبسایت‌ها تبلیغات داشته باشیم. 

شما اختیار کامل دارید

شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا مایل به دریافت تبلیغات بازاریابی از سوی ما هستید یا خیر و چطور می‌خواهید آنها را دریافت کنید. این تبلیغات بازاریابی شامل محتواهایی از محصولات و خدمات ما هستند. شما می‌توانید اولویت‌هایی خود را به سه روش مدیریت کنید که شامل انتخاب اشتراک یک روزنامه بر روی وب، انتخاب فعالیت‌های بازاریابی و یا عدم انتخاب این موارد می‌شود. شما می‌توانید به راحتی از دریافت این محتواها از سوی ما جلوگیری کرده و اشتراک خود را قطع کنید. 
 
چگونه و به چه منظور اطلاعات شخصی شما را پردازش می‌کنیم؟

طبق قوانین حریم خصوصی، ما وظایفی در قبال اطلاعات شخصی شما داریم که شامل بروزرسانی داده‌های شخصی، جمع‌آوری و نابودی ایمن آن، جمع‌آوری اطلاعاتی که تنها برای ارائه سرویس‌ها الزامی هستند و حفاظت از داده‌های شخصی در برابر گم شدن، سوء استفاده و دسترسی غیرمجاز می‌شوند. پردازش‌هایی که ما بر روی داده‌های شخصی شما انجام می‌دهیم، شامل ابزارهای اتوماتیک و غیراتوماتیک برای جمع‌آوری، ضبط، مدیریت، استفاده، انتقال، ترکیب، محدود کردن و یا پاک کردن داده‌های شما می‌شوند. همچنین ما از داده‌های شخصی شما برای اهدافی چون طراحی و ارسال سرویس‌هایمان برای شما، ایجاد امکان دسترسی به خدمات سایت برای شما، باخبر ساختن شما از خدمات مختلف، ارتقاء فعالیت‌های ارتباطی بازاریابی سایت، ارائه خدمات خواسته شده توسط شما، برقراری تماس با شما جهت نظرسنجی، حفظ امنیت داده‌های سیستمی شما، حفظ سیاست‌های حریم خصوصی و شناسایی رخنه‌های امنیتی استفاده می‌کنیم. 

اساس قانونی ما برای پردازش داده‌های شخصی چیست؟

به طور کلی، اساس قانونی ما برای پردازش اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما، پردازش براساس مفاد درج شده در قرارداد مابین ما و شما و یا پردازش براساس سیاست‌های قانونی شرکت و یا شخص ثالث است. ما اطلاعات را تنها برای اهدافی که با شما در میان گذاشته شده دریافت، پردازش و استفاده می‌کنیم و داده‌های شما را به هیچ شخص ثالثی، مگر تحت قوانین مشخص شده در این حوزه، ارسال نخواهیم کرد. 
 
ضرورت‌های اشتراک‌گذاری داده با ما

هیچ اجباری برای اشتراک‌گذاری داده‌های شخصی شما با ما وجود ندارد. همانطور که پیشتر نیز گفته شد، انتخاب آن با خودتان است. البته در نظر داشته باشید که بدون برخی از اطلاعات خاص شما، ما قادر به انجام وظایف خود در قبال ارائه برخی خدمات و سرویس‌ها به شما نخواهیم بود. خیالتان از بابت امنیت داده‌هایتان نیز راحت باشد چرا که به خوبی از آنها محافظت شده و تنها با مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند به اشتراک گذاشته می‌شود. ما این اطلاعات را تنها با اطلاع و اجازه شما، با شرکت‌های شخص ثالث به اشتراک خواهیم گذاشت. ما داده‌های شخصی شما را تنها با موارد زیر به اشتراک خواهیم گذاشت :

-    شرکت‌های وابسته به ما در حوزه جهانی، به منظور ارائه خدماتی همچون شناسایی رخنه‌های امنیتی، فعالیت‌های غیرقانونی و هر گونه خدماتی که مربوط به حفظ اطلاعات شخصی شما و سیاست‌های ما باشند.

-    سرویس‌های که تحت قرارداد ما قرار داشته و برای ما کار می‌کنند که نیاز به دسترسی به این داده‌ها به منظور کمک در مدیریت داده، حفظ داده، ارائه خدمات، تحلیل داده‌ها و جلوگیری از کلاهبرداران و افراد سودجو دارند. 

گاها ممکن است ما فرصت استفاده از خدمات و سرویس‌های ثالثی را به شما ارائه بدهیم که در صورت انتخاب هر یک از این سرویس‌ها، ممکن است که ما با اجازه خودتان، داده‌های شما را با آنها به اشتراک بگذاریم. البته به خاطر داشته باشید که ما هیچگونه کنترلی بر روی چنین سرویس‌هایی نداشته و استفاده شما از آنها تحت سیاست‌های ما نخواهد بود. پس حتما قبل از استفاده از چنین سرویس‌های ثالثی، سیاست‌های حریم خصوصی آنها را مطالعه کنید. ما داده‌های شخصی و فعالیت حساب کاربری شما را در صفحه پروفایل شما و یا هر بخشی از پرتال‌های سرویس ما که شما در اولویت‌های خود انتخاب کرده باشید، نمایش می‌دهیم. شما می‌توانید هر زمان که مایل باشید داده‌های شخصی خود را مشاهده کنید. لطفاً دقت داشته باشید که چه اطلاعاتی را در صفحه پروفایل خود به اشتراک می‌گذارید و سطح گمنامی و ناشناسی خود را در نظر داشته باشید. در صفحه پروفایل شما، ما همچنین اطلاعات سیستم و شبکه شما و برنامه‌هایی که به شما متصل هستند را نیز نمایش می‌دهیم. 

 اطلاعات شخصی شما چه مدت پیش ما خواهند ماند؟

ما اطلاعات شخصی شما را تنها تا زمانی نگهداری خواهیم کرد که اهداف مورد نظر در جمع‌آوری آنها، انجام شده باشند. اگر که شما اجازه دسترسی به داده‌های شخصی خود را به ما داده باشید، ما تنها تا زمانی که خودتان اجازه دهید این داده‌ها را نگهداری خواهیم کرد. البته لازم به ذکر است که در صورت درخواست مراجع قانونی و دولتی، ما داده‌های شما را نگه خواهیم داشت تا به این مراجع در جهت انجام اهداف قانونی و اجتماعی، دفاع از سیاست‌های مربوطه، مبارزه با افراد کلاه‌بردار و سودجو و جلوگیری از سرقت اطلاعات کمک کنیم. اگر هیچ یک از موارد ذکر شده وجود نداشته باشند، ما فورا اقدام به حذف ایمن داده‌های شخصی شما، تحت سیاست‌های حریم خصوصی خودمان، خواهیم کرد. 

سیاست‌های مربوط به افراد زیر 16 سال 

محصولات و سرویس‌های ما برای افراد زیر 16 سال در دسترس نیستند. ما در صورت داشتن آگاهی، هیچگونه داده‌های شخصی را از سوی افراد زیر 16 سال جمع‌آوری نخواهیم کرد. پس درصورتی که زیر 16 سال هستید، حتما به خاطر داشته باشید که اجازه استفاده از سرویس‌ها و محصولات ما را نداشته و در صورتی که اقدام به دسترسی غیرقانونی با اطلاعات غلط به این سرویس‌ها کنید، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب‌های احتمالی وارد بر شما نخواهیم داشت. 

اطلاعات شخصی در کیونپ


حقوقی که شما در رابطه با اطلاعات شخصی خود دارید

حقوق شما در رابطه با اطلاعات شخصی خودتان، طبق سیاست‌های حریم خصوصی و در صورت نداشتن هیچگونه مشکل قانونی، شامل موارد زیر می‌شوند:

-    حق درخواست دریافت نسخه کپی از داده‌های شخصی که ما از شما در اختیار داریم.
-    حق درخواست تغییر هرگونه داده شخصی که نادرست بوده و یا بروز نمی‌باشد.
-    حق درخواست حذف اطلاعاتی از شما که دیگر نیازی به نگهداری آنها نمی‌باشد، البته در این مورد بخاطر داشته باشید که ما در صورت همکاری با مراجع قانونی و دولتی، حق اجرای این درخواست را، در صورت داشتن منافات با فرآیند قانونی آنها، نخواهیم داشت.  
-    شما این حق را دارید که خودتان شخصا اجازه دسترسی به هرگونه داده‌ای را به ما بدهید. این مورد شامل دریافت محتواهای بازاریابی از سوی ما نیز می‌شود. 
-    حق درخواست ارائه، ارسال و انتقال داده‌های شما به یک سرویس کنترل داده دیگر به منظور پردازش آن. 
-     حق محدود کردن پردازش‌های داده شما توسط ما، در صورتی که گمان می‌کنید داده‌ها غلط بوده و یا فعالیت ما غیرقانونی است و یا اینکه فکر می‌کنید که دیگر نیازی به وجود داده‌ها و انجام پردازش‌ها نیست. در این مورد نیز در صورت همکاری با مراجع قانونی و دولتی، قادر به انجام درخواست شما نخواهیم بود. 
-    حق اعتراض در رابطه با اطلاعات شخصی شما، در صورتی که با سیاست‌های ما موافقت نداشته باشید. 

پس از اینکه ما درخواست شما را دریافت کنیم، آن را بررسی کرده و به شما از چگونگی روند سایت پس از پذیرش درخواست اطلاع خواهیم داد. 

 در رابطه با انتقال و پردازش داده‌ها، خارج از شرکت

همانطور که پیشتر ذکر شد، ما ممکن است که اطلاعات شما را با شرکت‌های وابسته و ثالث به اشتراک بگذاریم. می‌توانید دلایل انجام این کار و قوانین مربوط به آن را در بخش‌های قبلی این مطلب مطالعه کنید. در صورتی که نیاز باشد تا اطلاعات شما را به شرکت‌هایی در خارج از کشور انتقال دهیم، تمامی موازین امنیتی جهت حفظ اطلاعات شما رعایت خواهند شد و از آنها در طول انتقال محافظت خواهیم کرد. به منظور حفظ اطلاعات شما در صورت انتقال آنها به کشور و یا شرکتی که سطوح امنیتی لازم را نداشته باشد، ما معیارهای امنیتی IT خود را افزایش داده‌ایم و با طرف تحویل گیرنده وارد SCCs خواهیم شد تا موارد امنیتی لازم را درخواست کنیم و هر دو طرف انتقال، موارد لازم برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را افزایش دهند. SCCs یکی از چندین محافظ مناسب، تحت سیاست‌های حریم خصوصی است که موارد مورد نیاز در انتقال را بررسی کرده تا از امنیت کامل طرفین انتقال اطلاعات، اطمینان حاصل کند. شما می‌توانید یک نسخه کپی از این SCCs و یا اطلاعاتی در رابطه با انتقال داده‌ها را از ما درخواست کنید. 

در صورت ایجاد اهداف جدید خارج از این اعلامیه، چه خواهیم کرد ؟

در صورتی که ما قصد داشته باشیم از داده‌های شخصی شما برای اهدافی جدید که در این اعلامیه ذکر نشده‌اند استفاده کنیم، اعلامیه جدیدی را برای شما ارسال خواهیم کرد که مفاد اهداف جدید را توضیح خواهد داد. این اعلامیه شامل اهداف جدید مربوطه و شرایط پردازش اطلاعات خواهد بود. در چنین مواردی ما بدنبال قوانینی برای ادامه پردازش خواهیم گشت و نظرات و اجازه شما را درخواست خواهیم کرد. 

آنچه در رابطه با امنیت سایت باید بدانید

ما با استفاده از معیارهای فنی، مواردی چون خطرات احتمالی سوء استفاده، دسترسی غیرمجاز، اشتراک‌گذاری غیرمجاز، دزدی اطلاعات و دزدی دسترسی را کاهش می‌دهیم و از داده‌های شما محافظت می‌کنیم. برخی از موارد حفاظتی که ما از آنها استفاده می‌کنیم، شامل انتخاب نام مستعار برای داده، رمزگذاری داده، دیوار آتش و کنترل‌ بر دسترسی به داده‌ها می‌شوند. ما به امنیت داده‌ها و اطلاعات شخصی شما بسیار اهمیت می‌دهیم. بدین منظور، مکانیزم‌های امنیتی که برای حفاظت از اطلاعات شما بکار می‌روند، مکررا بروزرسانی و بررسی می‌شوند تا از سوء استفاده از داده‌ها جلوگیری شود. سرورهایی که ما از آنها برای جمع‌آوری اطلاعات شما استفاده می‌کنیم، با استفاده از ماژول‌های رمزگذاری محافظت شده‌اند و از سوی موسسات امنیتی بین‌المللی تاییدیه دریافت کرده‌اند.
 
سیاست‌های حریم خصوصی ما، اجازه دسترسی افراد سودجو به داده‌های شما را نمی‌دهند.

در صورت نیاز، ما از کدگذاری SSL نیز برای محافظت از داده‌های شما استفاده خواهیم کرد. به علاوه، ما معیارهای امنیتی را جهت بررسی داده‌های شما در هر بار دسترسی به اینترنت، تعیین کرده‌ایم. دیوارهای آتش نیز از دسترسی غیرمجاز جلوگیری می‌کنند. لایه‌های شناسایی و کدگذاری، از داده‌های شما در مقابل اشتراک‌گذاری با افراد ثالث در حین انتقال داده، محافظت می‌کنند. در ضمن ما از روش‌های کدگذاری استفاده می‌کنیم که توسط افراد غیرمجاز قابل رمزگشایی نباشند. جهت اطمینان خاطر شما از امنیت داده‌هایتان، ما از IDها و رمزعبورهایی برای محافظت از آنها استفاده می‌کنیم. توصیه می‌شود که با دقت فراوان از ID و رمزعبور خود محافظت کنید. اطلاعات شخصی خود را، مخصوصا رمزعبورتان را با دیگران به اشتراک نگذارید. حتما پس از استفاده از خدمات سایت ما، از حساب کاربریتان خارج شوید. اگر از کامپیوترها و سیستم‌های عمومی و اشتراکی استفاده می‌کنید، حتما مرورگر را پس از استفاده ببندید و از حساب کاربری خارج شوید. در صورتی که فکر می‌کنید اشکالی در موارد امنیتی ما ایجاد شده است و یا نظری در رابطه با آن دارید، حتما با ما تماس بگیرید.   

اختیارات و انتخاب‌های خودتان را بشناسید

شما در دادن مجوز به ما جهت جمع‌آوری داده‌هایتان، حق انتخاب دارید. جمع‌آوری اطلاعات شما هیچگونه ضرورت قانونی و قراردادی ندارد، هرچند همانطور که اشاره شد، عدم دسترسی به اطلاعات شما امکان ارائه برخی سرویس‌ها را ناممکن می‌سازد. اگر به صورت آنلاین از خدمات ما استفاده می‌کنید، در نظر داشته باشید که بیشتر مرورگرها به شما خواهند گفت که چگونه می‌توانید کوکی‌ها را غیرفعال کرده و یا اعلانات مربوط به آنها را دریافت کنید. به علاوه، شما می‌توانید داده‌های مورد استفاده توسط افزونه‌هایی چون Flash Cookies را از طریق مرورگر و یا وبسایت تولید‌کننده آنها، پاک کنید. شما همیشه این اختیار را دارید که داده‌هایتان را به ما ارائه ندهید. در این صورت، هر زمان که برای ارائه خدمات نیاز به بخشی از اطلاعات شخصی شما داشته باشیم، به شما اطلاع خواهیم داد. 
 
شما می‌توانید پردازش ما بر روی داده‌هایتان را محدود کنید.

شما می‌توانید هر زمان که به بخواهید پردازش‌های ما بر روی داده‌های شخصیتان را متوقف کنید. شما می‌توانید داده‌هایی که به ما ارائه دادید را بروزرسانی کنید. همچنین می‌توانید این اطلاعات را پاک کرده و یا پردازش آنها را محدود کنید. شما می‌توانید داده‌های خود را با شرکت‌های ثالث، تحت قوانین ذکر شده در بالا، به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید هر یک از درخواست‌هایی که در بالا ذکر شده‌اند را مطرح کنید. به طور کلی می‌توان گفت که هرآنچه ما در رابطه با داده‌های شما می‌توانیم انجام دهیم، به غیر از مواقعی که خارج از قوانین حریم خصوصی باشد، کاملا بستگی به شما دارد.