تعمیرکیونپ

در دنیای پیچیده امروز مشاغل زیادی وجود دارند که نیازمند پشتیبانی مطمئن برای داده های خود هستند، شرکت های گوناگون فضای ذخیره سازی مناسب برای این داده ها را در اختیار کاربران متنوع قرار می دهند. موضوع اصلی این مقاله تعمیر کیونپ است اما ما در ابتدای این مقاله سعی می کنیم تا شما را با مفهوم کیونپ، کاربرد و مزایای آن، پشتیبانی و در نهایت نحوه تعمیر کیونپ آشنا کنیم.

تعمیر کیونپ را به هر شخصی نسپارید

سیستم ذخیره ساز کیونپ از مجموعه هارد دیسک های متعددی تشکیل شده که با اتصال دائمی به اینترنت جهانی در هر زمان و در هر نقطه دنیا قابل استفاده است. ما در مرکز خدمات پشتیبانی شبکه آماده ارائه خدمات به شما هستیم 

معرفی سیستمهای کیونپ

کیونپ یک شرکت تایوانی است که در زمینه ذخیره سازی امن اطلاعات، خدمات مختلف در اختیار کاربران مختلف در سطوح خانگی و سازمانی قرار میدهد.

•    ذخیره سازی داده ها
•    نظارت تصویری
•    مدیریت حافظه
•    قابلیت همسان سازی و اشتراک گذاری داده ها
•    قابلیت بالای تعمیر کیونپ از قابلیت های کم نظیر کیونپ است.

 
کیونپ (QNAP) مخفف "Quality Network Appliance Provider" به معنی تجهیزات مرغوب تحت شبکه است.

سه محصول اصلی تولید کیونپ

•    ذخیره ساز تحت شبکه
•    دستگاه سیگنال دیجیتال
•    دستگاه ضبط ویدیو تحت شبکه

کیونپ یکی از بزرگترین و بی رقیب ترین تولید کننده های دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه (NAS ) در جهان است.

امنیت کیونپ

همه ما در موقعیت از دست دادن اطلاعات ذخیره شده خود در موبایل و یا کامپیوتر بوده ایم، اطلاعات شخصی که به خاطر اختلالات مختلف از دست رفته اند و یا به دست افراد غیرقابل اعتماد و کلاهبردار قرار گرفته اند، حالا تصور کنید اطلاعات سازماندهی شده و حساس ارگان های مهم از بین برود، شاید فاجعه ای غیرقابل جبران باشد.
اهمیت استفاده از سیستم کیونپ برای ذخیره سازی داده های مهم برای جلوگیری از قرار گرفتن در چنین موقعیتی است، راهی مطمئن برای پیشگیری از حذف داده های مهم و مهمتر از آن قابلیت بازیابی مجدد این داده هاست.

کیونپ قابلیت های متفاوتی دارد و خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می دهد:

•    نگران از دست رفتن ناگهانی اطلاعات خود نباشید چرا که در صورت خرابی جزئی، تعمیر کیونپ امری ممکن است.
•    اطلاعات را به صورت مستمر بکاپ گیری کنید
•    داده ها را با همکاران و یا افراد مورد اعتماد به اشتراک بگذارید

کیونپ سیستم پیشرفته ای است که دارای هارد دیسک های قدرتمند و با سرعت بالا است و کاربران را قادر میکند با اتصال به اینترنت درهر وقت و زمانی به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.
با کیونپ شما نگران ذخیره اطلاعات کاری خود درکنار اطلاعات شخصی نخواهید بود، با این سیستم جدید و پیشرفته میتوان اطلاعات حجیم و مورد نیاز شغلی را در کنار ذخیره سازی، با خیال راحت محافظت نمایید.
بسیاری از کاربران شخصی و سازمانی برای ذخیره حجم زیاد اطلاعات با محدودیت رو به رو هستند و در نتیجه مجبور میشوند اطلاعات ضروری تر را نگهداری کنند و از برخی اطلاعات دیگر چشم پوشی نمایند، همین امر ممکن است در آینده آنها را به دردسر بیاندازد.

 قابلیت تعمیر کیونپ از نکات مثبت این سیستم است.

تصور کنید ذخیره فیلم های دوربین های مدار بسته برای مدت طولانی به چه فضای بزرگی نیازمند است و معمولا تنها راهکار برای این مشکل پاک کردن فیلم های قدیمی تر بوده.
مقدار فضایی که در کیونپ برای ذخیره سازی داده ها وجود دارد، زیاد و قابل توجه است و به همین خاطر استفاده از کیونپ برای ذخیره و پشتیبانی داده ها مرسوم است، البته استفاده از مقدار حجم مورد¬نظر در کیونپ متغیر است. 
    
 کیونپ انواع و اقسام گوناگونی دارد

بهره گیری از هر حجمی نیاز به پرداخت هزینه خاص خود را دارد و هر کاربر با توجه به نیاز و شرایط مالی اقدام به خرید محصولات کیونپ میکند.

آرشیو کردن داده ها در کیونپ

یکی از مهمترین مزایای کیونپ پارتیشن بندی کردن داده ها است، در این سستم، کاربر می تواند به راحتی با طبقه بندی فایل ها به صورتی که مد نظر است، آنها را آرشیو نماید و در ضمن با زمانبندی کردن هریک از مجموعه داده ها، برای روند کار خود و پایان آن هشدار دریافت نماید.
یکی از بزرگترین مشکلات ذخیره اطلاعات در سرورهای مجازی نگرانی از مشکلات ناشی از دست رفتن اطلاعات و یا عدم دسترسی به آنها در مواقع لزوم است.
کیونپ دارای پیشرفته ترین سرورهای پشتیبانی با بهترین استاندارد در سطح بین المللی است، کیونپ به واسطه این سرورهای قوی و فوق العاده به عنوان یک سیستم ذخیره سازی منحصر به فرد مورد استفاده شرکت ها و سازمانهای مهم می¬باشد.
 
تعمیر کیونپ توسط افراد متخصص در این حوزه امکان پذیر است

نظارت تصویری در کیونپ

یکی از مهمترین شیوه های سازمان ها و ارگان های بزرگ و پیچیده اداری و نظامی برای نظارت همه جانبه بر توانایی و عملکرد سازمانی، نظارت تصویری است.
نظارت های تصویری، امکان بررسی و چک کردن لحظه به لحظه فضای کاری و سازمانی را بر مجموعه تحت مدیریت میدهند، رصد تصویری مجموعه کاری، تاثیر زیادی در کم کردن خطاهای فردی میگذارد.
جالب است که کیونپ حتی در این زمینه هم ارائه دهنده خدمات و سیستمهای لازم است، کیونپ یکی از حرفه ای ترین و به روز ترین سیستمهای نظارتی را در اختیار کاربران قرار میدهد و به آنها کمک میکند تا بر محیط شغلی و سازمانی تسلط کامل داشته باشند.
همچنین سیستم نظارتی کیونپ امکان بررسی مداوم وسایل اطلاع رسانی و الکترونیکی مثل موبایل ها و کامپیوترها را هم شامل میشود.
 
استفاده از کیونپ برای حفظ اطلاعات امری ضروری است

چه کسانی از کیونپ استفاده میکنند

طراحی امنیتی کیونپ به شکلی است که بیشترین درصد اعتماد و اطمینان نسبت به حفظ اطلاعات در این سیستم برای کاربران وجود دارد.
سیستم کیونپ در کنار امنیت بالا، انعطاف پذیری قابل توجهی در جلب اعتماد کاربران متفاوت شخصی و شغلی دارد.
مزایای کم نظیر کیونپ سبب شده که کاربرها جهت ذخیره کردن انواع و اقسام اطلاعات و فایل ها، از قابلیت های این سیستم بهره ببرند.
فضاهایی مثل کیونپ لازمه کار کسب و کار های مختلف اینترنتی است که داده های زیادی برای ذخیره سازی دارند.
همانطور که میدانیم صاحبان این مشاغل برای نگهداری این دادهها نیازمند به دیسک های ذخیره ساز اطلاعات میباشند که هم از لحاظ هزینه نگهداری گران تمام میشوند و هم از جهت امنیتی قابل اتکا نیستند.

کسب و کارهای آنلاین مهمترین مشاغل برای استفاده از راهکارهای فوق العاده کیونپ هستند، البته تمام افراد و مشاغل سازمانی نیز می توانند برای پیشبرد کار خود از کیونپ استفاده کنند چرا که در کنار قابلیت های خارق العاده، کار با کیونپ بسیار ساده و آسان است.
فضای استاندارد و دردسترس برای ذخیره سازی اطلاعات میتواند کمک بزرگی برای مشاغل اینترنتی باشد، کسب و کارهای اینترنتی نیازمند فضایی امن برای دسترسی به همه اطلاعات خود هستند.
دو ویژگی مهم و برجسته کیونپ یعنی دسترسی سریع به داده ها و قابلیت بکاپ گیری مستمر از داده ها، لازمه این مشاغل هستند.

 کیونپ قابلیت اتصال به سیستم های ذخیره سازی اطلاعات دیگر را جهت همسان سازی اطلاعات و تبادل آنها با هم دارد.

کیونپ را چگونه بخریم ؟

تنها کاری که برای خریداری محصولات کیونپ در ایران باید انجام دهیم، مراجعه به نمایندگی کیونپ می باشد، برای خرید کیونپ عوامل زیادی را باید مد نظر داشته باشیم مثل اینکه :

•    چه دستگاهی مناسب کار ما است؟
•    مقدار ذخیره سازی دستگاه چقدر باشد؟
•    و آیا تعمیر کیونپ و خدمات پس از فروش در مواقع لزوم دردسترس میباشد؟

سایت اینترنتی ما مشاوره های لازم را از طریق کارشناسان مجرب کیونپ به شما ارائه خواهد کرد.

دستگاه های ذخیره ساز کیونپ توان خروجی متفاوتی دارند به این مفهوم که کارایی و عملکرد دستگاه کیونپ با توجه به توان خروجی آن متفاوت است.

سه نوع ذخیره ساز کیونپ بر مبنای توان خروجی شان وجود دارد:

1-    ذخیره ساز کیونپ خانگی
این دستگاه ها ویژه کاربران خانگی است و قابلیت متناسب با شرایط این کاربران دارد.

2-    ذخیره ساز کیونپ سری SMB
دستگاههای سری SMB مناسب مشاغل کوچک است و درعین ارائه قابلیت اداری لازم، از نظر اقتصادی مناسب و موجه است.

3-    ذخیره ساز کیونپ برای ارگان های بزرگ سازمانی
دستگاه های سری سازمانی یا Enterprise بهترین سیستم های حرفه ای کیونپ را دربر میگیرد و بالاترین دورههای گارانتی و خدمات مربوط به تعویض و تعمیر کیونپ را دارا میباشد.

خدمات پس از فروش و تعمیر کیونپ

کیونپ به عنوان بخشی از مهمترین تولید کننده های تجهیزات ذخیره ساز شبکه در دنیا، شبکه بزرگی از خدمات فروش و پشتیبانی را در سراتاسر جهان ارائه میکند.
نمایندگی های زیادی در کشورهای مختلف دنیا جهت ارائه محصولات کیونپ وجود دارد.
خوشبختانه ایران هم از کشورهایی است که صاحب نمایندگی فروش کیونپ است.
سایت اینترنتی کیونپ در جهت فروش محصولات کیونپ و پشتیبانی فنی و از محصولات آن فعالیت میکند.

 خوشبختانه نگرانی از تعمیر کیونپ و پشتیبانی از آن با وجود مجموعه اینترنتی کیونپ هموار شده است.

از مهمترین مزیت های سیستم های کیونپ داشتن آپشن تعمیرات است، در صورت بروز هر گونه مشکل در سیستم کیونپ، میتوان با ارسال دستگاه به محل تعمیر کیونپ در واحد خدمات پس از فروش، تاحد ممکن عیب دستگاه را برطرف نمود.
مسئله مهم در زمینه تعمیر کیونپ توجه به گرفتن بکاپ پشتیبانی از اطلاعات ذخیره شده در سیستم کیونپ است.
امکان از بین رفتن اطلاعات در پروسه تعمیر کیونپ وجود دارد به همین خاطر قبل از ارسال اکیدا توصیه به ذخیره اطلاعات در محل دیگری که امنیت لازم را داشته باشد، میشود.
شرکت کیونپ مانند هر سازمان معتبر دیگر در این حوزه، برای ارائه محصولات خود، گارانتی در نظر میگیرد که البته زمان این گارانتی با توجه به مدل دستگاه خریداری شده و نحوه استفاده از آن متفاوت خواهد بود.
همه شرکت ها و نمایندگی های ارتباطی مورد تایید کیونپ در ایران، خدمات پس از فروش محصولات کیونپ را ارائه میکنند، هیچ نگرانی بابت خرید محصولات ارائه شده در این سیستم وجود ندارد، محصولات کیونپ دارای شماره سریال و گارانتی هستند و قابل پیگیری.
عملکرد شرکت کیونپ در تحویل محصولات به مشتری ها فوق العاده است تحویل سالم و بدون مشکل محصولات از مزایای خرید دستگاه های ذخیره ساز از کیونپ است.
خدمات پس از فروش در دستگاههای کیونپ بسیار توسعه یافته است و حتی در صورت عدم حل مشکل، دستگاه خریداری شده تعویض می شود.