Qmail Agent ایمیل سرور کیونپ

با محافظت از secondery back up یک مرکز پست الکترونیکی امن بسازید. اگر حساب‌های ایمیل بی شماری دارید ممکن است بررسی هر پروتال و ایمیل فرستادن یک فرایند خسته کننده باشد. با QNAP Qmail ایمیل سرور کیونپ می توانید چندین حساب ایمیل خود را به طور ایمن متمرکز کنید و با استفاده از secondary back up از داده های خود محافظت کنید و مدیریت و بازیابی ایمیل های خود را به طور قطع، آسان کنید.

تایپه تایوان، یکی از مبتکران پیشگام محاسبات شبکه و ذخیره سازی، در تاریخ 13 آوریل 2021   QmailAgent 3.0 Beta را منتشر کرد. این راه حل مدیریت ایمیل مبتنی بر NAS توانایی مدیریت چند حساب ایمیل را فراهم می کند و  قابلیت پشتیبان گیری ایمیل و حساب ثانویه را برای کاربران فراهم می¬سازد. این ویژگی ها با حفاظت از داده های ایمیل، مدیریت و پشتیبان گیری از ایمیل ها را بسیار ساده می نماید.

QmailAgent ایمیل سرورکیونپ از سرویس های ایمیل اصلی (از جمله Gmail ™ ، Yahoo® و Outlook®) و همه سرورهای ایمیل مبتنی بر IMAP پشتیبانی می کند. همچنین همراه با پتانسیل ذخیره سازی عظیم ارائه شده توسط QNAP NAS ، کاربران فضای زیادی را برای پشتیبان گیری ایمن از ایمیل ها و پیوست های خود دارند. ابزار جستجوی داخلی QmailAgent و قابلیت Qsirch به کاربران کمک می کند تا به سرعت ایمیل ها و پیوست ها را پیدا کرده و همراه با انتقال SSL ، QmailAgent می تواند از امنیت ایمیل و حریم خصوصی برای کاربران محافظت نماید.

بنا به گفته جاش چن، مدیر مسئول QNAP QmailAgent 3.0Beta عملکرد پشتیبان گیری ثانویه حساب ایمیل را اضافه کرده وبه کاربران امکان می دهد، قوانین پشتیبان گیری را برای محافظت از داده های قابل اعتماد پیاده سازی کنند. QmailAgent 3.0 همچنین از موتور جستجوی کامل متن Qsirch پشتیبانی می کند تا امکان دسترسی سریع کاربران به  پرونده ها و ایمیل ها فراهم شود.

QNAP (ارائه دهنده لوازم شبکه با کیفیت) به ارائه راه حل های جامع در توسعه نرم افزار ، طراحی سخت افزار و ساخت داخلی اختصاص یافته است. همچنین با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند تحت شبکه NAS توانایی تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات لبه ای و یکپارچه سازی داده ها را بر روی راه حل های QNAP پیاده میکند. 


از امنیت ایمیل و حریم خصوصی شخصی خود محافظت کنید 

ایمیل ها بخش از اصلی از زندگی روزمره است و فارغ از اینکه در محل کار، مدرسه، خانه یا مسافرت باشید شما از طریق آدرس های IP مختلف ایمیل ارسال می کنید. در برخی مناطق ممکن است برای استفاده از Gmail به نرم افزار خاص نیاز داشته باشید که در این شرایط خواندن ایمیل ها را ناخوشایند و دردسر ساز می کند و حتی آدرسهای IP مورد استفاده شما ضبط شده و ممکن است تهدیدی برای حریم خصوصی شما باشد.
QNAP با درک نیاز به امنیت و حریم خصوصی Qmail Agent ایمیل سرور کیونپ را ارائه میدهد که ارسال ایمیل به وسیله آن  میتواند از ثبت یا مسدود شدن آدرس های IPجلوگیری کند که همراه با انتقال SSL  و پشتیبانی از چندین حساب ایمیل میتواند ابزاری فوق العاده برای محافظت از امنیت ایمیل و حریم شخصی شما فراهم کند.

بکاپ گرفتن و بازیابی کردن ایمیل در کیونپ

نمایش هشدار روی صفحه نمایش

ایمیل سرور کیونپ Qmail از اعلان های هشداری پشتیبانی میکند و به شما این امکان را میدهد که بدون باز کردن برنامه، اعلان ها را در زمان واقعی خود در مرورگرهایی مثل Safari،chorme ،QT Desktop ،firefox  دریافت کنید.

ایمیل سرور کیونپ


Qmail agent یک سرویس گیرنده ایمیل آفلاین در کیونپ است که به شما کمک می‌کند چندین حساب ایمیل را مدیریت کنید و به شما این امکان را می دهد به همه ایمیل های خود دسترسی داشته باشید و به راحتی بین حساب‌های مختلف خود جابجا شوید. این برنامه عملکرد کاملی برای نوشتن خواندن و سازماندهی ایمیل ها فراهم می‌کند حتی می توانید هنگام نوشتن ایمیل، پرونده‌ها، عکس‌ها و اسناد را از QNAP NAS پیوست کنید.

Mail box

صندوق پستی شامل تمامی عوامل لازم برای خواندن، نوشتن، سازماندهی ایمیل ها می باشد. این صفحه ۴ قسمت را نشان می دهد که شامل: لیست پیام ها، نوار ابزار، پوشه صندوق پستی و پنجره پیش نمایش است.

Address Book

این ویژگی مخاطبین شما را در دفترچه آدرس شخصی و وارد شده لیست می‌کند. دفترچه آدرس به سه قسمت دایرکت ها، گروه ها، لیست مخاطبین و اطلاعات مربوط به مخاطبین تقسیم شده است.

Switch Account 

شما می توانید برای نشان دادن حساب‌های ایمیل مختلف خود و تغییر حساب ها تنها بر روی یک آیکون کلیک کنید‌.

Back up گرفتن از ایمیل های موجود در NAS  با ظرفیت بالا پس از وارد کردن حساب‌های ایمیل خود در ایمیل سرور کیونپ Qmail Agent به طور خودکار از سرورهای ایمیل یا از تمام ایمیل های شما Back up می گیرد. دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن داده های ایمیل و حذف تصادفی آنها باشید چرا که تمامی نسخه های بکاپ از نظر تاریخ در پوشه ها لیست شده و به خوبی سازمان یافته اند تا به راحتی بتوان آنها را جستجو و پیدا کنید.

تغییر حساب ها تنها با یک کلیک

نمایندگی Qmail از چندین سرور های مهم ایمیل و کسانی که از IMA استفاده می کنند حمایت می کنند. حتی اگر Gmail , outlook ,Yahoo یا هر حساب ایمیل دیگری مبنی بر IMAP داشته باشید شما می توانید به سرعت بین آنها جابجا شده، پاسخ داده، پیام ارسال کرده و به پیوست و مشاهده ایمیل های خود بپردازید.

 ایمیل های خود را به راحتی بخوانید 

در گذشته برای خواندن یا ارسال ایمیل نیاز به دانلود ایمیل از یک کامپیوتر محلی داشتید اکنون می توانید ایمیل های ذخیره شده در QNAP NAS را درایمیل سرور کیونپ Qmail جستجو کرده بلکه می توانید نسخه بکاپ آنها را مستقیم با file explore  باز کنید.

جستجو های سریع، جستجوهای بهتری هستند

هنگام برخورد با ایمیل های بیشماری که در چندین حساب ایمیل پخش شده اند، پیدا کردن پیام های مهم ممکن است دشوار باشد. Qmail Agent از ابزار جستجوی Qsirch حمایت می کند و به شما کمک می کند ایمیل ها و پیوست ها را به سرعت پیدا کنید.

برنامه تلفن همراه ایمیل سرور کیونپ Qmail client

برنامه تلفن همراه ایمیل سرور کیونپ Qmail client که در دسترس برای IOS   و Android می باشد، به کاربران امکان می دهد تا به سرعت چندین حساب ایمیل را بررسی کرده و درQNAP NAS خود به جستجو و ارسال ایمیل بپردازند. هنگامی که ایمیل های جدید دریافت می شود یا خطای اتصال رخ میدهد اعلان‌های هشداری بر روی دستگاه تلفن همراه شما مشاهده خواهد شد.

Qmail Agent 3.0 با ارائه توانایی بازیابی کل حساب های ایمیل یا ایمیل های خاص ابزاری اساسی برای محافظت از اطلاعات شما می باشد.

Secondary back up 

مواردی که  secondary back up از آنها پشتیبانی میکند شامل: تنظیمات و بکاپ ایمیل، رمزگذاری و لینک مجدد مقصد secondary back up مسیر این مقصد توسط عوامل زیر مشخص شده است:

ریکاوری فوری 

 با نصب second back up  میتوانید به مشاهده، جستجو و ریکاوری ایمیل های خود بپردازید. میتوانید کل داده های حساب خود را بازیابی کرده یا ایمیل ها را در یک زمان خاص ریکاوری‌ کنید.

  سناریو بازیابی 1
اگر فضای ذخیره سازی  NASشما رو به اتمام است میتوانید ایمیل های بکاپ خود را در cold storage بایگانی کنید تا فضای ذخیره سازی خود را آزاد کنید. در صورت نیاز به دسترسی ایمیل های بایگانی شده می توانید هر زمان که خواستید آنها را در NAS و حساب های ایمیل خود را بازیابی کنید.

سناریو بازیابی 2
اگر داده های شما از بین رفته باشد میتوان ایمیل های بکاپ گرفته شده را بدون بازسازی یا همگام سازی حساب خود به سرعت بازیابی کنید.

سناریو بازیایی 3
هنگام انتقال ایمیل ها به حساب دیگر می توانید داده های بک آپ تهیه شده از حسابA  را نصب کرده و آن ها را در حساب B بازیابی کنید.

۳ قانون بکاپ زیر را برای محافظت از داده ها و برای افزایش احتمال بازیابی اطلاعات ایمیل از دست رفته یا خراب شده، اجرا کنید.

کپی از فایل های مهم را در سرور ایمیل، دیگری را در NAS  و بعدی را بر روی Public cloud  نگهداری کنید. 

برای محافظت در برابر انواع مختلف خطرات، فایل ها را حداقل روی دو نوع رسانه  ذخیره سازی کنید. یکی NAS  و دیگری Cloud .

پرونده های NAS  را به ایمیل پیوست کرده و به وسیله Smart share  به اشتراک بگذارید. 

Qmai lAgent به شما امکان می دهد پرونده ها، اسناد یا پرونده های چندرسانه ای ذخیره شده در NAS را به ایمیل ها ضمیمه کنید. هنگام درج پرونده های بزرگ و به طور خودکار لینک "SmartShare" را در ایمیل ایجاد می کند - به شما امکان می دهد   بدون عبور از هر محدودیت اندازه فایل ها، پیوست ها را ارسال کنید.  فعال شدن  myQNAPcloud / myQNAPcloud Link، به شما تضمین می کند که گیرندگان می توانند ایمیل دریافت کرده و مستقیماً روی لینک کلیک کرده تا پیوست ها را بارگیری کنند.

به سرعت مخاطبین خود را با Qcontactz پیدا کنید  

Qcontactz کیونپ ابزاری مفید برای ذخیره و مدیریت مرکزی تعداد تقریباً نامحدودی مخاطب از چندین سیستم عامل و دستگاه است. هنگام استفاده از QmailAgent با Qcontactz، مخاطبینی که معمولاً استفاده می شوند به خاطر سپرده می شوند و شما می توانید به سرعت با کلیک روی آنها در Qcontactz، سریعاً ایمیل ها را برای مخاطبان ارسال کنید.

نسخه پریمیوم QmailAgent  (نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است) از ایمیل و second back up  حساب پشتیبانی می کند، امکان back up گرفتن از ایمیل  یک  اکانت به یک اکانت دیگر را هم دارا می باشد.