نمایندگی-محصولات-کیونپ

نمایندگی کیونپ

نمایندگی کیونپ

نمایندگی کیونپ Iran QNAP در نظر دارد تنوع محصولات بیشتری از ذخیره ساز شبکه NAS  کیونپ را برای محیط های خانگی و اداری ارائه دهد و همچنین  شرکت QNAP  تلاش می کند که پیشگام زمینه تنوع محصولات ذخیره ساز تحت شبکه با کیفیت  باشد.

نمایندگی کیونپ همچنین در زمینه فروش ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ نیز فعالیت دارد. با استفاده از ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ توانایی ارائه فایل های مشابه در میان چندین کاربر در شبکه ایجاد می شود.

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ، اغلب برای ذخیره و نگهداری فایل های چندرسانه ای و پشتیبان گیری خودکار استفاده می شوند. در بسیاری از وسایل هوشمند نیز می توان از ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ برای ذخیره سازی متمرکز داده های تلویزیونی، سیستم های امنیتی و سایر وسایل متصل به اینترنت استفاده نمود. از ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ می توان برای ویرایش و همچنین مدیریت فایل ها نیز بهره مند شد.

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها، می تواند به عنوان یک وسیله پشتیبان برای آرشیو و بازیابی اطلاعات مهم مورد استفاده قرار گیرد و با استفاده از آن می توان حجم بسیارزیادی از اطلاعات را ذخیره نموده و در مواقع لزوم از آن ها استفاده نمود و یا از طریق شبکه های محلی، برای کاربران به اشتراک قرار داد.

برای ایجاد راه حل های بهینه سازی ذخیره سازی برای چنین طیف وسیعی از کاربران،  QNAP یک تیم توسعه بهترین در کلاس را با تجربه گسترده در هر دو سخت افزار و نرم افزار توسعه ذخیره سازی مونتاژ. با ترکیب تخصص مهندسی با تمرکز مشتاقانه در تجربه کاربر نهایی،  QNAP محصولاتی را تولید می کند که نه تنها قدرتمند و آسان برای استفاده هستند، بلکه محصولات پیشرفته ذخیره سازی را برای کاربرانی از تمامی سطوح مهارت قابل دسترسی می سازند.

مأموریت QNAP این است که تکنولوژی پیشرفته را به راه حل های آسان برای استفاده تبدیل کند تا محیط ذخیره سازی شبکه را برای زندگی روزمره مردم معرفی کند. با ساخت تکنولوژی که شفاف است، QNAP همچنان به ارائه راه حل های ذخیره سازی اطلاعاتی استثنایی برای کاربران و سازمان های پیشرفته در سراسر جهان ادامه می دهد.