نس-کیونپ

ذخیره ساز QNAP کیونپ

کیونپ

Data Guard فناوری انحصاری کیونپ در پشتیبان گیری اطلاعات با قابلیت پشتیبانی از انواع RAID 0, 1, 10, 5, 50, 6, 60
در ذخیره ساز کیونپ شما می توانید علاوه بر استفاده از امكان ذخيره‌سازی اطلاعات با استفاده از  تکنولوژی RAID فایلهای خود را به سادگی و بصورت Drag and Drop در محیط‌های ابری Cloud  مانند Drop Box وAmazon S3 و Elephant Drive قرار دهید و براحتی بتوان در هر مكان و شرايطی به آن فایلها  دسترسی داشته باشید.

یکی از امکانات بسیار مهم در ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ ، استفاده از آنتی ویروس به منظور تامين امنيت اطلاعات و كاهش مخاطرات ناشی از بدافزارها می باشد.

تجهيزات ذخيره ساز کیونپ دارای نرم‌افزار قدرتمند آنتی ويروس می‌باشد که بصورت رایگان روی ذخیره ساز کیونپ نصب بوده و به شما ارائه می گردد. آنتی ویروس بطور خودكار و با لایسنس رایگان در اختيار كاربران ذخیره ساز تحت شبکه QNAP  می‌باشد و با استفاده از اين امكان می‌توان كليه فايل‌ های ذخيره شده در NAS کیونپ  را از نظر آلودگی  به ويروس و بدافزارها پاك سازی نمايد.

شركت کیونپ با همكاری شركت Acronis نرم افزار پشتيبان گيری Acronis True Image را به همراه تجهيزات خود بصورت رایگان ارائه می دهد. نرم افزاز بکاپ گیری کیونپ  با توجه به مدل نصب شده بر روی انواع ذخیره ساز کیونپ  دارای يك تا پنج لايسنس رايگان می‌باشند كه با استفاده از آن می‌توان برای تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات سرورها بر روی ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ اقدام كرد. از وي‍ژگی ‌های بارز نرم‌افزار بکاپ گیری آکرونیس  وجود رابط گرافيكی ساده و در عین حال کامل  می‌باشد.