فروش-ذخیره-ساز-کیونپ

فروش کیونپ

فروش کیونپ

در شبکه سازمانهای امروزی و حتی منازل ، فایلها و اطلاعات دیجیتال ارزشمند ترین دارایی می باشند . ما در شرکت کیونپ QNAP افتخار می کنیم که در حال توسعه راه حل های ذخیره سازی اطلاعات دارای روشهای نوینی هستیم که اطلاعات شما را در محیطی امن نگهداری کنیم. تیم حرفه ای فروش کیونپ شرکت QNAP در کشور تایوان راه اندازی شده است .

این تیم حاصل چندین دهه تجربه خود در زمینه تحقیق و توسعه سیستمهای ذخیره ساز اطلاعات تحت شبکه توانستند محصولات ذخیره ساز شبکه NAS با برند کیونپ را به بازار جهانی ارائه دهند و اکنون نیز با توسعه کانال بازاریابی برای نام تجاری QNAP و تمرکز بر روی نیازهای مشتری تمرکز خود را بر روی ارائه محصولات ذخیره ساز کیونپ با کیفیت بالا گذاشته اند که بتواند نیازهای ذخیره سازی افراد، شرکت های کوچک و متوسط و سازمانهای بزرگ را برآورده کند.

تمرکز اصلی شرکت کیونپ در زمینه تولید ذخیره ساز NAS بوده و همواره در حال توسعه و نو آوری  سخت افزار و نرم افزار های جدید ذخیره سازی و توسعه  پروتکل های اصلی ذخیره سازی محتوای دیجیتال می باشد.  نتیجه بخش تحقیق و توسعه ذخیره ساز کیونپ ارائه  محصولاتی است که بتواند  کارائی آسان تری در استفاده داشته و در پی آن تعداد سیستمهای بیشتری را در شبکه فروش ذخیره ساز کیونپ به مشتریان خود ارائه دهد.

نمایندگی فروش کیونپ در ایران در نظر دارد تنوع محصولات بیشتری از ذخیره ساز شبکه NAS  کیونپ را برای محیط های خانگی و اداری ارائه دهد و همچنین  شرکت QNAP  تلاش می کند که پیشگام زمینه تنوع محصولات ذخیره ساز تحت شبکه با کیفیت  باشد.

ارزشهای مهم نمایندگی فروش کیونپ در ایران :

کیفیت، نوآوری، تکنولوژی جدید و قابلیت اطمینان - چهار رکن اصلی در نمایندگی فروش QNAP می باشند.  

کیفیت در ذخیره ساز کیونپ :  تعهد به ارائه محصولات ذخیره ساز تحت شبکه QNAP با کیفیت بالاتر از رقبا در  بازار.

نوآوری در فروش ذخیره ساز کیونپ :  سرمایه گذاری منابع پولی و نیروی انسانی وسیع در بخش تحقیق و توسعه برای ارائه راهکارهای با کارایی بالا و آسان برای استفاده.