درباره-ذخیره-ساز-کیونپ

درباره کیونپ

درباره کیونپ

علاوه بر فراهم آوردن امنیت برای داده ها و اطلاعات، با استفاده از پروتکل های استاندارد شبکه ای امکان دسترسی و ذخیره سازی فایل ها را امکان پذیر می نماید.

برای دسترسی به فایل ها در نس کیونپ QNAP NAS از پروتکل های NFS,CIFS,HTTP استفاده می شود که از طریق آن می توان به آسانی به فایل های مختلف دسترسی داشت و به تبادل اطلاعات مورد نظر را در میان معماری های مختلف شبکه پرداخت.

میزان کارایی نس کیونپ QNAP NAS بالا می باشد و همچنین میزان تأخیر در دست یابی به داده ها در این ذخیره ساز بسیار کم می باشد و این به دلیل استفاده از گیگا بایت اترنت در آن می باشد. بنابراین در مواردی که نیاز به سرعت زیادی می باشد و میزان کارایی بالا مدنظر است، استفاده از ذخیره ساز لینوکسی کیونپ توصیه می شود.

نس کیونپ QNAP NAS کیونپ از یک فناوری قدرتمند و اثبات شده برای ذخیره داده ها در شرکت ها و سازمان ها و همچنین در دفاتر و یا خانه ها بهره مند می باشد. که کاربران خانگی و تجاری می توانند با استفاده از آن حجم زیادی از داده ها و اطلاعات را به اشترک بگذارند. توسط ذخیره ساز لینوکسی کیونپ کاربران امکان ذخیره سازی در تمام دستگاه ها را در اختیار دارند و اضفه کردن آن به شبکه به دلیل ظرفیت بسیار بالای موجود، سبب دسترسی و استفاده آسان کاربران از این فضای ذخیره سازی می گردد.

نس کیونپ QNAP NAS معمولا به عوان سرور پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرد و تمام رایانه های موجود در شبکه با استفاده از آن می توانند پشتیبان گیری از داده های مورد نظر خود را به آسانی انجام دهند. در واقع استفاده از ذخیره ساز لینوکسی کیونپ یک راهکار پشتیبان گیری جامع در محیط کار و هم چنین در منزل محسوب می شود.