خرید-ذخیره-ساز-کیونپ

خرید ذخیره ساز کیونپ

خرید کیونپ

خرید ذخیره ساز تحت شبکه ( خرید کیونپ ) یک ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) مبتنی بر سیستم عامل لینوکس است که ضمن ارائه عملکرد برتر، شاهد قیمت رقابتی آن در بازار آزاد اقتصادی هستیم. در حال حاضر ذخیره ساز تحت شبکه QNAP با قابلیت بروزرسانی، مجهز به یک پردازنده های مختلفی میباشد  دارای ظرفیت رم با قابلیت های متفاوت میباشد .

به عنوان مثال با خرید کیونپ محصول با مدل 4 BAY مجهز به سی پی یو چهار هسته ای و چهار سینی نصب هارد دیسک با توجه به امکاناتی که به ما میدهد خرید کیونپ و اعتماد به آن منطقی به نظر می آید.

از آنجا که سرور کیونپ  QNAP NAS در نسخۀ بروزشده سیستم عامل مبتنی بر لینوکس QTS عرضه می شود، به طور قطع چشمگیر و مؤثر واقع می شود و با توجه به این امر که این واحد ذخیره ساز قادر به پخش فایل های چند رسانه ای با کیفیت 1080 و حتی Ultra HD است،  می توان از آن به عنوان مدیا پلیر استفاده نمود. بله، با خرید کیونپ این سرور NAS مجهز به یک خروجی HDMI و یک اتصال دیسپلی‌پورت است که تنها کافی است پخش کننده رسانه XBMC slash Kodi را راه اندازی کنید و خواهید دید که یک HTPC چهار هسته ای با عملکرد بسیار عالی در اختیار دارید.