برند کیونپ QNAP BRAND - برند کیونپ در ایران

 

برند QNAP - برند کیونپ - ذخیره ساز کیونپ

برند کیونپ

شرکت کیونپ QNAP  بصورت تخصصی تولید کننده  ابزارهای ذخیره ساز QNAP و دستگاههای با کیفیت بالا در حوضه شبکه های رایانه ای می باشد. شرکت QNAP فعالیتهای خود را از سال 2004 میلادی شروع کرده و از آن زمان  توانسته است که با تولید و ارائه محصولات با کیفیت ذخیره ساز شبکه از جمله ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ QNAP یا NAS  کیونپ از جمله بهترین تولید کنندگان محصولات ذخیره سازی اطلاعات تحت شبکه در بین سایر رقبای خود باشد.

کیونپ

مهمترین فعالیت و تولیدات شرکت QNAP شامل تولید دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه NAS یاNetwork Attached Storage می باشد. شرکت کیونپ طیف وسیعی از ذخیره ساز تحت شبکه NAS کیونپ تولید می کند که از جمله  ویژگیهای این نوع ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ QNAP می توان به کاربری بسیار آسان ، توانایی بسیار خوب در کارهای محوله و عملکرد بالای ذخیره ساز تحت شبکه NAS، امکان افزایش فضای ذخیره سازی اطلاعات NAS در مقیاس بالا و بطور خیلی  آسان ، قدرت پردازش ذخیره و بازیابی اطلاعات، کیفیت بالای سخت افزار و قطعات بکار رفته در مدلهای مختلف NAS QNAP  نام برد.

محصولات و مدلهای کیونپ

در مورد برند کیونپ سوالاتی دارید؟

برند کیونپ راه حل هایی نوین برای حفاظت از داده ها ارائه می دهد که می تواند برای بیزینس شما بسیار مفید و کارآمد باشد! در سایت انفورماتیک ایران انواع خدمات فروش کیونپ و راه اندازی آن ارائه می شود. اما در ابتدا بیایید بررسی کنیم که برند کیونپ چه راه حل هایی ارائه می دهد؟ این برند از کجا شروع کرد و اکنون به چه موفقیت هایی رسیده است؟ خوانندگان ممکن است چه سوالاتی در مورد محصولات برند کیونپ داشته باشند؟ در این قسمت، به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد!

برند کیونپ در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

کیونپ در واقع مخفف عبارت Quality Network Appliance Provider یا همان "ارائه دهنده تجهیزات شبکه با کیفیت" است. نامی که به راستی سزاوار چنین برندی است ! برند کیونپ در زمینه ارائه راه حل های جامع در توسعه نرم افزار، طراحی سخت افزار، و تجهیزات خانگی شبکه  فعالیت می کند. تمرکز این برند بر روی ذخیره سازی، شبکه بندی، نوآوری های ویدیویی هوشمند بوده است و در حال حاضر، یک راه حل انقلابی Cloud NAS ارائه داده است!

 اگر بخواهیم در مورد این راه حل بیشتر برای تان بگوییم، باید گفت که این راه حل چیزی فراتر از یک روش ذخیره سازی ساده است. برند کیونپ برای طراحی این راه حل، از زیر ساخت شبکه ای مبتنی بر کلاود استفاده کرده است تا بتوانند با استفاده از راه حل برند کیونپ، قابلیت تجزیه تحلیل هوش مصنوعی، محاسبه پیشرفته و یکپارچه سازی داده ها را به کار گیرند.  

برند کیونپ از کجا شروع کرد و به کجا رسید؟

این برند که اکنون به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است، مسیر طولانی و جالبی را از سال 2004 تا کنون طی کرده است ! در این قسمت سیر پیشرفت برند کیونپ را مطالعه خواهیم کرد.

•    سال 2020

در سال 2020، برند کیونپ سیستم عامل QuTS که مبتنی بر ZFS است را راه اندازی کرد. همچنین، راه حل های QuWAN SD-WAN و QuTScloud و همچنین cloud NAS نیز در این سال راه اندازی شدند. این راه حل ها می توانند هم بر روی کلاود های عمومی به کار گرفته شوند، و هم بر روی کلاود های خصوصی. 

•    سال 2019

در سال 2019، برند کیونپ یک درگاه ذخیره سازی ابری را راه اندازی کرد که فضای ابری عمومی و خصوصی را در یکدیگر ادغام می کرد. 

•    سال 2018

در این سال، برند کیونپ اولین NAS چند رسانه ای خانگی/SOHO که از قابلیت توسعه Pcle برخوردار بود را راه اندازی کرد. این NAS، TS-251B نام دارد. 

•    سال 2017

در این سال، کمپانی کیونپ اولین NAS مبتنی بر Ryzen در جهان را راه اندازی کرد. این NAS در مجموعه ای به نام TS-x77 وارد بازار شد. 

•    سال 2016

در این سال، کمپانی کیونپ "اینترپرایز دو کنترله" را راه اندازی کرد. این نوآوری، در مجموعه هایی با نام های ES1640dc و ES1640dc ارائه شد. 

•    سال 2018

TS-251B ، اولین NAS چند رسانه ای خانگی/SOHO با قابلیت توسعه PCIe ، توسط برند کیونپ راه اندازی شد.

•    سال 2017

در این سال کمپانی کیونپ اولین NAS مبتنی برRyzen ، و همچنین سری NAS TS-x77 را راه اندازی کرد.

•    سال 2016

در این سال کمپانی کیونپ، دستگاه کیونپ رده سازمانی یا همان Enterprise دو کنترله ZFS NAS را راه اندازی کرد. این نوآوری، در مجموعه هایی با نام های ES1640dc  و ES1640dc v2 به بازار عرضه شد.

•    سال 2015

در این سال، اولین Thunderbolt ™ 2 Turbo vNAS TVS-871T جهان توسط کمپانی کیونپ راه اندازی شد. 

•    سال 2014

برند کیونپ در سال 2014، ایستگاه مجازی سازی را راه اندازی کرد. TS-469 Pro جزو برترین محصولات تکنولوژی سال 2013 شناخته شد!

•    سال 2011

در سال 2011، کیونپ سری SMB Turbo NAS TS-x79 را با پورت LAN 10GbE راه اندازی کرد.

•    سال 2009

در این سال، برند کیونپ قابلیت پشتیبان گیری ابری شخص ثالث و همچنین خدمات ادغام مجازی از طریق Iscsi را اضافه کرد. 

•    سال 2006

کیونپ در این سال با ارائه ایستگاه چند رسانه ای و ایستگاه بارگیری، در تولید NAS چند منظوره پیشرو شد. 

•    2004

در این سال کمپانی کیونپ تاسیس شد.

برخی از خصوصیات جالب برند کیونپ که کار شما را راحت تر می کنند!

1.    آماده برای آینده

کیونپ راه حل هایی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد، که نه تنها برای زمان حال بسیار مدرن و کاربردی محسوب می شوند، بلکه تا سال های سال نیاز شما را برآورده خواهند کرد. برند کیونپ راه حل هایی را ارائه می دهد که به مشاغل کمک می کنند تجربه مدرنی از نگهداری داده ها و به اشتراک گذاری آن ها داشته باشند. در این عصر که عصر تکنولوژی ابری محسوب می شود، استفاده از چنین استراتژی هایی ضروری و مفید است.

2.    تجزیه و تحلیل داده های ویدئویی با هوش مصنوعی

به دنبال موج هوش مصنوعی ، ویدئو به مرز بعدی Big Data تبدیل شده است. کیونپ قابلیت تجزیه و تحلیل داده های ویدیویی با هوش مصنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد، و به این صورت به بیزینس شما کمک میکند تا خدمات هوشمندانه ای ارائه دهید. 

3.    ارائه دهنده کاربردی ترین تجهیزات خانگی

کیونپ فضای ذخیره سازی بسیار با کیفیت، و همچنین محصولات مورد نیاز برای شبکه و ویدیوی هوشمند را با بالاترین کیفیت در اختیار شما می گذارد. محصولات کیونپ بر اساس ویژگی ها و ارزش هایی همچون "کاربردی بودن"، " برخورداری از امنیت بالا"، و "مقیاس پذیری انعطاف پذیر" طراحی شده اند. یکی از مزایای قابل توجه این محصولات، برخورداری از چنین ویژگی هایی است. 

سوالات متداول در مورد برند کیونپ

•    از محصولات برند کیونپ چه استفاده های جالبی می شود؟

کیونپ فضای ذخیره سازی متصل به شبکه را به کاربران ارائه می دهد که به طور مخفف، آن را NAS می نامند. این سیستم ها از یک یا چند درایو سخت تشکیل شده اند که دائماً به اینترنت متصل هستند. کیونپ  می تواند نقش "هاب" پشتیبان را برای شما ایفا کند. به عبارت دیگر، می توانید تمام فایل ها و داده های مهم تان از جمله عکس، ویدیو، موسیقی، اسناد و ... را در فضای نامحدود کیونپ ذخیره کنید. 

•    آیا کیونپ NAS از کلاود بهتر است؟

دستگاه های NAS برای ذخیره سازی اطلاعات، راه حلی بسیار با دوام تر و بهتر نسبت به کلاود ها ارائه میدهند. اگر به دنبال راه حلی دراز مدت برای ذخیره سازی اطلاعات تان هستید، برند کیونپ را به شما پیشنهاد می کنیم. 

•    چرا محصولات برند کیونپ در دنیای امروز بسیار ضروری و کارآمد هستند؟

کیونپ از داده های شما به بهترین شکل حفاظت کرده و آن ها را با دستگاه های هوشمند شما (گوشی، کامپیوتر، ...) هماهنگ سازی می کند. به این صورت، یک پشتیبان بسیار قابل اطمینان خواهید داشت و هرگز دیگر نیازی نخواهد بود که نگران از دست دادن داده های تان باشید. با استفاده از کیونپ، از بابت امنیت فایل های تان هم دیگر هیچ دغدغه ای نخواهید داشت. به علاوه، همیشه و با استفاده از هر دستگاه و هر مرورگری می توانید به فایل های تان از راه دور دسترسی داشته باشید. اشتراک گذاری فایل ها نیز با استفاده از کیونپ بسیار راحت و سریع خواهد بود!
 به عبارت دیگر می توانیم بگوییم که برند کیونپ، خیال شما را از بابت امنیت داده ها، امکان دسترسی به داده ها در هر زمان و مکان، و حفظ آن ها برای همیشه راحت می کند. 
  
•   یک دستگاه کیونپ NAS چقدر دوام خواهد داشت؟ 

به طور متوسط، یک دستگاه کیونپ NAS حدود 5 تا 10 سال دوام خواهد داشت. 

•    سرعت فضای ذخیره سازی کیونپ NAS چقدر است؟ 

سرعت NAS می تواند بسته به عوامل مختلف، متغیر باشد. یک دستگاه NAS ارزان قیمت که برای استفاده شخصی استفاده می شود، ممکن است در حدود 18 مگابایت بر ثانیه سرعت داشته باشد. یک دستگاه کیونپ Turbo NAS می تواند سرعتی برابر با 110 مگابایت در ثانیه داشته باشد. 

•    فرق NAS با یک درایو معمولی چیست؟

NAS که محصول برند کیونپ است، به نحوی طراحی شده است که بتواند بدون توقف چندین هفته پشت سر هم کار کند. در صورتی که یک درایو معمولی، فقط می تواند چند ساعت بدون توقف کار کند. به علاوه، با استفاده از NAS می توانید در هر زمان و هر مکانی که بخواهید با استفاده از اینترنت به داده های تان دسترسی پیدا کنید. NAS فضای نامحدودی برای ذخیره سازی در اختیار شما می گذارد، و به هنگام اشتراک گذاری فایل ها کار شما را بسیار راحت می کند و در هنگام کار های پروژه ای گروهی، حجم اینترنت کمتری مصرف خواهد کرد. علاوه بر این، فایل های شما را از مشکلات و خرابی هایی که ممکن است برای درایو های معمولی پیش بیاید محافظت می کند، به نحوی که دیگر هیچوقت نگران از دست دادن فایل های تان نخواهید بود. 

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران، معتبر ترین و بزرگترین سایت ارائه دهنده اطلاعات کامل در مورد برند کیونپ محسوب می شود. متخصصین ما قدم به قدم برای خرید کیونپ، راه اندازی آن، و پشتیبانی بعد از خرید در خدمت شما هستند. در صورتی که سوالات دیگری در ذهن دارید یا به مشاوره بیشتری در زمینه خرید کیونپ احتیاج دارید، حتما با ما تماس بگیرید.
 

کیونپ بصورت تخصصی تولید کننده ذخیره سازهای تحت شبکه و دستگاههای با کیفیت بالا در حوضه ذخیره سازی بیگ دیتا و پشتیبان گیری اطلاعات ابرشبکه ها می باشد.
برند کیونپ