برند کیونپ

 

کیونپ QNAP

برند کیونپ

شرکت کیونپ QNAP  بصورت تخصصی تولید کننده  ابزارهای ذخیره ساز QNAP و دستگاههای با کیفیت بالا در حوضه شبکه های رایانه ای می باشد. شرکت QNAP فعالیتهای خود را از سال 2004 میلادی شروع کرده و از آن زمان  توانسته است که با تولید و ارائه محصولات با کیفیت ذخیره ساز شبکه از جمله ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ QNAP یا NAS  کیونپ از جمله بهترین تولید کنندگان محصولات ذخیره سازی اطلاعات تحت شبکه در بین سایر رقبای خود باشد.

کیونپ

مهمترین فعالیت و تولیدات شرکت QNAP شامل تولید دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه NAS یاNetwork Attached Storage می باشد. شرکت کیونپ طیف وسیعی از ذخیره ساز تحت شبکه NAS کیونپ تولید می کند که از جمله  ویژگیهای این نوع ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ QNAP می توان به کاربری بسیار آسان ، توانایی بسیار خوب در کارهای محوله و عملکرد بالای ذخیره ساز تحت شبکه NAS، امکان افزایش فضای ذخیره سازی اطلاعات NAS در مقیاس بالا و بطور خیلی  آسان ، قدرت پردازش ذخیره و بازیابی اطلاعات، کیفیت بالای سخت افزار و قطعات بکار رفته در مدلهای مختلف NAS QNAP  نام برد.

محصولات و مدلهای کیونپ

کیونپ بصورت تخصصی تولید کننده ذخیره سازهای تحت شبکه و دستگاههای با کیفیت بالا در حوضه ذخیره سازی بیگ دیتا و پشتیبان گیری اطلاعات ابرشبکه ها می باشد.
کیونپ QNAP