وبلاگ و آموزشهای کیونپ

ویژگی گرفتن عکس فوری یا Snapshots در QNAP NAS  این امکان را فراهم اورده تا کاربر بتواند وضعیت سیستم را در هر زمانی که لازم است ثبت نماید. از رمزگذاری مبتنی بر حجم که برای محافظت از اطلاعات حساس ضروری است پشتیبانی می کند. هنگامی که QNAP Turbo NAS بارگیری می شود، یک کلید امنیتی یا رمز عبور برای باز نمودن مجموع اطلاعات رمزگذاری شده لازم خواهد بود.

این کار سبب میشود که حتی در صورت دزدیده شدن هارد دیسک ها و یا دستگاه های الکترونیکی ، افراد خرابکار نتوانند به داده های NAS شما دسترسی داشته باشند. برخی از مدل های NAS بیشتر از موتور رمزگذاری سخت افزاری AES-NI پشتیبانی می کنند که رمزنگاری داده ها را به نحو موثری در CPU انجام می دهد و امنیت سریع تر و با صرفه تری را برای حفاظت از داده ها فراهم می نماید.

لذا اگر یک وضعیت غیرمنتظره برای سیستم پیش آید، می توانید به لحظه ی قبلی ثبت شده باز گردید. با ویژگی اسنپ شات مبتنی بر وب موجود در مدیریت اطلاعات ذخیره شده، شما به راحتی می توانید فایل های خود را ثبت کرده و از پاک شدن اطلاعات مهم جلوگیری کنید.

 

 

 

۱۳۹۸/۲/۲۴

هم اکنون در کیونپ به سرعت به سراغ پشتیبان گیری و بازگرداندن عملکردها و سرویس ها در پشتیبان گیری محلی می روید. به طوریکه تنظیمات سیستم عامل یا گزینه های پشتیبان گیری بسیاری در اختیار تان قرار می گیرد تا تمامی محتوا را ذخیره کنید.

۱۳۹۸/۲/۲۳

Turbo NAS با پروتکل های VMware vSphere NFS و iSCSI، Citrix XenServer تطبیق داشته و با محیط مایکروسافت Hyper-V سازگار است. این سازگاری اجازه می دهد تا Turbo NAS به آسانی بتواند به عنوان یک فضای ذخیره سازی رایج در یک محیط آزمایشی مجازی که در آن کاربران به اجرای انواع مختلف پلتفرمها و برنامه های کاربردی نرم افزاری نیاز دارند، به کار گرفته شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳

با استفاده از Qphoto عکس بگیرید، آلبوم های خود را ایجاد کرده و تصاویرتان را به اشتراک بگذارید و همه چیز را بدون نگرانی ذخیره کنید.. NAS QNAP برایتان فضای ذخیره سازی ترابایتی ای را فراهم نموده که تنها با یک کلیک در دسترس است.

۱۳۹۸/۲/۲۳

RAID (ارایه افزونه دیسکهای مستقل ) ترکیب چندین درایو در یک فضای ذخیره سازی مشترک با قابلیت ذخیره فراوان اطلاعات است. QNAP برای حفظ امنیت اطلاعات از تنظیمات جامع RAID پشتیبانی می کند. بر اساس تعداد دیسک های سخت افزاری Turbo NAS ، شما می توانید یکی از پیکربندیهای RAID 0، 1، 5، 6، 10، 50، و 60 را انتخاب کنید. با توجه به ظرفیت ذخیره سازی و افزایش عملکرد، شما می توانید مناسب ترین پیکربندی RAID را انتخاب نموده و لذا ریسک از دست دادن داده های ناشی از نقص غیر منتظره هارد دیسک را به حداقل برسانید