ذخیره ساز کیونپ کوچک

ذخیره ساز کیونپ

ذخیره ساز QNAP خانگی و شرکتهای کوچک

ذخیره ساز QNAP خانگی و شرکتهای کوچک استفاده آسان از ذخیره ساز کیونپ ، مدیریت فایلها و همگام سازی اطلاعات بصورت ساده، به اشتراک گذاری فایلهای مختلف برای دستگاه های موبایل با انواع سیستم عامل موبایل ، ایجاد بستر غنی  سرگرمی چندرسانه ای در خانه ، ذخیره سازی خاطرات خوش زندگی خود در یک ابزار امن، نگهداری اسناد و عکسهای شخصی خود در ذخیره ساز کیونپ ، امکان دسترسی به فایلهای خود از هر جای دنیا با موبایل

ذخیره ساز کیونپ خانگی امکان Transconing ویدئوهای Full HD را همزمان با پخش یا قبل از آن برای شما فراهم میکند 

با توجه به گسترش و  رایج شدن گوشیهای تلفن موبایل  هوشمند و دوربینهای دیجیتال با کیفیت بالا ، رزولqnas qnapوشن فیلمها هر روز  بالاتر می رود. کیفیت بالاتر ویدئوها  به معنی حجم مصرف فضای ذخیره سازی بالاتر است و طبیعتاً پخش فایلهای ویدئویی با کیفیت بالا به پهنای باندزیادی نیاز خواهد داشت. فنآوری انحصاری ترانسکدینگ شرکت کیونپ، برای به اشتراک گذاری و پخش آنلاین، ویدئوهایی با کیفیت بهینه ایجاد می کند تا پهنای باند کمتری مصرف شود، در عین حال ویدئوها با کیفیت اصلی روی ذخیره ساز QNAP دست نخورده باقی خواهند ماند.  این قابلیت بسیار مهم ذخیره ساز کیونپ خانگی  باعث می شود بتوانید همزمان با صرفه جویی در پهنای باند اینترنت یا شبکه داخلی خود ، از بالاترین کیفیت ویدئو روی دستگاه نمایش دهنده تصویر خود مانند تلویزیون های Full HD لذت ببرید. 

همگام سازی و مدیریت آسان فایل ها در ذخیره ساز QNAP

امروزه در همه خانه های  دیجیتال و مدرن، افراد خانواده مقدار انبوهی از تصاویر، ویدئوها و موسیقی را در دستگاه های مختلف شخصی خود نگهداری می کنند . ذخیرساز تحت شبکه QNAP ، فضایی اشتراکی را در اختیار افراد خانواده قرار می دهد تا فایل های خود را ذخیره کنند و به آن ها امکان می دهد تا به آسانی به فایل ها دسترسی داشته و اطلاعات موجود روی ذخیره ساز کیونپ را با کامپیوتر، تبلت و گوشی های موبایل هوشمند خود همگام سازی کنند.  با استفاده از  سیستم عامل  زیبا و آسان   QTS، شما به سرعت متوجه خواهید شد که استفاده از ذخیره ساز QNAP  تا چه حد آسان بوده و پس از آن می توانید از قابلیت چند پنجره ای کیونپ و چند وظیفه ای ذخیره ساز کیونپ خانگی  لذت ببرید.

بهترین سرگرمی در خانه های مدرن چیست ؟

ذخیره ساز های خانگی QNAP برنامه های چند رسانه ای قدرتمندی دارندکه می توانند به عنوان مرکز ذخیره MultiMedia درخانه شما عمل کنند. شما می توانید با استفاده از ذخیره ساز کیونپ که  دارای قابلیت AirPlay، DLNA، Chromecast  تصاویر شخصی ذخیره شده در QNAP خانگی خود را مرور کرده و موسیقی ها و ویدئو های خود را پخش نمایید. شما همچنین می توانید مجموعه ویدئویی خود را پس از اتصال به ذخیره سازQNAP به تلویزیون HD  با کابل HDMI  توسط ایستگاه HD  پخش کنید. ایجاد سینمای خانگی با استفاده از ذخیره سازQNAP نیز بسیار آسان است.

مدلهای مختلف ذخیره ساز خانگی QNAP

برچسب ها : محصولات-کیونپ