محصولات جدید کیونپ QNAP NEW PRODUCTS

محصولات کیونپ

معرفی ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ سری 2018

شرکت فناوری QNAP به عنوان پیشرو در صنعت ذخیره ساز تحت شبکه دنیا توانسته جایگاه بالائی را در بین فعالین این صنعت پیدا کند . این شرکت با داشتن بخش تحقیق و پژوهش خود داده های مختلف را از سطوح مختلف فروش ، خدمات پس از فروش کیونپ و نظرات کاربران مختلف ، جمع آوری کرده و پس از انجام عملیات داده کاوی نتایج آنها را در تولید محصولات جدید کیونپ استفاده می کند .

از آنجا که شرکت کیونپ در بیشتر کشورها دارای دفتر فروش کیونپ و خدمات پس از فروش کیونپ می باشد نیازهای مشتریان را همواره مانیتور کرده تا بتواند کیفیت و ابزارهای مورد نیاز کاربران را در استفاده از ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ برآورده سازد.

شرکت کیونپ در سال 2018 توانسته علاوه بر اینکه محصولات و سری های قبلی دستگاه های NAS خود را اصلاح کند ، محصولات جدیدی نیز به خانواده ذخیره ساز کیونپ اضافه کند . بیشترین مانور شرکت کیونپ در سری محصولات ذخیره ساز 2018 خود استفاده از پردازنده های AMD سری Ryzen می باشد . این پردازنده در حال حاظر یکی از پردازنده های قدرتمند در کامپیوتر بوده که کیونپ از آن در بیشتر محصولات 2018 خود استفاده کرده است .

معرفی دو محصول QNAP-TS251B و ذخیره ساز TR-004 یکی دیگر از رویداد های 2018 کیونپ می باشد . ذخیره ساز QNAP-TS251B یک ذخیره ساز مولتی مدیا می باشد که از پردازنده اینتل Dual Core استفاده میکند . این محصول کیونپ یکی از گزینه های مناسب برای کسانی است که فعالیتهای فیلم ، عکس و مولتی مدیا در مقیاس کوچک انجام میدهند برای مثال عکاسی ها و یا کسانی که کار تبلیغاتی انجام میدهند .

سری دیگر محصولات ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ سری 2018 ، سری محصولات QNAP-TS-X77-XU می باشند . این سری از محصولات کیونپ در مدلهای 8-9-12-16-24  Bay ارائه گردیده است که بنا بر نیازهای مختلف سازمانی کیونپ می تواند در سناریوهای مختلف ذخیره ساز شبکه استفاده گردد .

سری محصولات ذخیره ساز QNAP_TS-X77-XU از پردازنده جدید AMD Ryzen NAS استفاده می کند و یکی از بهترین گزینه های ذخیره ساز شبکه برای استفاده در مجازی سازی و اتصال به سرور ESXi می باشد .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های ذخیره ساز جدید کیونپ اطلاعات کامل فنی و توضیحات آن را در فایل PDF پیوست این مقاله دانلود و مطالعه نمائید .

همچنین کارشناسان ما در بخش فروش ذخیره ساز کیونپ جهت  مشاوره فروش کیونپ  و راهنمائی برای انتخاب بهترین دستگاه ذخیره ساز کیونپ ، آماده پاسخگوئی به شما می باشند . با ما تماس بگیرید .

/uploads/QNAP NAS New Products_20180605_E2N.pdf